Yaşanılan Satürasyon Sorunları Hk

Dikkat edersen Manisa hep sıkıntılı.2 gün ayar veriyorlar 3.gün yine aynı.

2 Beğeni

aynen hocam 3 haftayı geçti o 2 gün nasıl olduysa sorun yaşamadık düzeldi diye umutlandık ama sonrası daha beter oldu.

ah Manisa ah sen neymişsin ya… bi sorununu düzeltemediler. Meğersem sen içinde ne internet sıkıntıları barındırıyormuşsun :)))

1 Beğeni

Müşteri No :2265682
Yaşadığım yer : Tekirdağ/Kapaklı
Sorun yaşanan saat : 19:00 - 01:00 arası
Gündüzleri ping 10ms iken sorun yaşanan saatler içinde 45-100 arası değişmekte ve indirme hızım gündüz 90mbps iken akşam 1mbps hıza sabitleniyor. Her gün kesinlikle yaşanıyor bu sorun.

Sorunlu Saatler arası:
sezer

Diğer saatler:
Adsız

2 Beğeni

Problem cozmek yerine uzerine yatmaniz uzun vadede daha cok musteri kaybina neden olacak. Ben sahsen bir daha asla TurkNet tavsiye etmem. Uzun vade plan imzalayabilsem kendim de hemen gidecegim.

2 Beğeni

2 aydır aboneyim ve akşam saatlerinde hız düşmeyen 1 gün bile olmadı. Alışsanız iyi edersiniz :slight_smile:

2 Beğeni

Eveet artık sorun dün gece ki kesintiden sonra 7/24 ping sorunu yaşıyorum artık. Gerçekten mükemmel bir firma, bu kadar müşterisi ile ilgilenen, sorunlarını çözen bir firma görmedim.
Yer: Ankara/Keçiören Osmangazi mahallesi. Santral: UFUKTEPE-15 Müşteri numaram 1351074

1 Beğeni

Bu olayın ülke çapında nasıl can sıkıcı bir hal aldığını dün gece (CS GO’yu takip eden arkadaşlar bilir) daha net gördük. Oyuncuların hangi internet sağlayıcısını kullandıklarını bilmiyoruz. (%90 Türk Telekom) 9INE isimli başarılı Türk takımımız ESEA MDL ligine çıkma mücadelesi veriyor. (CS GO’nun uluslar arası ligleri arasında en üst düzey olan ESL Pro Ligin bir altında yer alan ve oyunun en önemli ikinci ligi) Devam eden ve binlerce kişinin izlediği maç esnasında karşımızdaki takım 10-20 ping ile oynarken bizim oyuncularımızın pingler 90’a doğru yol aldı. Hatta bir oyuncu uzun bir süre 199 MS ping ile oynadı. Yayıncılar dalga falan geçiyordu. 199 MS pingle 30’a yakın kill aldı çocuk. Saat 12’yi geçtikten sonra pingler bir anda 40’a indi. Böyle rezil bir durumdayız. TurkNet için söylemiyorum ve oyuncular muhtemelen TurkNet kullanmıyordu. Ülkenin internet altyapısı ve ülke çapındaki 9-12 krizi rezilliğin de ötesinde artık. Rezilliği geçtim milletin ekmeği ile oynar hale gelmiş. Bu çocuklar para kazanıyor bu işten!

10 Beğeni

19:59 da sorun yokken yine o sihirli el geldi 20:00 da internet yerlerde ne zaman çözülecek bu sorun

3 Beğeni

Yunusemre/Manisa hala devam ediyor

1 Beğeni

@EFG den de ses çıkmıyor neden acaba? bi açıklaması mı kalmadı acaba? @Eren biz kimden çözüm isteyecegiz. ne olacak bu işin sonu böyle.

3 Beğeni

Müşteri No: 1456854
İstanbul/Büyükçekmece

Gmail, Shutterstock Youtube gibi günlük iş yaparken kullandığımız sitelere bile, günün farklı saatlerinde giremiyoruz. VPN açtığımız anda sayfalar açılıyor. Bazen de internet hızında dalgalanmalar yüzünden TurkNet online işlemleri dahi açamaz duruma geliyoruz.

1 Beğeni

Manisa/Alaşehir
Ev iç hattı dün değişti sabahları çok iyi OİM’den ayın 19’dan beri sorunumu çözemediler.

2 Beğeni

Bu sorun her yerde var sanırım. Akşam saat 8 oldu mu başlıyor kısıtlama.

Müşteri no: 1870366

1 Beğeni

Bende Kırkağaçtayım memiş mahallesinde ve neredeyse sizinle aynı süre zafında bendede sorun devam etmekte

1 Beğeni

Ankara-Altındağ’da aynı sorun günlerdir devam ediyor. Sorun yasadığım saatlerde uygulama üzerinden geri dönüş yapmıyorlar. Gündüz sorun yokken bir sıkıntı olmadığını söyleyip geçiştiriyorlar.

1 Beğeni

Bende gündüz sorun yok, yağ gibi akan internet akşam 20:00-00:00 arası stream yayınlarda can cekistiriyor. İnternet hızında azalma olmuyor. Bu sadece kısıtlama yapıldığı anlamına geliyor.

Destek kaydı açmak nafile çünkü kopyala yapıştır cevaplar geliyor.

1 Beğeni

:slight_smile: aynı kaderi yaşıyoruz hocam kırkağaç’ta ne olacak bakalım.

1 Beğeni

Bu akşam da sorun devam ediyor…

Müşteri No: 1087839
Yer: Manisa/Şehzadeler
Santral: MANİSA-MERKEZ-130
19.00-01.00

1 Beğeni

TurkNet 'e selam satürasyona devam. V6 deneniyor ona geçemiyoruz 100mbps internetimiz var 2mbps ile internete giriyoruz. 80ler dizisi bile bu kadar uzun sürmedi bize hala 2000leri yaşatıyorsun TurkNet.

1 Beğeni