Yaşanılan Satürasyon Sorunları Hk

arkadaşa katılıyorum. gebze ve çevre ilçelerde çayırova vs.de de başladı. 4 ay sıfır sıkıntı şimdi ise satürasyon. ffth sistemde ne satürasayonu agaaa. TurkNet gerçekten şaka gibisin :slight_smile: ivedi şu sorunları çözün artık abi. TurkNet servere ping atıyorsun 50-100s ping 2mb dow 1mb up. la havleee. @EFG dostum bu konularda ne kadar yetkilisin bilemiyorum ama şu çok saygı değer TurkNet yetkililerine ulaşabilirsen burası dahil birçok grupta kullanıcılar isyanda. daha bu sorunları kökten çözmek için ne bekliyorlar merak ediyoruz. gelenin yarısı geri kaçıyor. bunları biz görüyorken görmesi görekenler niye görmüyor. he paraya ihtiyaçları yoksa söylesinler ödeme yapmayalım verebildikleri kadar net kullanalım…

1 Beğeni

sizce düzelir mi? 2 aydan fazla süredir bu sorunu yaşıyorum düzelmeyeceğini düşünmeye başladım, taşınmayı planlıyorum diğer firmalara taahhüt vermek istemiyorum

1 Beğeni

ya dostum taşın taşınma. bu TurkNet 'e geçtiğin sürece böyle. ben bu satürasyon kelimesini TurkNet ile öğrendim. yani sen nereye gidersen git türkneti bulursan satürasyon da seni bulur. nasıl bir şey ki bu adamlar aylardır çözemiyor ya da çözmüyor. cevap belli de neyseee.

2 Beğeni

Destek kayıtlarına “cihazlarınızda sıkıntı olabilir.” bilgisi düşen teknik (!) destek çalışanlarınıza sizin sayenizde öğrendiğim “satürasyon” sorunları yaşandığını belirtin. Bu kadar insan son süreçte hız sorunu yaşıyorken, bizim cihazlarımızdan kaynaklanması anormal bir durum. Dış güçlerin oyunu galiba…

3 Beğeni

Aniden ortaya çıkan hız sorunu için destek talebi açmak isteyen dostlara duyurulur, aşağıdaki robotik cevap dışında başka bir cevap alamayacaksınız. Ayrıca Vedat A. isimli çalışana teşekkür ederim…

Vedat A.

Merhaba,

Destek kaydınızı inceledim. Sistem kaynaklı teknik sorun görülmemektedir. Arıza kaydınızın incelenmesi sonucunda hat değerlerinizde altyapı kaynaklı sorun tespit edilememiştir.Yaşanılan sorun kullanılan cihazlardan(modem,bilgisayar,telefon vb.) kaynaklanabilir. Modem, bilgisayar ve mobil telefon ayarlarınızı gözden geçirerek, kontrollerinizi kablolu olarak da sağlamanızı öneriyoruz. Düzelmemesi durumunda donanımsal olarak destek almanızı rica ederiz.

iyi günler

1 Beğeni

Gerçek soruyorum bu Manisa ne zaman düzelecek hocam pingler yine fırladı maşallah hani bir gün tamamen düzeldiğini görebilecek miyiz ?

Kırklareli/Babaeski

aylardır 19:00 - 01:00 arası saatlerde internet hızı çok kötü durumda

1

Hat değerlerim çok iyi olmasına rağmen alabildiğim internet hızını anlatmaya kelimeler yetersiz kalıyor. Gerçekten bu hız nedir böyle dalga mı geçiyorsunuz kaç kere kayıt açtım hep aynı cevaplar gerçekten düzelticek misiniz yoksa bizi öpmeye devam mı ediceksiniz ?

@EFG

Gerçekten hani sinir olmamak elimizde mi bi empati kurun tam 1 ay boyunca akşamları internet kullanamadık sonra düzelttiniz çok şükür fakat onun üzerinden 1 ay geçmeden aynı yere döndük. Bugün bile öğlene kadar iş yerindeydik akşam geliyoruz 2 oyun oynayalım dizi izleyelim diyoruz yok arkadaş. Ben bu interneti sizin istediğiniz zaman mı kullanmak zorundayım illa ? Lütfen bi açıklama bi düzeltme yapın artık destek kayıtlarını zerre umursamadan kopyala yapıştır cevap veriyorlar size ulaşamıyoruz 2021 yılında yapılmaz yani bu kadarı da.

@EFG Hocam lütfen bi el atın ya artık

Manisa git gide düşüyor.
image

Bu da bugün tebrik ederim emeği geçen herkesi.
image

1 Beğeni

Yunusemre/Manisa sorun devam etmekte.

@EFG Manisa/Soma günlerdir aynı her akşam. Ayrıca online oyunlarda ping ve kayıplar zirvede.
image
image

1 Beğeni

Selamlar, yaşanılan satürasyon sorunlarını saatlik, günlük, haftalık olarak stabil bir şekilde takip eden ekibimiz var. Evet son zamanlarda başta Manisa ve Hatay olmak üzere sorun yaşanmaya başladı. Sorunları çözüme ulaştırmak için çalışmalarımız devam ediyor. En kısa süre içerisinde yaşanılan bu sorunlar tekrarlanmaması için elimizden gelen tüm işlemleri gerçekleştireceğiz. Konu hakkında bir gelişme oldukça size net bir bilgi vereceğiz. Süreç içerisinde göstermiş olduğunuz anlayışınız için size çok teşekkür ederim.

4 Beğeni

Artık ben TurkNet TurkNet Online İşlem Merkezi den yazmaktan sıkıldım ne yazsam hat değerlerimi atıyorlar böyle bir sorun var diyen yok sanki yokmuş gibi davranıyorlar her akşam saturasyon sorunu mu neyse nasıl olucak böyle…

1 Beğeni

Bi umut bekliyoruz hocam…

İzmir ve Manisa yeniden başladı.

1 Beğeni

Bu da saat 12 den sonra
image

2 Beğeni

Hocam bilmiyorum bir işler dönüyor ama anlayamadım 2 mb belli bir saatten sonra uçuşa geçen TurkNet :pensive:

1 Beğeni

Manisa ve Balıkesir birbirlerine çok yakınlar ve Ben Balıkesir Bigadiç Çam köy Mahallesinde yaşadığım bu sorunu daha önce de belirtmiştim, desteğinizi bekliyorum.

1 Beğeni

@EFG Hocam 3 tane test sonucu attim gece de duzeldigindeki test sonucunu atiyorum gelen cevap bu beni kimse aramiyor da ben anlamiyorum bu destek kayitlarina kim bakiyor.

" Merhaba Mehmet Bey,

Sistemde kayıtlı olan gsm numarasından sizi aradım ,fakat ulaşamadım.

Hız değerlerinizi incelediğimde paketinizde tanımlı ve altyapınızın desteklediği 99 Mbps’lik hızın

modeminize ulaştığını ve 1 saat 12 dakika internet hizmetinizi kullanabildiğinizi gördüm.

Hız düşüklüğü ve pink sorunları,kullanılan saat’e veya bağlantı türüne göre değişiklik gösterebilir.

Bizim sağladığımız en yüksek hız değerlerini kabloyla alabilirsiniz.

Kablosuz hızınız ,mesafe ve sinyal kaybı sebebiyle düşüş yaşayacaktır.Yaşadığınız sorun kablosuz bağlantı içinse ;

uygulamamızda “Teknik Destek” altında bulunan “Kablosuz bağlantımı iyileştir”

seçeneğini kullanarak wifi kanal ayarınızı otomatik olarak yapabilirsiniz.

Kabloyla hız sorunu yaşıyorsanız inceleyebilmemiz için sorun yaşadığınız saat aralığında kablolu olarak ,15 dakika arayla ,başka bir internet kullanan cihaz ya da program

olmadan 3 kere TurkNet İnternet sayfamız üzerinden İnternet Hız Testi Ölçme & Speed Test — TurkNet test yaparak bizimle tam ekran görüntüsü şeklinde Online İşlem Merkezi Üzerinden paylaşmanızı rica ederiz.İyi günler dilerim."

2 Beğeni