Zam geldi güncel fiyat 169.90tl

Zam kaçınılmaz fakat 50 mbps kullanan da 169.90 TL ödüyorken 1000 mbps kullananda aynı ücreti ödüyorsa bu baya saçma cidden

7 Beğeni

Ankara’da yaşıyorum Tukcell Superonline fiber var binamda, neden TurkNet VDSL alayım bu fiyatla. Gider ​500 Mbps SuperOnline hat alırım ve Wifi6 modem ücrete dahil(hediye) en azından 12 ay fiyat da sabit.
Düzenleme: 20 Mbps upload ve Turkcell Platinum cabası.

14 Beğeni

Bu nedir arkadaş bir yılın içinde %70 zam taahhütlü interneti mumla aratır oldunuz. En büyük iddianız taahhüt yok cayma bedeli yok idi ne cazibeniz kaldı şimdi?

7 Beğeni

Şimdi Arkadaşlar ben gigafiber 1000 kullanıyorum ben 139 tl ödeyeceğim, Arkadaşım özgür iletişim 100 kullanıyor arkadaşım 169 mu verecek, Adaletmi bu

8 Beğeni

Merhabalar, öncelikle bildirimde bulunan herkesi çok iyi anladığımı belirtmek isterim. Biz her yıl enflasyon oranının çok altında fiyat güncellemesi gerçekleştiriyoruz. Standart olarak gerçekleştirdiğimiz bu işlemin üzerine beklenmedik port zammı bizi ve tüm sektörü etkiledi. Hizmet kalitemizden ödün vermemek adına gece itibariyle fiyat güncellemesi gerçekleştirdik. Bu fiyat güncellemesinden GigaFiber müşterileri etkilenmeyecek. Bunun sebebi ise tüm kontrolün bizde olmasıdır. Fiyat güncellemesi, TurkNet altyapısı dışındaki müşterilerimizi etkiliyor. Sabit fiyat garantisi sözümüzü tutmadığımızı belirtenler olmuş. Bu sözü verdiğimiz dönemde abonelik başlatan müşterilerimiz fiyat güncellemesinden etkilenmeyecek. 10 ay peşin ödeme bir taahhüt değil, kampanyadır. Hem sabit hem de indirimli fiyattan 10 ay boyunca hizmet almanızı sağlar. 3 taksit şeklinde ödeme yapabilirsiniz. Dilediğiniz zaman bu kampanyadan çıkabilir ve iade alabilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkürler.

1 Beğeni

Kampanyaya bakın sabit fiyat istiyorsan 10 aylık peşin öde?! En baba taahhüt bundan iyi

7 Beğeni

27 Nisan’da aboneliğim başladığı için Haziran 2023’e kadar 139 TL ödemeye devam.

Fakat bu demek değildir, bu haksızlığı savunayım. TurkNet zaten 139 liraya ücretini çıkartmışken, bir zam daha yaparak 169 TL yaptı ücretini. Yani Türk Telekom port ücretini bildiğimiz gibi 1 kez zamladı ve buna karşılık olarak TurkNet 2 zam yapmış oldu. Hadi olaya pespembe bakalım, port zammını beklemiyordunuz, hali hazırda zaten zam yapacaktınız. Zam yaptınız, port ücretleri de arttı. İlk yaptığınız zam port ücreti zammıyla denkleşmiyorsa, cüzi bir miktar daha artış yapabilirdiniz. Fakat önce 139 lira yapıp, sonra 169 liraya çıkartmak düpedüz saçmalıktır. Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki, bunca zaman zam yaparken önceden haber verirdiniz, şimdi sessiz sedasız bir anda zam yaptınız. İnsanlara güya fırsat veriyordunuz, oda yalan oldu.

Resmen TT altyapısını kullanan insanlara Gigafiberlileri fonlatıyorsunuz, başka hiçbirşey değil.

12 Beğeni

14 Temmuzda başka operatöre geçtiğime çok sevindim. Geçekten TurkNet eskisi gibi değil. Artık sansürcülük olsun artan yalanlar olsun soğuttu kendini benden.

3 Beğeni

Ben TurkNet’e geçerken TT bana 50 mps 129 tl 2 yıl taahhüt önermişti ben 99 tl ile TurkNet’e geçmiştim. Aradan 6 ay geçti ve TT’da kalmadığım için çok pişmanım. Sınavlarım bitsin hemen yeni bir sağlayıcı arayacağım. Bu zam çok fazla.

5 Beğeni

10 ay peşin insanların ödeyecek durumu var mı acaba? Sözde “Bizim için” düşünülmüş ancak ben aynı düşüncede değilim.

