Türknet 10 ay sabit fiyat kampanyasındaki fiyat yanlış

Foruma fotoğraf yüklenmiyor, hata veriyor; mecbur böyle atacağım:

Sabit IP fiyatıyla birlikte bu fiyat verilmiş, iyi güzel de ben sabit IP kullanmıyorum.

1 Beğeni

Her ne kadar TurkNet firmasının hizmetlerinden memnun olsam da yeni yapılan zammı kabul edemiyorum, gelecek yıl hazirana kadar zam yok diyorlardı, kampanya varmış 10 aylık ücreti peşin veya 3 taksit ödeme imkanı, ya kusura bakmayın dalga mı geçiyorsunuz? Bahsi geçen iss 100 ü zaten 134 den veriyor, bir de churn işleminde modem iadesi vs yokmuş ilgili firmanın mülkiyetine geçiyormuş. Ben ciddi ciddi düşünmeye başladım. Yapılan zam ile ilgili ciddi ciddi düşünün, yoksa çok kişiyi kaybedeceksiniz (En azından beni 2 aboneliğim var). Karar sizin, değişmezse 1-2 güne geçiş işlemi başlatacağım.

4 Beğeni

Ek hizmetim yok, aylık 154TL’den hesaplanmış.

İlgili iss yi aradım 1 Haziranda gelen %67 Port fiyat artışını yansıttıklarını belirttiler, yeni bir şey olmazsa (TT ilave artış) gelecek yıla kadar bu fiyatla devam edeceklerini belirttiler. İlk mesajda da belirtildiği gibi, 99.90 dı fiyatınız elimizde olmayan sebep vs diyerek 139.90 a çıkarttınız, tmm dedik, şu andaki yaptığınız zam ne? Gelecek yıl haziran a kadar zam yok dediniz, şu andaki yapılan ne, gerçekten ayıp, kendi altyapınızı yapmak için bizden mi fananse ediyorsunuz? Ben de şöyle bir taahhüt vereyim, 2 aboneliğim var ikisini de bahsettiğim iss aktaracağım.

5 Beğeni

Merhabalar, çıkan farklılıklarla alakalı ilgili birime bilgi ilettim. İnceleniyor :raising_hand_man:

1 Beğeni

Bulunduğum bölgede boş Port olmadığı için 10 aylık paketi 3 taksitle Engelli indirimler alacağım 2023Haziran sonrası Allah Kerim.

2 Beğeni

Merhabalar, konu çözüme ulaştı. Sorun yaşayan müşterilerimiz bu başlık altında bildirimde bulunmaya devam edebilir :melting_face:

1 Beğeni

Öpen öpene benim neyim eksik demiş TurkNet.
Adamlar bakkal yönetiyor kurumsal şirket değil neden sözlerinde dursun. 10 aylık peşin alıp 3 ay sonra yine para istemeyeceğinin garantisi var mı?

3 Beğeni

Merhabalar, kullanıcılar satın alım sırasında hukuk departmanımız tarafından hazırlanan “kampanya koşulları” metnine onay veriyor. Bu metin içerisinde 10 ay boyunca zam yapılmayacağı bilgisi yer alıyor. Bu sebepten işin hukuki boyutuyla beraber değişiklik yapılamıyor.

Koşullardaki ilgili madde;

“Tüketici, 10 Aylık Peşin Ödeme Kampanyası(“Kampanya”)’na katılarak, “… paketi” kapsamında 10 aylık internet kullanım hizmetine denk gelen … TL tutarını kredi kartı ile ödemesi halinde, ödeme yapılan dönemi takip eden ilk faturalandırma döneminden başlayarak 10 ay boyunca ek bir ücret ödemeden internet hizmetinden faydalanacaktır. “

1 Beğeni

Daha 1 ay önce 1 yıl sabit fiyat garantisi veren firma bize 1 ay sonra fiyat arttırımı yapacağını söylüyor. Hala daha 20 30 tl fazla diye düzeltme istiyorsunuz.

