Yaşanılan Satürasyon Sorunları Hk

2-3 gündür eskisine göre daha iyiydi fakat dün ve bugün tekrar yükselmeye başladı pingim destek kaydına tracert testi, nperf testi ve oyun testini attım yanıt bekliyorum ve daha önce antalyadan bağlanıyordum 5 gündür fln adanadan bağlanıyorum

Destek numarası: 39092655

Batman Merkez Belde Mahallesi’nde saat 19.00 ve 00.00 saatleri arasında internete giremiyorum. Hız denen birşey kalmıyor. Müşteri hizmetleri de hallettik deyip yalanla destek kayıtlarını kapatıyor. Ne ayaksınız la siz

son günlerde akşam 19-00 saatleri arasında ne film izleyebiliyorum nede sayfa açılıyor 75 mb hız kablolu 50 lere wifide 3-5 lere düşüyor(aynı modem tesisat donanım ile) ping 138 lere çıkıyor dün ve bugün sayfa açılmada sorun oldu modemi resetledim yine aynı kablolu da dahi sayfa açılmıyor akşamları çağrı açıyorum modeme gelen hız 75 mb deyip kapaılıyor siz olsanız herşey normal olsa neden çağrı açalım veya çözüm arayalım birkaç güne çözülemezse ücreti fazla olsa bile ttnete geçmek zorunda kalacağım TurkNet 'e geçmedem önce 24 mb hızda aynı modem donanımla bir sorun yaşayıp 13 yılda bir defa çağrı açmamıştım.

Bu gün iyiydi teşekkürler.

arkadaşım adına bildiriyorum
Şanlıurfa/Haliliye/Veysel karani mah

hep 70ms hem 4 adımda ulaşmış, çok iyi değil mi sanki? :smiley:

bende şöyle; (İzmir/Aliağa)

Merhaba, ben de 3-4 gündür bu sorunu yaşıyorum.
19.00 da başlıyor gece 12-01’e kadar sürüyor. (İzmir Bornova Yeşilova) abone numaram:1701906

@EFG Enes bey hani bu sorun hafta sonu çözülecekti. sorun hala devam ediyor. Manisa /kırkağaç

1 Beğeni

Manisa/ALAŞEHİR
abone no :1491391
Bu gecede DEVAM.

1 Beğeni

Manisa Şehzadeler’de hız düştü yine. 18.00 gibi internet kesildi… 1 saat sonra da hız yerlerde… Hafta sonu düzelecekti oysa… @EFG

1 Beğeni

Destek kaydında sürekli ama sürekli genel sorun vardı vs deyip kayıtlarımız kapatılıyor yahu her şeyi geçtim 21 gün oldu 21 dile kolay 3 hafta hiç mi utanmanız falan yok sizin de pişkin pişkin aynı cevapları gönderip arızanız çözüldü diyorsunuz bu mu çözülmüş hali Manisa’da 3 haftadır arada 1-2 gün hariç her Allahın akşamı bu sorun vardı hala var geldim işten eve yemek yedim bilgisayarı açtım internet pert yetmedi mi bu rezillik bir tane de adam çıkıp gerçeği konuşmuyor nasıl iş ben anlamıyorum.

1 Beğeni

@EFG Enes bey lütfen bize açıklama yapar mısınız? sorun haftasonum düzelecek demiştiniz açıklama yapar mısınz?

2 Beğeni

Speedtest bile yapılamayacak durumda internetim 19.30’dan beri. Sorunun en başında sadece pingim vardı. Keşke şükretseydim

1 Beğeni

2 Beğeni

müşteri no 1419951 100mbps paketi Tekirdağ/şarköy
Destek Numarası 39152355

1 Beğeni

Şırnak - İdil bugün düzgün.

2 Beğeni

Tekirdağ/Çerkezköy gene yok

3 Beğeni

@EFG Enes bey lütfen bizi bilgilendirir misiniz? hafta sonu çözülecek dediğiniz problem devam ediyor.

1 Beğeni

2 gündür normaldi… Yine başladık…

Manisa Demirci

1 Beğeni

Yurtdışı çıkışlarınızda sıkıntı var. Hızımda sıkıntı yok ama yandex diskten dosya indirmek istediğim zaman Türk Telekomlu arkadaş ideal hızda indirirken ben 10kb/s ile indiriyorum. Daha detaylı anlatmama gerek yok herhalde. Sinirimi mönitörümden çıkarmadan önce çözmeniz dileğiyle.

3 Beğeni