Türknet 10 ay sabit fiyat kampanyasındaki fiyat yanlış

Degerli TurkNet?li, haziran ayinda port ücretlerine yapilan %67 oranindaki artis sebebiyle fiyatlarimiz degisiyor. 1 Agustos itibariyla mevcut hizmetinizin yeni fiyati 127,42 TL olacak. Ancak sizin özgür internete en rahat sekilde sahip olmaniz icin her kosulda destek olacak cözümleri düsünüyoruz. Bu sebeple 104,90 TL olan fiyatiniz degismeden 10 aylik toplam faturanizi 3 taksitle ödeme firsati sunuyoruz.

Ben o dönemde başlattım, ben etkilenmeyecek miyim?

1 Beğeni

TurkNet’in tercih nedeni her zaman diğer firmalara göre daha kullanıcı dostu ve şeffaf olmasıydı ama şu anki TT’den beter zamları sağ olsun arada pek fark bırakmadı. Oturduğum yerde gigafiber hattı çekildi. Binama kutu dahi konuldu. Hala internetimin Gigafiber olmasını bekliyorum. Hat çekildi ama aktifleşmedi. Altyapı desteklemiyor olarak görünüyor. :smiley: Bu çerçevede ya gigafiberi beklerken 169 kitlenecek birkaç ay ya da yeni operatör

3 Beğeni

Merhabalar, abonelik başlangıç tarihiniz nedir?

2 Beğeni

Merhaba @alperenatici 18.10.2021 tarihinde aboneliği başlatmıştım, yeni çıkan zamlı fiyattan etkileniyormuyum?

1 Beğeni

18 Nisan 2022

2 Beğeni

Benim abonelik başlangıcım şubat 2018 ama online işlemlerde sabit fiyat koruması için kampanyaya katılmam gerektiği yazıyor. Fiyattan etkilenmeyeceksek neden bu kampanya bizde görünüyor?

@alperenatici kampanyaya katılmasam bile fiyat artışından etkilenmeyecek miyim?

Ben engeli tarifesinden yararlanıyorum benim fiyatımda bir değişiklik olacak mı bilgi verebilir misiniz acaba bu hattan işlem yapıyorum

1 Beğeni

Fiyat güncellemesinden etkilenmeyeceksiniz :raising_hand_man:

2 Beğeni

@alperenatici

1 Beğeni

10 ay ön ödeme seçeneği niye çıkıyor bende, eğer fiyat güncellemesinden etkilenmeyeceksem?

Merhabalar, etkileniyorsunuz.

Sabit fiyat garantisinden faydalanabilmeniz için bu kampanya görünüyor :raising_hand_man:

Üzdü :confused:

2 Beğeni

Ben bunu banka kartımla ödediğimde herhangi başka bir fatura çıkacakmı?

Merhabalar, 10 ay boyunca ek bir ücret ile karşılaşmazsınız. 3 taksit halinde ödeyebilirsiniz :melting_face:

Ben bireysel modem taksit ücreti ödüyordum hatırladığım kadarıyla 3 taksiti kalmıştı onun ücreti yansiyacak mı?

1 Beğeni

Benim fiyatım zaten sabit kalmayacak mı, kampanya zamanında abonelik başlattığım için?

1 Beğeni

Bugün çıkmayabilir ama yarın çıkmayacağının garantisi yok.

Çünkü;

-Haziran’da yapılacak zammı Mayıs’ta yapan,
-Haziran 2023’e kadar zam yapmayacağız diye taahhütte bulunan ama üzerinden 2 ay bile geçmeden zam yapan,
-Aynı bahane ile 2 kere zam yapan
-Fiyat artışından etkilenmiyorsunuz diyip kelime oyunu ile aslında kampanya (taahhüt) ile etkilenmediğimizi söylemekten imtina eden

TurkNet yarın bizim için yeni bir sürpriz yapabilir.

1 Beğeni