Vdsl modem Tavsiyesi verebilirmisiniz

Merhabalar vdsl modem Tavsiyesi alabilir miyim. 250tl 300tl bandında Uzun süre idare edecek bir modem. 35 MBPS İnternetim var şuan ama ileride 75 e geçicem sorun yaşatmasın

1 Beğeni

Bu aralar Keenetic markasını çok görüyorum ve öneriyorlar, onun modellerine bakabilirsin.

VDSL2 Modemler - Epey
Adresinden bütçenize uygun modemlere bakabilir karşılaştırma yapabilirsiniz.

1 Beğeni

Keenetic omni dsl modeline bakabilirsiniz.

1 Beğeni

heryerde bunu tavsiye ettiler 2 foruma daha yazdım. Aldım bende inş memnun kalırım. https://www.hepsiburada.com/keenetic-omni-dsl-n300-2x5dbi-cloud-vpn-wpa3-amplifier-usb-4xfe-vdsl2-adsl2-fiber-mesh-wifi-modem-router-p-HBV00000MI5NJ?magaza=Yenisey

1 Beğeni

Omni dsl benim çevremde kullananların dediğine göre de iyi modem. Alınır.

aldım bakalım 35mbps ye geçirdiler beni sonunda telekomdan biri geldi modemin baya sıkıntılı dedi baya eski zaten 7 8 senelik modem. VDSL modem ama zor ayakta duruyor beni sal artık der gibi. Baya kopma felan oluyor kaldıramıyor. Modemi alıp deneyim bi kaç hafta sonra 75mbps ye başvurucam. Kesinti felan olur şuan sıkıntı olur o yüzden o ihtimali göz önünde bulundurup yapmadım

2 Beğeni

Mümkünse aldıktan sonra forumda modemle alakalı izlenimlerinle ilgili post açarsan güzel olur.

1 Beğeni

Tamamdır onu yapacağım kesinlikle buradaki arkadaşlara faydamız dokunsun.

3 Beğeni

Bu modem iyi değilmi arkadaşlar indirimdeyken bende sipariş edeyim diyorum ne dersiniz alayım mı?

Alabilirsiniz alanlar memnun.

Ben çoğu kişinin memnun olduğunu gördüm eğer illaki emin olmak istersen biraz bekle ben deneyip yazarım

Ozamana kadar indirim biter gelsin kullanalım TPLİNK ten de kötü olmaz heralde :wink:

ben modemi yaklaşık bir haftadır kullanıyorum ve memnunum ama büyük ihtimal wifiyi kullanan çok kişi olduğu için bazen gidip geliyodu (şu an başka modem de kablolu olarak bağlı ve sorunsuz çalışıyor.). hatta forum da oluşturmuştum bakabilirsin Sık sık bağlantı kopma sorunu
son 2 gündür fark ettiğim şey ise saat tam 00.00 da internet ışığı kırmızıya dönüyo ama internet gitmiyo hatta az önce kırmızı yanıyodu. yazılımsal bir şey olabilir belki. kısacası wifi’yi benim gibi yoğun kullanmayacaksan (bazen 10 cihazdan fazla) alabilirsin.

Keenetic Extra DSL modem veyâhut daha uygun Keenetic Omni DSL.

Modemin ayarları içinde bağlantı yenileme süresini yükseltin. (Eğer varsa)

galiba öyle bir ayar yok modem arayüzünde. zaten çok da gerek yok internetin gitmediği sürece

1 Beğeni

Arkadaşlar ben aldım şimdi aşırı stabil aşırı memnun kaldım müthiş resmen. Yani benim eski modem baya kötü durumdaydı ondan bana bu kadar iyi gelmişte olabilir ama ben memnun kadım baya.
Önceki rakamları almayı unutmuşum ama idare edin. Rakamlar ortalama dowloand 24mbit upload 0,3 felandı baya kötüydü modem

1 Beğeni

Hayırlı olsun keyifli kullanımlar. :sunglasses:

1 Beğeni