9 Beğeni

95 tl den 139 tl ye çıkartıldığında 2023 yılına kadar Sabit fiyat garantisi veriyoruz dediniz bunu söylerken, türktelekomun yada diğer dış etkenlerin zam yapbileceği gerçeğini göz ardı etmemeliydiniz, Siz 2023 yılına kadar 139.9 sabit fiyat garantisi verdiniz haziran temmuz ve ağustos 2 ayda kendi vermiş olduğunuz sözü yediniz

6 Beğeni

Merhabalar, ödeme işlemini 3 taksit şeklinde gerçekleştirebiliyorsunuz.

1 Beğeni

Haziran 2023’e kadar zam yok

Sınırsız hız ve sınırsız kotalı tarifenin fiyatı Haziran 2023’e kadar 139,90 TL olarak uygulanacak. Sabit telefon hizmeti almak isterseniz 10 TL ek ödeme yapmanız gerekecek. Yeni aboneler için yeni fiyatlar uygulanmaya başlandı. Mevcut aboneler ise Haziran 2022’den itibaren zamlı tarifeye geçiyor.

2 Beğeni

Merhabalar;

Sabit fiyat garantisi sözümüzü tutmadığımızı belirtenler olmuş. Bu sözü verdiğimiz dönemde abonelik başlatan müşterilerimiz fiyat güncellemesinden etkilenmeyecek.

Merhabalar Alperen bey, öncelikle neden 2023 Haziran’a kadar hizmet garantisini sonradan abone olanlara sağlıyorsunuz, bunca yıldır aboneniz olanlar ne olacak? Siz o fiyat garantisini bildirirken, sonradan abone olanlara* şeklinde bir alt metin/bildiri yayınladınız mı? Yayınladıysanız lütfen bunu belirtin çünkü bu abonelerin en doğal hakkı diye düşünüyorum.

1. olarak “Hizmet kalitemizden ödün vermemek adına gece itibariyle fiyat güncellemesi gerçekleştirdik.” demişsiniz, bu fiyat güncellemesi bu ayki faturalara mı yansıtılacak, yani 27’sinde çıkacak faturada bu zammı görecek miyiz? 2.1- TurkNet genelde birkaç ay önceden bildirmek suretiyle zam yapıp en azından abonelerin buna hazır olmasını sağlardı. Örnek olarak veriyorum, neden “1 Eylül itibariyle” değil de, böyle çat kapı hemen bir zam güncellemesine gidildi? Sizce burada bir PR hatası yok mu?

2. olarak Ben kredi kartı kullanmıyorum, başvurmama rağmen de bir türlü çıkmıyor ve şu anda da aktif olarak kredi kartı kullanan bir aile ferdim yok. Ben bu kampanyadan nasıl yararlanacağım? O zaman çıkartın bir taahütlü abonelik sistemi bu iş olsun bitsin bence, ben şahsen buna razıyım. Ben zaten halihazırda TurkNet’ten aldığım hizmetten gerçekten çok memnunum bu arada, sorun hizmetin kalitesinde değil şirketin politikalarında bana göre. Dediğim gibi siz bana 12/24 ay taahhütlü abonelik sistemi sunarsanız, açıkçası ben bundan yararlanmak isterim ki; yeter ki fiyatlar böyle artmasın, sabit bir fiyattan internet alayım ve en azından kafam rahat olsun.

3. ve son olarak; taksitli modem satışı yapıyordunuz, onu da kaldırmışsınız anladığım kadarıyla? Yerleşik operatör taksitli satış yapıyor, diğer ISS’ler de bildiğim kadarıyla öyle, siz neden bu kararı aldınız? (Diğer ISS’lerin bu taksitli modem satış sistemini kaldırıp kaldırmadığını tam bilmeden bu soruyu soruyorum bu arada, bilen arkadaşlar bana yanıt olarak da bildirebilirler)

6 Beğeni

Öncesinde eski aboneniz olanların suçu nedir?

1 Beğeni

Merhabalar, bu bir kampanya dönemiydi. Her dönemde kampanyalar değişiklik gösterebiliyor.

1 Beğeni

Cem Bey’ in kendi ağzından belirttiği Haziran 2023 sözü… İzleyin bir bakalım…

14 Beğeni

Bizler buradan ne kadar konuşursak konuşalım sonuç değişmeyecek. Hizmetten memnun olsak da 2 ay içinde %70 zam memnuniyeti götürüyor.

3 Beğeni

“Umarım tekrar yapmayız, en azından Haziran 2023 e kadar yapmayacağız mevcut TurkNet’ lilere” Bu Cem bey’ in kendi ağzından çıkan bir kelime… Yorumsuz…

4 Beğeni