Zam geldi güncel fiyat 169.90tl

Eninde sonunda kullanacağız ben de iptal yerine geçiş işlemi yaptım, güzeller güzeli memleketimizde bir de port beklemeye gerek yok.

8 Beğeni

İnanılmaz bir acemilik
6nbmo6
:smiley:

Bu arada bugün doğum günüm

6 Beğeni

Kapanma adayı bir konu :joy::joy::joy:

6 Beğeni

4 senedir TurkNet abonesiyim, biz de mi etkileniyoruz kampanyadan? Neden yeni abonelere özel değil, biz gelecek seneye kadar zam beklemiyorduk…

7 Beğeni

Sorularıma hâlen bir yanıt alabilmiş değilim ve bence çok yerinde ve sorulması gereken, aynı zamanda da cevapları aboneler için cidden önem teşkil eden sorular bunlar.

1 Beğeni

Memnunduk, ama bu piyasa sizi vurduğu kadar bizide vuruyor. bu fiyatlar ile müşteri tutmanız çok zor görünüyor. 3 ay sonrada aynı fiyat farkını tekrar yapmıyacagınız belirsiz. bir sabah kalkmışısız 35mbit kullandıgımız internet tekrar fiyat farkı olmuş olabilir. yeni geleni kollamak eski abone nasıl olsa cebimizde mantıgı ile düşünmeniz beni üzdü. tahhüt verecekesem şu anda başka bir opt geçerim hiç degilse 24 ay sonunda %100 sizin fiyatların altında bir ücret ödiyecegimi görüyorum.

4 Beğeni

Vay arkadaş ben anladım kaç senelik aboneyiz bizim başımız kel mi 140tlye yeni alıştım zaten oldu taahhütsüz diye aylık 10 lira zam yapın direkt

1 Beğeni

Bu forumdaki Haziran zammı sonrası şikayet edenleri diğer operatörler zam yapınca dönersin TurkNet 'e diyordu şimdi olanlar çok komik

Tutarsızlık çelişkiler verilen vaadlerinde dururulmamasi 2 ay sonra kesinlikle ilk isim çıkmak olucak uğraşamam sizin zırt pırt zamlarinizla

2 Beğeni

O zaman Türk netin yapması gereken Gigafiber altyapı işlemlerini hızlandırıp insanları bir an önce bu yerleşik operatör zulmünden kurtarmaktır. Yoksa 3 5 mahallenin operatörü olur türk net

2 Beğeni

hem 170 tl ödeyeceğim hemde sorunlarım düzelmiyecek habire anlık ping artışı yaşıyorum crc çıkıyor gelen ekip o kadar kontrol etti sorun yok dedi senle alakalı onun yanında pingpllotter testi yaptım adam turknettin serverlerinin pingi çok değişiyor diyor crc hala çıkıyor ama TurkNet 'e yazınca tracert testi attın orda birşey çıkmıyor sorun yok ben bunun için neden 170 tl ödeme yapıyım bide ayın 9 unda benim fatura gelmişti şimdi ortlaıkta yok görünmüyor gittmiş garip TurkNet baya müşteri kaybedecek tahminimce

4 Beğeni

Adam gibi çıkıp desinlerki biz giga fiberin maliyetini karşılayamıyoruz paramız bitti bu sebeple peşin ödemeli sisteme geçiyoruz port ücreti vs bu tip bahaneler ardına saklanmaya gerek yok görüneni de zaten degiştirmiyor böyle giderse yıl bitmeden 3. Zam da gelir turknetin yaptıgı artık eleştiri boyutunu geçti ayıptır günahtır

4 Beğeni

Bu fahiş zamlar olmasına rağmen hala 100 üzeri paketler verilmeyecekse TurkNet’in ne artısı kalıyor hiç rakip ISS’lerin fiyatlarını araştırdınız mı Sn. TurkNet? Zaten port ücretleri arttığı için tüm ISS’lerden 1 ay kadar önce mayısta zam yapılmadı mı? Bu zam dışında portlarla tekrar mı zam geldi? Şahsen ben böyle bir habere denk gelmedim.

Mayısta yapılan zam üzerine üstelik 2023 e kadar zam olmayacak sözünüz üzerine yapılan yeni zam TurkNet’in müşterilerine verdiği değeri göstermektedir. 1 Haziran itibariyle TurkNet dışındaki neredeyse tüm ISS’ler 100 mbit üzeri paket satışına başlamışken bizler mayısta zam gelmesine rağmen TurkNet’ten ayrılmadık belki hızlarımız artar diye ama demek ki hata etmişiz.

Yeni zam ile beraber TT fiber altyapılı abonelere 100 üzeri paketler verilmeyecekse benden de TurkNet’e bir elveda!

3 Beğeni

hangi sağlayıcıyı tercih ettiniz? bende geçiş yapmayı düşünüyorum

Gigafiber harici pek mantıklı değil gibi artık.

3 Beğeni

bence yeni birşey açıklıyacaklar çok müşteri kaybı olcak gibi duruyor

1 Beğeni

Şu andaki şartlarda , önümüzü görecegimiz işlemler yapmak daha mantıklı görünüyor, 15 gün daha bekleyip bu fiyat politikasından vazgeçmez ise mecburen farklı opt geçmek durumunda kalacagım. bugün gelen mailden sonra baktıgımda tahhütlü bir opt geçmek daha mantıklı görünüyor. yaptıgım hesaba göre 24 ay sonunda %40 lara varan bir fiyatla daha karlı olacagımı düşünüyorum.

tahhütsüz kampanyalarda istedikleri an fiyatı istedikleri fiyata çekebilirler. bir garantisi yok.

3 Beğeni

Vallahi açıkçası ben de öyle diyordum ama 2. zammı yaparak hem beni hem de kendilerini utandırdılar. O insanlara da ayrı mahcup oldum şimdi :smiley: :smiley: bu vesileyle onlardan da özür diliyorum. Facebook gruplarında az TurkNet savunmadık bu zamdan önceki zamda.

1 Beğeni

124 deyip ara ücretler sokuyorlarmış 150tl’ye falan geliyormuş.

1 Beğeni

Neresini tuttunuz bu söz bütün müşterileri kapsar, hem yazılı, hem sözlü olarak reklamlarda dile getirildi. Bu söze güvenerek çok daha ucuza başka firmalara taahhütle geçebilecekken size inandık koskoca Ceo’da yalan söylemez diye düşündük şimdi bizi maddi zarara sokmuş oldunuz.

1 Beğeni