Zam geldi güncel fiyat 169.90tl

Ahahhhahahhahaa gerçekten çok komik. Turk Telekom port ücretlerine daha zam yapmadan en erken zammı TurkNet yaptı hizmeti 100 liradan 140 liraya çıkardı. Hatta bu zam Haziran ayında yapılacak dendi kullanıcıya daha sonra Mayıs ayında tüm kullanıcılara zam yapmaya başladılar. 1 ay öne aldık dediler. Sonrasında Turk Telekom port ücretlerinde indirime gitti Turknetten hala ses çıkmadı. TurkNet güya Nisan ayında duyrulan 100 Mbps üstü paketler için çalışma yapıyordu. Zam için çalışma yapıyorlarmış ve üstüne o paketler hala satışa çıkmadı 100 Mbps için bu fiyatı istiyorlar.

Arkadaşlar haberiniz olsun bu zamlar sadece VAE’ye yapıldı Gigafiber için böyle bir zam yok. Gigafiber kullananların masrafını VAE’den çıkarıp en ucuz fiyata en hızlı interneti biz sunuyoruz diye reklam yapıyorlar üstüne. Yersen tabi. Vodafone’ 2 yıllık aylık 140 ₺’ye 100 Mbps için taahhüt yaptım. Artık ne TurkNet’ten hizmet almak mantıklı ne de farklı bir taahhütsüz hizmet sunulan şirketten hizmet almak mantıklı. Enflasyon bu denli yüksekken gidin taahhüt yapın. Taahhütlü hizmet eskiden mantıklıydı artık değil.

11 Beğeni

Merhabalar;

1- Bu bir kampanya dönemiydi. Belirli dönemlerde kampanyalar ve koşulları değişiklik gösterebiliyor.
2- Fiyat güncellemesi mevcut müşteriler için 1 Ağustos, yeni müşteriler için 20 Temmuz itibariyle geçerli olacak.
3- Sizi gayet iyi anlıyorum fakat bu kampanyadan faydalanabilmeniz için kredi kartı gereklidir. Bu bir taahhüt değildir. Taahhütlü hizmet vermemiz şu an için söz konusu değil.
4- Alınan karar ile birlikte artık modem satışı yalnızca peşin olarak yapılıyor.

Anlayışınız için teşekkürler.

isim vermek istemedim ama aynı fiyatları banada verdiler üstüne üstelik ilk 6 ayda 80 tl ödiyecegimi söylediler.

3 Beğeni

Topluluktan çok linç yiyecek ki yiyiyor zaten daha sonra zammı indirip 10 TL zam yapıp 150 TL olarak verecekler gibi daha sonra bu duruma sevineceğiz. :frowning: (benim görüşümdür bu, öyle yapacaklar diye kesin bir şekilde demiyorum.)

1 Beğeni

Anlaşılan 5 aylık TurkNet maceramın ben de sonuna geldim. Verdiğin internet vdls ve hızı 50 mbps ben ■■■■■ mıyım 180tl bu internete verecek? Ayrıca sözünüzde durmadınız ve sene sonuna kadar kim bilir kaç defa daha zam yapacaksınız bunun garantisini isterse yine genel müdürünüz söylesin gram inanmam çünkü yalan söyleyip zam yaptınız. Gidip daha ucuz fiyata fiber bağlatırım hem hızı da fazla çatır çatır 2 yıl taahhüt ile zam korkusu olmadan internetime bağlanırım. Bu zam kararından sonra da eminim çok müşteri kaybedeceksiniz, kaybetmeye de başladınız ki online siteminiz çalışmıyor, twitterda destek vermiyorsunuz. Gereken yerlere şikayette bulundum ve e-devlet üzerinden iptal sürecini de başlatıyorum.

2 Beğeni

zararla alakası yok, insanların isyanı neden söz verilip seneye haziran ayına kadar zam olmayacak denmesine rağmen zam yapıldığı

3 Beğeni

Ben de başka ISS’ye geçeceğim maalesef, 100 mbps vdsl 110 TL. Üzdün TurkNet, hadi ben neyse eşe dosta ne diyeceğiz

4 Beğeni

Arif Bey merhabalar, “Haziran 2023’e Kadar Fiyat Garantisi” kampanyası kapsamında abonelik başlatan müşterilerimiz fiyat güncellemesinden etkilenmiyor.

