TurkNet'ten yenilikçi ne istersiniz? Fikirlerinizi merak ediyorum

Şu an bununla ilgili bir sorun var mı?

İsteğe bağlı peşin ödeme diyorsunuz sanırım.

1 Beğeni

Hatirlatma bazi zamanlarda duzeliyor bazi zaman bozuluyor. Onun disinda ben ariza tespit yeri disinda kayit acamiyorum daha dorusu konu secilmiyor

1 Beğeni

Evet. sonradan param oldugunda pesin odeyeyim bitsin gitsin

2 Beğeni

Farklı bir problem var seçeneği çıkmıyor mu artık?

Farkli Bir Sorunum Var diyorum gelmesi gereken ekran geliyor ama ekran kararip Duz beyaz bir cizgi geliyor

2 Beğeni

Bir deneyeyim ama sanırım açılır pencere engellemesi ile ilgili olabilir.
Evet orada açılır menü ile ilgili bir problem var bu şekilde iletiyorum ben bunu. Teşekkürler.

3 Beğeni

Öncelikle sayın yetkililer şunu bilmeliler ki telefon ile kendilerine ulaşamamak, yaşanılan sorunların çözülememesinin en büyük sebebi. Ortada tek bir sorun var fakat 2-3 kere destek kaydı açmak zorunda kalıyorsun. Ayrıca destek kaydına farklı personelin bakıp prosedürleri takip etmesi de süreci uzatıyor. Hem biz kullanıcıların sorunlarına daha hızlı çözümler sunabilmek hem de destek birimlerinin yükünü hafifletmek adına ‘‘Müşteri hizmetleri’’ birimi üzerine çalışma yapılmalı diye düşünüyorum. Çeşitli platformlardaki ünlü yayıncılara yaptırılan reklamlardan daha faydalı bir hizmet olacaktır. Saygılarımla.

3 Beğeni

-gigafiber haritası (ayrıntılı)
-telefon veya internetten gigafiber için başvuru yapıldığında dikkate alınması
-arz-talep yoğunluğuna göre öncelik bi bölgeye öncelik verilmesi

3 Beğeni

@EFG sayın yetkilim bir şey üzerinde çalışılıyormuş merak uyandırdı açıkcası.

1 Beğeni

Gigafiber için olan ilerleme haritası bahsedilen tahminen geçenlerde röportajlarda Cem Bey’de dile getirmişti

TurkNet müşteri̇ temsi̇lci̇si̇ kendi̇ arabi̇ri̇mi̇nde crm si̇nde, şi̇rket tarafina veya türk telekom tarafina, her ne yapabi̇li̇yorsa, tt arabi̇ri̇mi̇nden hat ayarlari, tt ye i̇ş emri̇ açmak vs vs müşteri̇ adina ne tür ayarlara eri̇şi̇mi̇ varsa, tüm opti̇ons larin doğrudan müşteri̇ye, müşteri̇ paneli̇nde tekni̇k arabi̇ri̇mle sunulmasini i̇sti̇yorum.

müşteri̇ temsi̇lci̇leri̇ni̇de komple kaldirabi̇li̇rler, sadece network tarafindaki̇ destek yeterli̇di̇r, müşteri̇ temsi̇lci̇si̇ni̇n beni̇ arayi̇p, destek kaydina veri̇len cevabi bana i̇letmesi̇ne, beni̇m ona verdi̇ği̇m cevabi ti̇ckete geri̇ yazmasina, beni̇m açimdan i̇hti̇yaç yokdur, müşteri̇ paneli̇ destek arabi̇ri̇mi̇ i̇le halledi̇lebi̇li̇r.

net olarak oyunu kimin oynadığını, TurkNet mi ttnet mi görmemin yolunu açmalıdırlar.

Cem baskanin youtube videosu gibi evlerin icine kadar yuksek hizli wifi tum odada net çeksin istiyoruz kullanicilarin en cok istedigi iste aktif onaylanmis gigafiber haritasi

2 Beğeni

Müşteri hizmetleri kaldırılamaz sonuçta orada çalışıp para kazanan insanlar var bizler için gerekli tüm işlemleri titizlikle hallediyorlar. Ayrıca direkt olarak ortak altyapı sistemine erişim verilemez en basit gerekçe olarak o sistemleri kullanmak için belirli eğitimler veriliyor kullanmayı bilmeyen birisinin (söylediğim şey size değil yanlış anlaşılmasın) neler yapabileceğini düşünemiyorum.

1 Beğeni

eğerki yetkiniz dağilindeyse, TurkNet e erişiminiz var ise, TurkNet çalışanıysanız, lütfen talebimi TurkNet ilgili iç birimine iletin, cevabıda paylaşırsanız sevinirim.

Yenilikçi fikirlerden ziyade varolan sorunlar çözümlenebilir.

• Online İşlemler - TurkNet biraz daha soft ve kullanışlı hale getirilebilir.
  • Soldaki alan düzenlenebilir, gerçekten öylesine yapılıp eklenmiş ve bırakılmış gibi duruyor düzenlenip sıraya sokulabilir.
  • Mobil Online İşlemler uygulaması direkt Online İşlemler - TurkNet kopyalanmışı gibi duruyor mobil uygulama, olduğu gibi mobil uygulama haline getirilebilir.
  • Arıza sorgulama kısmında daha tuşa basmadan OTOMATİK olarak arızanızı kontrol etmeye başladık yazıyor, tamamen baştan sağma yapılmış gibi gözüküyor.
  • Mobilde gelen bildirimler sadece " Destek kaydının durumunu güncelledik. " olarak geliyor, içeriği ile birlikte daha açıklayıcı şekilde gelmeli.
  • WebChat şiddetle ve ivedilikle gelmeli açıklanması gereken sorunlarımızı anlık açıklayıp aksiyon aldıramıyoruz.
  • Marka adı ciddi anlamda zedeleniyor https://www.sikayetvar.com/turknet gibi sitelere biraz daha ilgi gösterilmeli ve yardımcı olunmalı sadece buradan @EFG hocamın çok ilgi gösterdiğini görüyorum.
  • Bir müşteri olarak kullandığım hizmetin kalitesi evet her zaman çok önemli ama bir o kadar da marka bilinirliği ve ismi de önemli.
  • Son olarak TT ankastredeki sorumlu değil diye iki kabloyu birbirine bağlamaktan aciz ve bunun için yerinde destek ekibinin yönlendirilmesi zorunda bırakılıyor, kendi müşterilerine daha çok zaman ayırıyorlar ve hızlı davranıyorlar TT & TurkNet ilişkisinde TT ciddi anlamda üstünlük kuruyor ve baştan sağma iş yapıyor.

Söyleyeceklerim bu kadar, bunlar benim fikirlerim umarım dikkate alınır.

2 Beğeni

TurkNet çalışanı değilim ancak arka planda burada yazılan tüm fikirleri iletiyoruz :slight_smile:

telekomu satın alın :slight_smile:

şakayı bırak ciddi cevap ver diyorsanız onu da yazayım: “ucuz internet isterim”.

Ciddi misin sen dalga mı geçiyorsun

Hocam sizin istediginiz sey imkansiz bu arada :upside_down_face:

1 Beğeni