Ağustosta alacakları 169 tlnin eylülde 199 tl olmayacağının garantisini kimse vermiyor.

Ayrıca sözde müşterisini düşünüp 10 aylık peşin fiyat almaya kalkıyor. Çok cambaz firma gördüm ama bu kadarı bana da fazla geldi!

3 Beğeni

Tolga Bey merhabalar, sabit fiyat garantisi kampanyası kapsamında abonelik başlatan müşterilerimiz fiyat güncellemesinden etkilenmiyor. 10 aylık peşin ödemek müşterilerimize hem indirim hem de fiyat garantisi sunuyor. Dilediğiniz zaman da iptal edip iade alabiliyorsunuz :innocent:

Alperen Bey, o fiyat garantisini kampanya diye söylüyorsunuz bize tamam. Bunun yanında önceki müşterilere fiyat garantisi olmayacağını gösteren bir yazı var mı? Hiçbirimiz bu yazıyı görmedik. Hepimiz bu yazıyı “SABİT FİYAT GARANTİSİ” diye okuduk. Allah aşkına o yazıyı başka türlü okuyan var mı şu forumda soruyorum dürüstçe. İşin hukuk tarafını kılıfına uygun yapabilirsiniz ama gerçekten etik olarak hiç ama hiç etik bir davranış değil. Gerçekten bize, size sadık olan müşterilere çok büyük bir ayıp ettiniz. İlk defa bir şirket sevdik onun da bize yapacağı bu mudur?

5 Beğeni

Kampanyayla alakalı olan yorumunuzu gayet iyi anlıyorum. Fakat belirli dönemlerde çıkan kampanyalar o dönemde abonelik başlatan müşterilere avantaj sağlayabilir. İlerleyen süreçte oluşturulabilecek herhangi bir kampanyanın da yeni abonelere avantaj sağlayabileceği gibi. Anlayışınız için teşekkürler :raising_hand_man:

1 Beğeni

Merhabalar, her yıl rutin olarak fiyat güncellemesi gerçekleştiriyoruz. Mevcut fiyat güncellemesi ise bundan bağımsız ve beklenmeyen port ücretlerinin %67 oranında artışı nedeniyle gerçekleşmiştir. Daha önce de belirttiğim gibi “2023 Haziran’a Kadar Fiyat Garantisi” bir kampanyadır. Bu dönemde abonelik başlatan müşteriler ise fiyat güncellemesinden etkilenmiyor :innocent:

2 Beğeni

Hocam bari 12 ila 24 ay yapsaydiniz Harika olurdu

Daha önce de belirttiğim gibi “2023 Haziran’a Kadar Fiyat Garantisi” bir kampanyadır. Bu dönemde abonelik başlatan müşteriler ise fiyat güncellemesinden etkilenmiyor :innocent:

Merhaba Alper bey, okuduğumu anlayabiliyorum hiç şüpheniz olmasın. Siz 2022 mart ayından itibaren ücretin haziranda 139 tlye çıkacağının bilgisini verirken hem sitenizde hem diğer iletişim kanallarınızda fiyatımız artıyor ama Haziran 2023 e kadar fiyatımız sabit kalacak diye bildirdiniz. Ben ve benim gibi birçok tüketici buna güvenip diğer firmaların avantajlı tahhütlü paketlerine katılmadım.

Ben bu durumu mağduruyet olarak görüyorum ve TurkNet firmasını yalancı kabul ediyorum.

6 Beğeni

Yeni gelenler için diye bir ibare yok orada direkt 2023 e kadar fiyat garantisi diyor

3 Beğeni

Laf dolanbazlığı yapıyorlar. Ben üyeliğimi sonlandıracağım. Verdiği sözü tutamayan tüketicisini ■■■■■ yerine koyan bir firmayla çalışmak mantıksız.

3 Beğeni

Bizi gözden çıkarmışlar anlaşılan. Bizimde bu firmayla çalışmamızın bir anlamı kalmıyor bu durumda.