Apartmanımıza GigaFiber Kutusu Takıldı ve Aktif Olmasını Rica Ediyorum!

Merhabalar TurkNet yetkilileri, Nasılsınız? Birkaç gün önce binamıza TurkNet Gigafiber kutusu bağlandı. Sizlerin sunduğu bu hizmete hemen geçmek istiyorum. Aktivasyonun sağlanması ne kadar sürer? İstediğiniz tüm bilgileri özel mesaj yoluyla paylaşabilirim.
Teşekkür ederim.
@Baran @TworA

Selam Prospex34. Hoş geldin!
2/4 hafta sürebilir aktivasyon. Mevcut müşteriyseniz direkt geçiş talep edebilirsiniz yani mevcut hizmetinizi iptal etmeden GigaFİBER’e geçebilirsiniz.
Adres bilgilinizi öğrenebilir miyiz?
Mevcut müşteriyseniz kayıt açıp durumu öğrenebilirsiniz…
TurkNet Fiber Satış ve Başvuru Takip Hattı: 0(850) 288 80 16
TurkNet Satış ve Başvuru Takip Hattı : 0(850) 288 80 81

1 Beğeni

Mesajıma dönüş yaptığınız için teşekkür ederim. Şu anda ttnet kullanıcısıyım ve sözleşmem 2 ay sonra sona erecek. Cayma bedeli de geçmek için uygun. Bu yüzden zaman kaybetmeden sizlere yazmak istedim. Adres bilgilerimi özelden vermek istiyorum mümkünse. Ben mesaj atamadığım için, bana özelden dönüş sağlar mısınız rica etsem?

Özelden yazdım. Bu arada biliyorsun ki TurkNet’in 1’den fazla avantajları var ve bunlardan biri 1 ay bedava kampanyasıdır eğer bu kampanyaya katılmak istiyor ve kodunuz yoksa bu “JKB26GN34RTU” kod ile veya buradan “Sınırsız ve Taahhütsüz ADSL/VDSL/Fiber Ä°nternet Paketleri - TurkNet” başvurabilir ve 1 ay bedava kullanım hakkı kazanırsınız, faturanızı zamanınız da öderseniz. Koda ait hizmette borç yoktur, otomatik ödeme olarak sisteme kayıtlıdır.

1 Beğeni

Teşekkür ederim bilgiler için. Özelden dönüş sağladım size.

Tamamdır, diğer seçenekleri de uygulayabilirsiniz. İyi günler dilerim. :slight_smile:

1 Beğeni

Aktivasyon süreci tamamlandığı vakit, tüm sorularımı sormak için yine size yazacağım. :slight_smile:

İyi günler.

1 Beğeni

Tabi ki. Diğer Moderatör arkadaşlarımıza da sorabilirsiniz.

1 Beğeni

Merhaba,
Profilinizi güncelledim şimdi mesaj atabiliyor olmanız lazım bana özelden mesaj atmayı dener misiniz?

1 Beğeni

Dönüş sağladım Baran bey. Teşekkür ederim. :+1:

1 Beğeni

“Bu adreste çalışma tamamlanmış. Önümüzdeki hafta aktivasyon süreci tamamlanacak.” :sunglasses:Kemerlerinizi bir bağlayın bence! :rocket:

4 Beğeni

Hocam gerçekten mi :blush: O kadar çok mutlu ettiniz ki beni, tarifi mümkün değil. Artık 1 hafta daha sabırla bekleyeceğiz sonrası zaten başvuruya kalıyor. :+1:

Birde ufak bir sorum olacaktı size. Apartmandan daireme kadar çekilecek kablonun mesafesi uzadıkça hızlar da düşme olabilir mi? Ben 2. katta oturuyorum.

1 Beğeni

Yardımcı olabildiysek ne mutlu bize. :blush:

Hiç bir sorun olmaz.

2 Beğeni

Çok teşekkür ederim. :blush:
Dünden beri sizi ve @Baran beyi meşgul ettim. İyi ki varsınız. :+1:

2 Beğeni

Teşekkür ederiz, sizler de iyi ki varsınız. :hugs:

2 Beğeni

Biz teşekkür ederiz, merak ettiğiniz veya yardım gereken bir konu olursa istediğiniz zaman yazabilirsiniz :hugs:

2 Beğeni

Merhabalar, arkadaşlarımın dediği gibi şimdiden kemerlerinizi bağlayın :rocket: Çok şanslınızın en kısa süre içerisinde GİGAFİBER hizmetimizi bulunduğunuz bölgede aktif hale getiriyoruz. Uçuş başlasın :airplane:

3 Beğeni

Bizim siteye ve apartmana daha pon kutusu daha takılmadı bile hocam :sob: sabredin çoğu gitmiş azı kalmış.

1 Beğeni

@EFG Çok teşekkür ederim Enes bey. Önümüzdeki hafta kısmetse, kavuşacağım gigafiber’e. :blush:

1 Beğeni

İnanın benim içinde sürpriz oldu. Umarım sizde kavuşursunuz bu hizmete. Yorumunuz içinde teşekkür ederim. :blush:

İyi akşamlar Alihan bey. :raising_hand_man:

2 Beğeni