Yaşanılan Satürasyon Sorunları Hk

Tek yaptıkları o zaten hocam ping arşa ulaştı her akşam şu an bile var onlar yalan söylemeye programlanmış robotlar yani gerçek bir insan yazmıyor o cevapları.

2 Beğeni

O da bir şey mi? Hız- performans problemi diye 10 gün önce açtığım günlerce yazıp sayısız hız testi gönderdiğim arıza kaydım en son olarak hattınızda sorun yok bizim yapabileceğimiz bir şey yok denip kapatıldıktan sonra yine açıp aynı sorunun devam ettiğini söyledim. Bu sefer de bölgenizde genel bir bağlantı sorunu olmuş çözüldü deyip, sorunu da “internete bağlanamıyorum” olarak evirip kayıt kapatılmış. Ve bu ikinci 10 günlük maraton oldu. ilk 10 günlük maratonda da aynı şekilde olmuştu. Desteğin işleyiş şekli böyle demek ki. Müşteriye suç at, söylediklerini umursama, tekrar tekrar destek açıp makale niteliğinde yazı yazanlardan tekrar tekrar hız testi söylediklerini ıspatlayabilecek kanıtlar iste, bir kaç gün otomatik mesajlarla oyala tabi her seferinde ekibin şeffaflık raporunda istatistikleri kötü çıkmasın diye 48 saatte bir destekleri çözüldü olarak işaretleyip kapat, en sonunda da dalga geçer gibi al snr ın attenuationun böyle kardeşim sorun sende benlik bir şey yok edasında mesaj gönder. Destek ekibine tecrübeli personel olarak başvurumu yapabilirim artık. Forumu da "yavaş mod"a almışlar(You need to wait 4 saat between posts in this topic) demekki “haftasonuna” diye söz verilen sorun çözümü de ileri bir tarihe ertelenecek diye düşünüyorum. Siz yetkili birisiniz sanırım @ModeratriX bey ya da @EFG bey eminim ekipte canla başla çalışan kişilerde vardır ama bizim yerimize kendinizi koyun. 15-20 gündür çözülemeyen bir sorun ve karşılığında bir sonuç ya da gerçekçi bir açıklama bekleyen ama resmen dalga geçilen bir insan topluluğu var burada. Eğer sizin elinizden bir şey geliyorsa siz yardımcı olun. Ya da bilgi verin(bize ve TurkNet Online İşlem Merkezi destek ekibine) Burada genel arıza var yeni cihazlar alındı upgradeler olacak yazılıyor. Destekten kabloyla bağlan vpni kapat normal işte hattında sorun yok diyorlar. Sorunumuza çözüm bulabileceğimiz tek mecra olan "TurkNet Online İşlem Merkezi destek"ten ve buradan ortak bir açıklama yapmak çok mu zor bir olay? Şöyle bir olay oldu elimizde olmayan sebeplerden dolayı şu tarihler şu saatler arasında hız düşecek ama şu tarihte çözümlenecek diye genel bir açıklama yapılsa eminim burada benim gibi yazan onlarca insan da anlayışla karşılayacaktır.

5 Beğeni

müşteri no 1419951 100mbps paketi Tekirdağ/şarköy
Destek Numarası 39152355

1 Beğeni

Dün sorun olmamasına rağmen bugün 19.30 civarında sorun tekrar başladı… Nevşehir/Merkez

Manisa/Alaşehir’de bu sorunu yaşayan kaç kişiyiz? Benim bugün snr 18 sabitlefim daha yukarı çıkmıyor 3mbps yukarı hiç internet alamadım. Aşağı çekersemde hat çok kopuyor. OİM’deki arkadaş sorunu benim modeme ve bilgisayarda buldu. Az önce alt komşum türk.net’li(ona da ben önerdim. Mahcubum) onda da sorun aynı. Alaşehirde interneti düzgün olan var mı?

Yer Şırnak - İdil, son 4 gündür akşamları bu şekilde. Yurtdışı çıkışlar çok kötü. hızlar yerlerde.

1 Beğeni

Düzce/Akçakoca ping sorunu tekrar başladı.

Müşteri no:1429173

dc ping

eu pingleri ve yurt için pingler uçuyor gene. yer ANKARA

müşteri no : 1572221

Son iki aylık süre içerisinde sorun 15 güne kadar çözümlü kalabildi. 3-4 gündür tekrar eden sorun mevcut Bursa ili için.

YER MARDİN/KIZILTEPE
MÜŞTERİ NO:1485883

Tekirdağ/Şarköy durum aynı. Hatta şu an daha berbat açıkçası.

1 Beğeni

Maalesef bu değişiklik olmadı. Akşam 19.00 ile 24.00 arası hız ve Pink çok kötü.

1 Beğeni

Sadece geceleri olsa gene iyi tüm gün 2Mbps kullanmaya çalışıyoruz şaka gibi.

Sabah saatlerinde 28 ms ile İstanbul’a ulaşırken şuan 34 ms ile ulaşıyorum. 100 mbit paket kullanıyorum ve anlık hız testi böyle :

nPerf sonucu :

Benim bölgede 1 haftadır sorun yaşanmıyor. Sorunu düzelttiler.

Yer: Bahçelievler/İstanbul

Bağlı bulunduğum santral: Bağcılar

Teşekkürler.

Her gün akşamları 18:00 sıralarında bağlantımda aşırı yavaşlama mevcut.Hız ve ping sorunu yaşıyorum.
Yer: İpekyolu/Van
Santral: Cumhuriyet Telekom-164
Müşteri No:1000572

Yükleme: IMG-20201206-WA0010.jpeg…
1248030 İstanbul çekmeköy

An itirabiyle İstanbul/Ümraniye’de de başladı bu problem. Bu zamana kadar hiçbir sorun yoktu.

Abone no: 1805155

1 Beğeni

insanları oyalamayı bırakın artık sorunu bilip birsey yapmıyorsunuz

1 Beğeni

2-3 gündür eskisine göre daha iyiydi fakat dün ve bugün tekrar yükselmeye başladı pingim destek kaydına tracert testi, nperf testi ve oyun testini attım yanıt bekliyorum ve daha önce antalyadan bağlanıyordum 5 gündür fln adanadan bağlanıyorum

Destek numarası: 39092655