Türknet kalitesi

Tam reklamlık bir konuşma değil mi? Eee kalite olunca herkese gösteriyorum

4 Beğeni

Hız değerleri süper, kemerlerinizi bağlamayı unutmayın TurkNet uçurur :rocket:
Keyifli kullanımlar dilerim :hugs:

1 Beğeni

Hayırlı olsun hocam. Keyifle kullanın. :raising_hand_man:

@Baran bey, benim konumda bir gelişme yok mu acaba?

1 Beğeni

Birkaç gün sonra tarafınıza dönüş sağlanacak.

2 Beğeni

Peki Baran bey, Pazartesi gününe kadar bekliyorum.

1 Beğeni

Darısı başına! Ama inanıyorum ki TurkNet diğer isslerin canına okuyacak :pray::pray::pray: Bunca yıl insanları sömürdü tt.

1 Beğeni

Sizlerin emekleriniz çalışmalarınız sayesinde! Burdan bütün TurkNet çalışanlarına Selam olsun :1st_place_medal:

@GamerAyk Hocam zaten çok güzel hizmet sundukları ve özellikle de başka iss’lerin sunmadıkları hızları sundukları için, bende geçmek için mücadele veriyorum ama olmuyor bir türlü. Yani benim başıma gelen şey gerçekten trajikomik bir olay. Şu görsellere baktığınızda ne düşünüyorsunuz? Bana desinler ki, sen hala TT kullanıyorsun o yüzden seni es geçtik. Benim istediğim şey bu belirsizliklere son verilmesidir. Üstüne basa basa tekrar diyorum. Gigafiber hizmeti aktif olduğunda hemen geçeceğim.

1 Beğeni

Valla ben de aynı durumda olsaydım kafayı yerdim.:sweat_smile: Yan binadan çeksinler fiber kabloyu sizin eve nolcak ki :rofl: Allah sabır versin size

2 Beğeni

Onu anlatmaya çalışıyorum hocam. :slight_smile: Kazı çalışmaları bile bizim binanın önünden başladı ve devam etti ama bizde aktif olmadı. Aktivasyon dediğimiz şey ne kadar zor olabilir ki, hala aktif edemediler.

Sokağımızda sadece bir bina da bile bu hizmet olmasaydı, vallahi bu kadar peşine düşmez sabırla beklerdim. Ayıptır ya, bu kadar da olmaz.

1 Beğeni

Haklısın dostum diyecek bir şey yok :pensive:

1 Beğeni

Umarım Pazartesi günü müjdeli haberi alabilirim. :pray:

@Baran bey, güzel haberlerinizi bekliyorum. :raising_hand_man:

2 Beğeni

Diğer binalarda aktif edileli ne kadar oldu?

Yanlış hatırlamıyorsam ayın 10’unda hocam.

Yetkim dahilinde elimden geldiğince çabaladığıma emin olabilirsiniz en kısa sürede tarafınıza güzel haberler ile dönüş yapmak için arka planda iletişime geçmekteyim.

2 Beğeni

@Baran Asla diğer türlü düşünmüyorum zaten, keza en çok rahatsız olduğum konuda sizlere sık sık yazmak oluyor. Yani sizde görüyorsunuz, ortada haksız bir mağduriyet söz konusu. Pazartesiden itibaren bu sorun çözülsün artık. Size adres bilgilerimi tekrar atıyorum. Güncel olarak görürsünüz. :+1:

2 Beğeni

Özel mesaj üzerinden tarafınıza dönüş sağladım.

1 Beğeni

Var mı bir gelişme? :sparkling_heart:

Bu hafta bağlayacaklar mış

1 Beğeni

Ooo iyi sevindim. :pray::rocket: