Yaşanılan Satürasyon Sorunları Hk

Müşteri No: 1839725
Yer: UŞAK/MERKEZ
Santral: UŞAK-MERKEZ-163
19.00-24.00

Müşteri numaram : 1296891. Akşamdan akşama eve geliyorum. Ve hızım max 1-2 mbps. oyunlarda ping yüksek.

4 gündür gece saat 1-2 olduğu zaman internetim kesiliyor ve 5 civarına kadar gelmiyor. Zonguldak/Alaplı müşteri numaram 1778295. Türknetten ayrılmayı düşünüyorum bu problem yüzünden ve büyük ihtimalle de bir kaç güne iptal başvurumu yaparım çünkü müşteri hizmetleri ve online işlemler yetersiz kalıyor ve üstüne dalga geçer gibi aynı şeyleri tekrarlıyorlar. TurkNet tarafından da bir bilgilendirme yapılmıyor.

1 Beğeni

@EFG

1 Beğeni

umarım bu çalışmalar çözüm olur yoksa başka bir iss geçmek zorunda kalabilirim

1 Beğeni

10 gündür aynı problemi yaşıyorum 20.00 ile 00.00 arasında ping fırlıyor destek kaydı açtığımda pingi düşürmek için kablolu bağlanın falan diyip sürekli aynı hazır cevabı verip duruyorlar sorunun kendilerinde olduğunu kabul etmiyorlar.
MARDİN/KIZILTEPE
MÜŞTERİ NO:1485883

Bu gece baya hummalı bir çalışma yapılacak gibi görünüyor. Ben artık yazmaktan bıktım çünkü her akşam aynı sorun. Ve yine dediğim gibi, fatura geldiğinde eğer bu sorun fatura çıkana kadar çözülmezse, tüketici hakem heyetine başvurup faturada bu akşam yaşanan kesintilere karşılık indirim talep edeceğim. Tüketici hakem heyetine internetten de başvurmanız mümkün. Eğer benim talebime olumlu cevap gelirse, forumdan herkese bildireceğim de zaten ki sizde başvuru yapabilin. Umarım bu çalışmalar bu akşamları yaşanan hız problemlerini çözer.

1 Beğeni

Şu hıza bak ya gerçekten muhteşemsiniz. Normalde 100mbps Fiber bağlantım var ancak 5mbps yani hızımın %5 ini kullanabiliyorum.

image
Eskiden sadece 20:00 ile 00:00 arası oluyordu artık sabahlarıda oluyor

1 Beğeni

Aksama sinav var ve cihaz yine dagilmis durumda.
Su mugladaki ekipmani 21. yuzyilda tamir yada degisim yapmadiniz 22. yuzyili merak ediyorum omur yeterse.
gw-sorunu

Muğla/Ortaca şuan ulaşabildiğim hız max 1.5mbps

1 Beğeni

Yukarida belirttigim gibi tum mugla ayni yere bagli ve mugladaki cihaz 2017 den beri sorun cikariyor.

1 Beğeni

Şuanda başka yerde misafirlikteyim 24 mbps Türk Telekom hızı bu. Ping ve hız çok iyi. İşin kötü tarafı 100 mbps fiberde olmama rağmen sadece 5mbps kullanan bir TurkNet müşterisiyim. Artık bir yerden sonra gına geldi.

BU DA MÜKEMMEL TurkNet HIZ TESTİ.

Manisa/ Turgutlu sorun devam ediyor ve komik müşteri hizmetleri cevapları sıkmaya başladı artık.

Manisa kırkağaç durum yine aynı değişen birsey yok. unutulduk artık @EFG de sorunumuza bakmaz oldu kendi kendimize burdan yazıp biribirimizi germekten başka birsey yapmıyoruz. bu kadar ilgilisizlikle bu firma nasıl ayakta kalıyor ben anlamadım. insan bir çıkar bilgilendirme yapar arkdaş sorun böyle böyle bugün sunu yaptık bunu yaptık der. nerdeee.

Manisa harici bütün bölgelerde bu sorun çözüldü sanırım. Bursa’da falan dün ve ondan önceki gün duyurusu yapılan çalışmalarda yeni cihazlar takılmış olmalı ki pingler eski seviyesinde artık bende ve tracert atarken 4-5 hopta pingliyor sunucuyu. Şu Manisa’daki arkadaşların sorunlarını da çözün ve bitsin artık bu saçmalık lütfen.

2 Beğeni

Tekirdağ tarafındaki problem de çözülmüş değil. Şarköy yine aynı durumda. Marmara Ereğlisi ve Çerkezköy’de de durum vahim.

Taze taze en son hız testi. Her gün yeni bir şey öğreniyoruz teşekkürler Türk.Net. Dur bakalım daha neler göreceğiz.

1 Beğeni

AYIP ARTIK VALLAHİ AYIP.
Beceriksiz misiniz bu kadar.
Yazıklar olsun. Hakkımı helal etmiyorum.

2 Beğeni

Bu ne arkadaş yahu. Ftth 100mbps tt vae üzerinden aldığım hıza bak. Her akşam da olmaz ama ayıp. Buradaki tüm TurkNet kullanan arkadaşlarımda aynı sorun var şu an. Daha önceki fiber deneyimlerime hiç ama hiç benzemiyor, bu kadar da düşülmez. Türknetli olalı 1 ay olmadı daha ama vazgeçmemek için direniyorum.

Konum İskenderun Merkez, Hatay. Lütfen Bir el atın şuna artık. 1912628