Zam geldi güncel fiyat 169.90tl

Ve o an bir mail gelir :joy::joy::joy:

Malesef ki Öyle. Ben TurkNet’in hızından memnunum şansıma 100 Mbs hız alabiliyorum ama bu şanslı kısım dediğimiz VDSL de malesef gigafiber gibi çok az bir kısım oluyor. Benim gibi VDSL de yüksek hız alanlar için eski fiyat iken tam bir fiyat performans firmasıydı TurkNet. ama şuanki zamda malesef öyle olmuyor en basit örneğini Süperonline üzerinden verdim binamda fiber var aradaki fark 20 TL hız olaraksa tam 5 katı ve 12 ayda sabit fiyat garantisi var. Ülkemizdeki enflasyon yüzünden TurkNet ve diğer kendi altyapısını kullanmayan İSS ler mecbur böyle her 2-3 ayda bir fiyat değişikliğine gidecekler. Onun için şuanda en garantisi taahhütlü ve fiyat performans odaklı firmalar tercih sebebi olmalı.

1 Beğeni

Davet kampanyası ile bir sürü kişiye sizi önerdim. Ben 19 yaşındayım. İnternet aboneliğini değiştirmek, taşımak, modem değişimiyle ilgilenmek, modemin iadesi için kargoya kadar gitmek gibi şeyler bana zor gelmiyor. Ancak çevremde 30 40 yaşında insanlara ben sizi önerdim, davet kodu ile davet ettim. Siz sürekli zam yapıyorsunuz ve bu kişiler interneti değiştirmek için belki zamanları yok belki uğraşamayacaklar. Ben bu durumdan dolayı utanıyorum sırf 1 ay ücretsiz kullanmak için onlara böyle bir hizmet önermişim gibi hissediyorum.

10 Beğeni

TürkNetin diğer firmalardan öne çıkan yanı taahhütsüz hizmette şeffaf fiyat politikası belirleyip verdiği sözü tutmasıydı. Kusura bakmayın ama ufak kelime oyunlarıyla açık kapı bırakıp sadece yeni müşterilere bu sözü verdik biz eskilere vermedik o yüzden yeni fiyata geçeceksiniz denecekse o şeffaflık ve güvenden eser kalmaz.

Edit: Kaldı ki birçok müşteriye de destek kayıtlarında bütün abonelere bu sözün verildiğine dair dönüş de yapıldı.

5 Beğeni

Alperen Bey, sözünüzü tutuyorsanız bana bu ticketta yazdığınız yazıyı izah eder misiniz?

image

12 Beğeni

Cem Çelebiler shiftdelete.net röportajında haziran 2023 e kadar zam yapılmayacağını söyledi
gönül rahatlığıyla devam ettik
şimdi de çok güzel bir zam geçirmişler bir de dalga geçer gibi peşin ödeme seçeneği sunmuşlar
tertemiz bir yalandan başka bir şey değil
zam geri çekilmezse başka operatöre geçiş işlemimi başlatacağım

7 Beğeni

Kaçamak yanıtı bana değil BTK ve Tüketici Hakem Heyeti’ne versin de görelim. Ticket açtım düzgün yanıt gelmezse yarın ilk iş gider şikayet ederim.

2 Beğeni

Iss değiştirecek/Değiştiren arkadaşlar,
Hangi firmaya gideceksiniz? TurkNet’e kıyasla artısı ve eksileri nelerdir?
Ben TT altyapısından VDSL kullanıyorum adresimde fiber yok. Bunlara göre hangi firmaları önerirsiniz?

Gigafiber aktif ama kutuya sinyal gelmediğinden dolayı kurulum yapılmadı fiyattan etkilenecekmiyim ben ekiplerin nezaman geliceği belli değil

Herkes hakkını ararsa bu zamları yapamazlar. :slight_smile:

2 Beğeni

Merhabalar, hizmetinizin 2018 Temmuz ayında aktif hale geldiğini görüyorum. Bu kampanyaya dahil değilsiniz. Uzmanımız kampanya kapsamına dahil olan bütün abonelikler için geçerli olduğunu aktarıyor :raising_hand_man:

Hocam siz bir şey yapmıyorsunuz ki arkaplanda işlesin hukuk. Turk Telekom kullanmadığım internete fatura yansıttı. 7 ay sonra tıpış tıpış iptal ettiler.

benim binamda da kutu var altyapı sorguda hala vdsl gözüküyor :sweat_smile: zam gelmeden aktifleşirse kalırım aksi halde çıkmayı düşüneceğim. Sonrasında da TurkNet’in o kutusunu binadan imza toplayıp attırırım.:slight_smile:

1 Beğeni

Hakkını arayacaksan btk işini yapsa Türk Telekom işini yapsa TurkNet işini yapsa Turkcell işini yapsa dünya daha güzel olur çünkü çok işini yapamayan insanlar dolu deneyimli deneyimsiz

şunu da şöyle bırakayım
tekrar söylüyorum peşin ödeme seçeneği sözünüzü yerine getirmiyor!

3 Beğeni

Aktifleşti ama sinyal sorunu yaşadık ha bire 169 TL diye mesaj geliyor

Alperen Bey ticket numarasını bilerek gizlemedim. Yazdığım mesajı net olmasa da hatırlıyorum. Biz eski aboneler de dahil miyiz yoksa sadece yeni aboneler mi diye sormuştum. :slight_smile: Kaçamak yanıt vermek yerine cesaret gösterip eski destek kayıtlarımı görünür yaparsanız her şey meydana çıkar. :v:

5 Beğeni

Takipçilerin sorularını TurkNet CEO’suna sorduk! - Yeni fiyat ve GigaFiber! - YouTube burada da aslında herşey net, Basit kelime oyunları yapmaktan başka bir şey değil bu, bütün müşteriler ile kampanyaya dahil olan bütün müşteriler arasındaki farkı A1 türkçesi olan herkes bilir. Size gelen mailde olduğu gibi :slight_smile:

5 Beğeni

Abi gören de hiçbir şeye zam gelmemiş gibi insanlar burada çıldırmış gibi çalışanların üstüne gidiyor. Sanırsın tr’de bi zammı TurkNet yapmış. tamam kanka siz gidin x firmasına bilmem kaç yıllık taahhüt verin. çıkmak istediğinizde de ağlayarak cayma bedelinizi ödeyecek firma kovalarsınız. adam diyor ki tt port ücretlerine zam yaptı, biz napalım. e haklı, 1’e aldığı şeyi 1.5’a satacak hali yok. Gidin kanka x sağlayıcısına pingdi peeringdi steamdi netflixti sorun yaşayınca anlatırsınız derdinizi anlarlarsa. millet telefonda temsilciye görüşmeyi muhattabım var sanıyo ahahahaha

3 Beğeni

Siz durumu yanlış anlamışsınız. Bizlerin kızdığımız nokta şu,
Bizlere 2 ay önce zam yapılırken port fiyatları arttı zam yapıyoruz ama haziran 2023’e kadar zam yapılmayacak dediler ama şimdi tekrar zam geldi.
Firmanın Ceo’su bile bunu bir yayında söylüyor. Bizim kızdığımız nokta bu. Yoksa evet her şey zam aldı TurkNet’in yapması da normal ama 2 ay arayla yapması normal değil.
Buyrun daha önce yayınlanan görseller,

3 Beğeni