Gigafiber Aktivasyon Süresi

Merhaba herkese. Binama yaklaşık iki hafta Gigafiber kutusu takıldı. Her gün kontrol ediyorum fakat hala aktif olmadı. İlla net bir cevap almak gibi bir derdim yok daha önce gigafiber kullanan arkadaşlar tahminini veya hatırladıkları kadarıyla süreci aktarabilirler ise mutlu olurum.

İstanbul Bahçelievler, Zafer Mahallesi, Bilgili Sokak için sorduğumu da eklemiş olayım. Teşekkürler şimdiden:)

3 Beğeni

Merhabalar hocam. Bekleyenler kulübüne hoş geldiniz. :slight_smile:

1 Beğeni

Ne kadar süredir bekliyorsunuz?

3 hafta oldu hocam. Şu anda hangi iss’yi kullanıyorsunuz?

TurkNet VDSL ama TT altyapısı

@SametYaman İsterseniz online işlemlerden destek kaydı açın. Belki süreciniz hızlanır.

@CrimsonFez Arkadaşımız bu şekilde yapmış. :+1:

Ama bu arkadaş altyapı sorgusunda 1000mbps görüp açmış kaydı bende hala 75 görünüyor.

Sisteme daha düşmemiştir

1 Beğeni

OİM’den kurulum mu talep etmeliyim? Çünkü bir kere OİM’de bunu sordum net bir süre veremeyeceklerini söylediler.

Merhabalar, ben bulunduğunuz bölge için aktivasyon planlamasının ne zaman yapılacağı bilgisini öğrenmeye çalışacağım. Size konu hakkında bir dönüş yapacağım. Beklemede kalın.

Çok incesiniz teşekkür ederim. Eğer siz ilgilenip dönüş yapacaksanız boşuna OİM’i rahatsız etmeyeyim. Beklemedeyim.

1 Beğeni

Sadece benim geri dönüşüm için biraz beklemenizi rica edeceğim. Ekiplerimize sorup dönüş aldığım an size bilgi vereceğim.

bende katılıcam gibi bu klube mahalledki kablo sıkıntı cıkmış yeni kablo cekilcek nerden baksan 1 2 hafta sürer gibi geliyor bana :smiley:

En kısa süre içerisinde işlemlerinizi tamamlamak için çalışacağız. Beklemede kalın :rocket:

1 Beğeni

Bu bana mı cevap? :slight_smile:

@EFG ekiplere ulaşıp bu haftasonu aktif olacağı bilgisini vermişti tam da bu haftasonu aktif oldu çok teşekkürler TurkNet’e ve bu süreçte ilgisini eksik etmeyen @EFG arkadaşımıza. :partying_face:

3 Beğeni

Hızlıca kurulum da tamamlandı süreçte yardımını esirgemeyen @EFG ve TurkNet’e teşekkürler :rocket::partying_face:

3 Beğeni

Hayırlı olsun dostum.

1 Beğeni

@SametYaman, bugün ne kadar güzel böyle :confetti_ball: :tada: Hep aynı şeyi söylüyor gibi oluyorum ama aman siz de PC’nizin başına kemerinizi bağlamadan oturmayın :rocket: hehehe :upside_down_face:

3 Beğeni

Sunucuyu manuel istanbul seç bi tık daha down hızın artacaktır :slight_smile: Hayırlı olsun bu arada :slight_smile:

2 Beğeni