ZyXEL VMG8623-T50B - Görüş, İstek, Öneri

teşekkür ederim global sürüm bana gına getirdi bide bunu deneyelim :slight_smile:

sürümler aynı fark olacağını sanmam modem sıkıntılı :frowning:

2 Beğeni

Arkadaşlar turknetin verdiği bu zyxel modemin arızalanması halinde nereye göndereceğim Numarası veya iletişim kurabileceğim bir yer var mı? DSL girişinde hafif temassızlık var gibi bugün dikkatimi çekti kabloyu değiştirmeme rağmen oldu şimdilik sıkıntı yok fakat ileride sıkıntı çıkarsa sorun olacak

1 Beğeni

burdan hocam

1 Beğeni

Eyvallah üstadım teşekkür ederim

1 Beğeni

İlk önce telefondan destek alın eğer çözüme ulaşamazsanız kargolama yapın.

Bazı modem hataları çok basit ve bir kaç ayarla düzeltilecek şeyler oluyor bilginiz olsun kargolama işlerini ilk başta yaparsanız gidip ve size geri gelmesi çok uzun sürüyor malesef

Modemi güncelleme yaptıktan sonra kapattım açınca geç açıldı reset atsam düzelirmi?

normalde daha hızlı açılıyor güncelleme yaptıktan sonra resetlemenizi öneriyor zaten zyxel

1 Beğeni

Merhaba, güncelleme notları paylaşıldı mı acaba ben göremedim Zyxel sitesinde ?

biz bulamadık malesef adamlarda bir site var güncellemeyi bulmak mesele

2 Beğeni

Vala burda güncelleme geldi demeseniz markanın hiç umurunda değil gibi :blush:

gerçekten değil adamların global ftp sunucusunda abpm4 yok şaka gibi güncellemeyi arayarak bulabiliyoruz ancak

1 Beğeni

Güncellemeleri buradan takip edebilirsiniz. Cihaz Güncel Yazılımları – Zyxel Türkiye Servis Sağlayıcı Destek Sayfası

1 Beğeni

Dün güncelledim hiç bişi olmadı sadece eskiden pingim 17 ydi şimdi 19 tüm fark bu

“Yeni yazılımla kablosuz ağdaki sorunlar giderilmiştir, kablosuz kopma problemleri için geliştirilmiş bir yazılımdır.”

Zyxel Destek birimi aktardı.

1 Beğeni

bundan modemin haberi var mı ? ocak 7 den beri abpm 4 sürümünü kullanıyorum daha geçen hafta donanım haber ana konusuna yazdım 5 ghz hala kopuyor diye

1 Beğeni

Güncelleme sonrası fabrika ayarlarına geri döndürdünüz mü? Ve 5ghz in ismini çok kısa yapıp denediniz mi?

denemediğim şey kalmadı modem için çıkan abpm2 c0 abpm4 c0 abpm3 f0 abpm4 f0 tüm sürümleri denedim ipv6 için emre bey ile denemediğim sürüm kalmadı adam her gün bilgisayara bağlanıp bakıp duruyordu en son sürümde ipv6 ne hikmetse çalışmıyor bu arada

1 Beğeni

sizin ipv6 hizmetiniz belki aktif değildir. Eğer emin iseniz bu durumdan zyxel e durumu iletin.

Keeneticte şuan kullanıyorum zyxel de sadece abpm3b2 f0 sürümü ipv6 ile internete çıkıyor abpm2 c0 abpm4 c0 abpm4 f0 hiçbiri internete çıkmıyor tam 1 saat telefonda bekleyerek zyxel e ilettim durumu ısrarla ipv6 kullanımda değil diyor ne kadar tekrar etsemde wifi demi problem yaşıyorsunuz diyip en son yüzüme kapattı durumu emre beye ilettim zyxel e ileteceklermiş

3 Beğeni