Vdsl modem Tavsiyesi verebilirmisiniz

Asus modem almayarak iyi tercihte bulundun, hayırlı olsun. :smiley: Yazılım güncellemesi var diye asus aldık ama pişman oldum.

Valla ben şaşkınım şuan hiç beklemiyordum bu farkı benim eski modem modem değilmiş ya bu kadar mı fark eder hayret ediyorum.

Yazılım güncellemesi hâlâ var. Asus n16 piyasaya kaç yılında çıktı hâlâ güncelleme alıyor

Yazılım güncellemesi gelmemesine değil, düzgün gelmemesine sitem ediyorum.

Bende aldığım keenetic omni dsl modemi bugün bağladım. Hem çekim kalitesi hem hız testleri sonucu gayet başarılı sonuç aldım. Ayrıca modemde bağlananları görebilme reklam engelleme vs gibi özellikleri baya işime yaradı. İlk gün ve memnunum. Tek bir şey bulamadım gelen hat değerimi 35 mbs/6 mbs olarak gösteriyor fakat toplam gelen hat değerini bulumadım modemde 60 mbs mi 80 mbs geliyor diye. Bilen varmı acaba?

Evet buldum ilk görsel eski modem
İkinci görsel yeni modem alabilecek hız değerlerim yükseldi hız alımında modemin etkisi olduğunu görmüş olduk. Şimdi son işlem iç hat tesisatı yenileme işlemi kaldı onuda yarın paylaşırım.

1 Beğeni

Bende bakalım letgo dan ikinci el, 1 ay kullanılmış ve daha sonra İSS verdiği modemi kullanan birisinden Airties Air 5760 modem aldım. Piyasa değeri yaklaşık 900 lira. Deneyip göreceğiz bakalım.

1 Beğeni

Keenetic modem al tavsiyemdir 1 aydır kullanıyorum aşırı memnunum

1 Beğeni