Yaşanılan Satürasyon Sorunları Hk

Müşteri Numarası : 1901584

İl/İlçe: Bursa/Nilüfer her arkadaşın yazdığı gibi aynı problemlere sahibim.

Merhabalar;

Yaklaşık 3 hafta önce hergün saat 12:00 13:00 arasında modem üzerindeki dsl ledin turuncu oluyor internete anlık olarak koptu gozukuyor. 1 pcde internete girebiliyorken telefondan bağlantı sağlıyamıyordum. Kendi kendine dsl ledi turuncu olup sonrası yeşil oluyorda hattımda 2. modemde aynı sorun olunca modem arayüzünden elle dns girişi yaptım ve sorunum çözüldü.Servis sağlayıcım turknetten gelen dnsi modemden yok sayarak farrklı bir dns girişi yapılarak sorunum çözüldü kalıcı bir durum mu bilemiyorum.

Müşteri No: 1637855
Devre Numarası 8830779397

18:00da başlıyor sabah saatleri düzeliyor. Bu saatlerde hızım 35 mbpsden 1.82 download 1.50 upload seviyelerine geliyor

1 Beğeni

Anlaşılan bugün de interneti kullanamayacağız
sorun an itibariyle tekrar başlamış …

Devre Numarası 8822645076
Fiziksel Durum (VAE) AÇIK
Santral DENİZLİ-51
İndirme Hızı 97.66 Mbps
Yükleme Hızı 7.99 Mbps

1 Beğeni

Bursa Osmangazi

Müşteri No: 1689066

Sorun 19:45 itibari ile tekrar başladı.

SİVAS ın en merkezi yerinde oturuyorum fiber altyapı olmaması saçmalık zaten normalde ping zaten hayvan gibi dalgalı ama akşamları zaten pingdiye bişey olmuyo uçuyo gidiyo.
SİVAS/MERKEZ

Bursa Osmangazi kesinti oluyor. Sıkıntının CRC hatalarıyla alakalı olduğunu farketmiştim, bu konuyla alakası olabilir herhalde?

Sorun devam ediyor düzelen bir şey yok.
Manisa /Turgutlu
35 mbit olan bağlantım 3 mbitlerde.

1 Beğeni

Ankara Sincan Hattım kapatıldı
1801914 hemen açın

Neden kapatılmış acaba.

hiçbir sebep yok bir anda kesildi bölgemde çalışma yok dolaba bakıyorum etrafında çalışma yok

Yani internet sadece dolabınızla alakalı bir durum değil santral binası falan var ?

komşularda birşey yok sadece bizde var onuda geçtim aynı sokakta oturan arkadaşlarımın interneti var

OİM üzerinden arıza testi yaptınız mı ne diyor ?

arıza kaydı açıldı tt sistem mesajında kullanıcı kaynaklı yazıyor itiraz ettim cevap yok teknik bilgiler kısmında sadece kapalı yazıyor

Yaklaşık 6 Günden beri akşam 20.20 - 01.30 civarında ping: 55 down. 1.30 mbps up 8mbps alıyorum . destek talebi açtığımda sorunun olmadığı bi zamanda test yaparak bana bir sorunun olmadığını söylüyorlar . derdimi anlatamıyorum.
İl/İlçe :Manisa/Yunusemre
Normal Speed : 77Mbps down 8Mbps up 16ms
Son 6 Gündür Speed : 1.5Mbps Down 8Mbps up 55ms.
Hız Testi Sonuçlarım Saat 22.29 ;

1 Beğeni

Bir açıklama yapabilecek kimse yok mu? Bari sorunun farkında olduklarını bilelim, her akşam aynı sorun gerçekten çok can sıkıcı olmaya başladı.

Bursa/ Karacabey 1 haftadır akşam 19.00 ila 00.00 arasında ping değerim 100lere fırlıyor daha sonra düzeliyor.

Bursa/Mustafakemalpaşa 4 gündür aynı şekilde sorunları yaşıyorum.
Akşam (genellikle 21:00 - 01:00) saatlerinde ilk 1-2 gün download hızı 70-80 mbps aralığından 0.90’a kadar düştü.
Daha sonraki günler hızda fazla düşüş olmasa da yurt dışı taraflı bağlantılarda bir yavaşlama ve ping yükselmesi oldu. Bugün girdiğim csgo rekabetçi maçında ise 200 pingi gördüm.

csgo ping değeri:

şu anda bile test ettiğim ping değerleri çok yüksek:

Site üzerinden destek talebi de açmıştım.
Destek numarası: 38651153

Saat 19:00-02:00 arasında DENİZLİ/MERKEZ/MERKEZEFENDİ Müşteri no : 1502971