Zam geldi güncel fiyat 169.90tl

@alperenatici ben 25 Mayıs 2022 de geçtim TurkNet ’ e bu yapılan zam beni etkileyecek mi etkilemeyecek mi ? Eğer etkilemeyecekse Haziran 2023 e kadar 140 tl mi ödeyeceğim ben ? yorumları okudum eski müşteriler zamlı ödeyecek yeni geçenler aynı fiyattan devam edecek demişsiniz. Net bir cevap alabilirmiyim teşekkürler.

2 Beğeni

Eee bu taahhüt oluyor ama.

1 Beğeni

Ben iptal tuşuna bastım bile. 5 gün içinde sonlandırılacakmış inşallah bu sözünüzde durursunuz. 30 günlük ücreti aldınız 5 gün içinde iptal edilirse kullanmadığım günlerin parasını iade edecekler mi ?

1 Beğeni

Gigafiber dışında mantıklı bir tarafı kalmadı artık turknetin

5 Beğeni

Biraz daha açık olabilir miyiz nasıl olucak

1 Beğeni

Merhabalar, 10 ay peşin ödeme bir taahhüt değil, kampanyadır. Hem sabit hem de indirimli fiyattan 10 ay boyunca hizmet almanızı sağlar. 3 taksit şeklinde ödeme yapabilirsiniz. Dilediğiniz zaman bu kampanyadan çıkabilir ve iade alabilirsiniz.

1 Beğeni

@alperenatici Evet, yorumunuz?

2 Beğeni

Merhabalar, 2023 Haziran’a kadar fiyat garantisi ibaresini gören ve bu kampanya esnasında abonelik başlatan müşterilerimiz mevcut fiyat güncellemesinden etkilenmeyecek.

Abartmaya gerek var çünkü port ücreti 1 kere arttı ama TurkNet aynı port ücret artışını bahane ederek 2 kere zam yapıyor. Yemezler.

4 Beğeni

Merhabalar, daha önce de belirttiğim gibi bu bir kampanya dönemiydi. Her dönemde kampanyalar değişiklik gösterebiliyor. Günümüzde de yeni bir kampanya oluşturulduğunda bu kampanya dönemin müşterilerine avantaj sağlayabilir.

2 Beğeni

Merhabalar, fiyat güncellemesinden etkilenmeyeceksiniz.

1 Beğeni

bende böyle yazıyor

1 Beğeni

Evet abonelik iptali durumunda kullanmadığınız günlerin iadesi yapılır

1 Beğeni

gigafiber gelen bir sürü bölge aktivasyon bekliyor, aktivasyonda süre vermeyi bıraktınız. sizi bu hale getiren ağızdan ağıza reklamınızı yapan 6-7 yıllık müşterileri yok sayıyorsunuz. sadece ben 4 haneyi türk.net’li yaptım adres adres yazarım. başlarım 1000mbps sine köyde ki neti taşıyacağım. gigafiber aktivasyon içinde 1 ay süre var artık bu zamla kullanmayacağım. sonra aktif olsada bakmayacağım hayalkırıklığı bu başka bir şeye benzemiyor.

5 Beğeni

Peki neden bana gelen mailde fiyat artışı yazıyor? Sisteminiz eski-yeni müşteriyi ayrıştıramıyor mu?

Ayrıca 10 aylık bedelin 3 taksitte ödenmesi ( kendi tabirinizle çözüm :joy: ) nasıl kampanya diyebiliyorsunuz anlamak çok zor gerçekten. Normal taahhüt versek 10 taksitte ödeyeceğimiz bedeli 3 taksitte istiyorsunuz ve buna taahhüt değil kampanya (*am değil güncelleme) diyebiliyorsunuz.

4 Beğeni

Merhabalar Özgür Bey, eğer bu gerçekten bir taahhüt olsaydı iptal işleminde iade alamaz, ceza öderdiniz. 10 aylık ücreti peşine taksitle ödeyip, dilediğiniz an bu işlemi iptal edip iade alabiliyorsunuz.

1 Beğeni

İstanbul da değilim söz vermek başka şeyler vermeye benzemez hepsi de iyi biliyor eski kullanıcıların haziran 2023 kadar zam olmayacağı durumunu görüp başka iss’e geçmediğini bizi müşterilikten çıkarıp akraba yapma niyetindeler haziranda olacak artışı mayıs da yaparak kendileri mesaj vermişti sesimiz çıkmadı şimdide düşünmeden bastım iptal tuşuna boş port yoksa da kullanmayız belli bir süre hiç önemli değil bize sözünün eri lazım

4 Beğeni

Bende online işlemler kapalı :smiley:

1 Beğeni

An itibariyle ben geçiş için işlemlere başladım. Eski yolunacak kazların tüyleri kalmadı artık. Yeni taze kazlar ile sözde kampanyanızla devam edersiniz. %70 zam’ın bir açıklamasını bulamıyorum ben. Bu kadar net konuşan CEO’dan gecenin bir yarısında gelen ani karar değişikliği gerçekten üzdü. Saygılar.

6 Beğeni

Ben de bu düşüncedeyim +/- ne olur merak ediyorum çok fazla aktif internet kullanıyorum aylık ortalama 2-3 tb arası veri akışım var sorun olurmu bilemedim dsl hatta günde 2 3 defa kopma olması sorun teşkil ediyor ama fiberde boyle bir kesilme sorunu yok

3 Beğeni