TurkNet'ten yenilikçi ne istersiniz? Fikirlerinizi merak ediyorum

Benim de TurkNet 'e değişmesi istediğim şikayet kategorisi artırılması çünkü saçma sapan kategorize etmekten bıktım şikayet kaydı atıyoruz istediğimiz şikayetle ilgili bilgi yok doğru düzgün sağlıklı bilgi alamıyoruz defalarca arıza kaydı bıraktım saçma sapan cevaplar aldım ya kategoriyi kaldırın ya da düzeltin

3 Beğeni

2 konu TurkNet forum bir mobil uygulaması olmasını isterdim telefondan zor oluyor tarayıcı her şeyi desteklemiyor

GigaFiber Hakkında Detaylı Türkiye haritası çıkartılırsa çok iyi olur.
Nerede Çalışma devam ediyor, Nerede Çalışmalar Başladı Hangi binada Gigafiber kutusu var kablolama yapıldımı vs. Bilgiler Verilirse İyi Olur.
Biliyorum Bu kadar detaylı bilgi verilmesi çok zor bir süreç ama TurkNet Saha ekibinin bu işin üstesinden geleceğini düşünüyorum.

3 Beğeni

3 konu Avrupa’da internet şirketleri kullandığı sistemleri araştırıp ona göre bir düzen olmasını isterdim Almanya’da Amerika’da mesela modemler nasıl yapılıyor nasıl hizmet veriliyor

TurkNet bu konuda son kullanıcıya bilgi verilebilecek sistem üzerinde çalışıyor.

TurkNet Forumun telefon uygulaması çıkması şart

Discourse uygulamasını indirip TurkNet Forum’u eklerseniz mobil uygulama üzerinden kullanabilirsiniz.

1 Beğeni

Böyle bir şey yaptıklarını düşünüyorum da vah ki ne vah. Hadi biz kurcalamadan baktık diyelim ya meraklı olan arkadaşlar. Eyvah eyvah :joy::joy:

3 Beğeni

Telefonda Zaten ana ekrana ekleme özelliği ile tarayıcı üzerinden uygulama gibi görünüyor…TurkNet Online İşlem Merkezi i düzeltsinler de forum eksik kalsın…:face_with_hand_over_mouth:

2 Beğeni

Sayın modum uygulama linki mevcut mu bi baksam ne olduğuna android üzerinden

Sanırım arkadaş altyapı yatırımlarını ve/veya santrale uzaklık vs bilgileri kastetmiş.

tek fiyat politikasından vazgeçin.

1 Beğeni

Bu konuda bende hak veriyorum ozellikle ADSL ve Gigafiber kullanicilari icin paket çikmasi gerek ayni up down fiyat degismesi gerekiyor

1 Beğeni

Haklısınız, ADSL kullanıp 140TL ödemek istemezdim.

2 Beğeni

neresi anlaşılmadı ?

Kopmadan stabil hızlı ve özellikle teknik dilden anlayan müşteri temsilcisi isteriz ne isteyeceğiz TurkNet bana çok gariban firma gibi geliyor çünkü hiç bir zaman sorunumuzu çözmeye gücü yetmiyor

2 Beğeni

Gösteriyor hocam benim evde diğer bölümleri sorgulatınca port yok diyor.

Harita üzerinde gigafiber yapılan alanların gösterilmesi. En azından kiracı olup taşınmak isteyenlerin kolayca sorgulamasını sağlar bu durumda.

3 Beğeni

Ana sayfadaki yeni tema gayet güzel ve günümüze uygun. Aynı tasarım çizgileri korunarak TurkNet Online İşlem Merkezi’in de yenilenmesi güzel olabilir.

3 Beğeni