1 Beğeni

İlk olarak çevreme mahcup olduğum için serzenişim. Az övmedim sizi çevreme. Kodlu-kodsuz hatırı sayılı kazandırdığım müşteriler cabası. “Hani bunlar taahhüt yapmıyordu”, “keşke bir kaç ay önce her şey bu kadar zamlanmadan taahhütlü iss’na geçseydim” gibi sanki zammı ben yapmışcasına uğradığım kabalıklar :frowning:
İkincisi; şu memlekette hangi şirket ne zaman var olan müşterisini kaybetme korkusu içine girecek ? Telefon hattı kullanırız bize zam yapıştırırlar. Yeni gelene eski kullandığım fiyatı verirler. Şimdi de TurkNet’te gördük bunu. Yaşayın arkadaşım, bizi kaybetme korkusu yaşayın. Ne demek yeni gelen müşteriye sabit fiyat sözü verdik. Biz neciyiz burada ?
Üçüncü serzenişim, daha iyi, hızlı hizmet alan, ondan daha kötü demiyim ama daha yavaş hizmet alan ben ve benim gibiler’den daha uyguna, daha az parayla hizmetlerini satın alacaklar. İşte Türkiye.
Dördüncü serzenişim, henüz verilmeyen hizmet için para istemek. Büyük ayıp!!

İyi günler.

10 Beğeni

Sina Bey önceden diyordu ki videolarda, diğer ISS’ler hep yeni gelenlere kampanya yapıyor müşteir çekmek için biz ise biz ise bizde olanlar önceliğimiz onları düşünüyoruz diyordu, ve şimdi gelinen duruma bak… Kaç senedir aboneyiz şak diye 3 ay öncesinden biel haber vermeden zam geliyor

3 Beğeni

Bende aboneliği iptal edeceğim yakında. Netspeed 2023 e kadar zam yapmayacakmış.

4 Beğeni

Arkadaşlar Twitter Trend Oldu Sizlerde Destek Verin Bu İşe Geri Adım Atıralım.!

1 Beğeni

Yahu eski müşterilerinizi neden odun yerine koyuyorsunuz? Bakın bizzat şirketinizin genel müdürünün söyledi söz: Takipçilerin sorularını TurkNet CEO’suna sorduk! - Yeni fiyat ve GigaFiber! - YouTube
Anlaşılan sizde diğer şirketler gibi olmuşsunuz laf cambazlığı yapıp tüketiciyi kandırma yolunu seçmişsiniz. Neyse bundan sonra artık sizinle gram işim olmaz ve soran arkadaşlara da kesinlikle sizin bu yaptığınız cambazlığı söyleyip tercih etmeyeceğim.

1 Beğeni

nasıl yani gigafiberler hala 140 mı ödeyecek

1 Beğeni

Doğum gününüz kutlu olsun :tada: sevdiklerinizle birlikte nice mutlu yıllara :hugs::birthday:

Merhabalar Yusuf Bey, GigaFiber müşterileri fiyat güncellemesinden etkilenmiyor. Şu an için 139,90 TL üzerinden kullanmaya devam edebilecekler :raising_hand_man:

1 Beğeni

evimde 100 mbs hız alıyorum ve 4 ay daha arkadaşını getir kampanyasından indirim hakkım var o bitsin iptal etmeyi düşünüyorum Balıkesir’e çok kısa süre içinde gigafiber geleceğide yok. Binamda süperonline fiber var 199 TL ye 500/20 veriyor. 170 TL ye 100 mbs alacağıma 20 tl fazla veririm 5 katı hız alırım.

1 Beğeni

Forumda ne kadar çok aktif üye varmış şaşırdım doğrusu.

2 Beğeni

değirmen yıkılmış sen kapının şakşağındasın. arif bey etkilenmiyormuş… zaten çok kampanya paket sunan bir iss değildiniz yıllardır. iyiki de sunmuyormuşsunuz.

5 Beğeni

Bence Cimer ve BTK’ya şikayet etmek lazım 2023 Hazirana kadar zam yapılmayacak diye verdikleri beyanı esas alarak. O dönemde bunlara inanıp başka firmaya geçmedik taahhütle çok daha uyguna 1 sene 2 sene kullanabilirdik bize yalan beyanda bulunarak zarara uğratmış oldular bunun en büyük cezası müşteri kaybetmek olacak ama belki BTK’nında bir yaptırımı olabilir.

2 Beğeni