Türknet 10 ay sabit fiyat kampanyasındaki fiyat yanlış

Fiyat değişikliğinden sonra…

-10 ay peşin para ver, sabit fiyat al.
+Ne???

Sen 10 ay bana internet verebileceğinden nasıl bu kadar eminsin ki bana böyle bir teklifle gelebiliyorsun? Bu fiyatlarla kullanıcıların sende kalacak mı? Müşterin gidince gigafiber fiyatını değiştireceksin, onlar kalacak mı? Nasıl hala internet vermeye devam edebileceksin?

Seneye bilmem ne zamanına kadar sabit fiyat garantisi dedin, zortladın şimdi tekrardan oraya sabit fiyat garantisi yazmışsın, ne yüzle?

10 ay peşin para saçmalığını geçtim, millete 139TL üzerinden 10 ay ücretlendiriyor, beni 154TL üzerinden 10 ay ücretlendiriyor? Benim faturam 139TL niye 154TL 10 ay peşin vereyim ben? Statik IP kullanmıyorum.

10 Beğeni

Merhabalar, aylık 154 TL olduğunu belirttiğiniz ilgili kampanya ekranını benimle paylaşır mısınız?

Bana çıkana bak, adamına göre muamele yapıyorlar.

Merhabalar, farklı fiyatlandırma çıkması bir sorun ya da yanlış değildir. Sistem, mevcutta kullanılan hizmete ait tüm ücretlendirmeyi 10 ile çarpıyor. Burada müşterilerimizin kullandığı telefon, statik ip ve benzeri ekstra hizmet ücretlendirmeleri devreye giriyor :raising_hand_man:

1 Beğeni

Bende hiçbir ek hizmet yok?
139.90 ödüyorum ben normalde?

Hizmetinizi ve kampanyayı incelemek isterim. Özel mesaj üzerinden iletişime geçtim :raising_hand_man:

1 Beğeni

@alperenatici Alperen bey, yukarıda paylaşılan 2 görsel bana ait, yani adıma 2 üyelik var ve 2 üyelikte de her ay aynı ücret ödeniyor 139.99 extra bir hizmette mevcut değil, biri 1399 tl iken diğeri 1519 tl çıkıyor yani asıl soru bu fark nerden kaynaklanıyor ?

2 Beğeni

Mustafa Bey merhabalar, iki üyeliğin de müşteri numaralarını özel mesaj üzerinden iletirseniz kontrol edelim :raising_hand_man:

1 Beğeni

Gunaydin…banada bugun eposta geldi TurkNet tarafindan

2 Beğeni

100 mbps ve sabit telefon kullanıyorum bana çıkan fiyata bakarmısınız. ?

3 Beğeni

Zam zam zam…

• Liste öğesi

Haziran da yapıyoruz dediniz, sesimiz çıkmadı.
Söz dediniz 1 sene bu fiyat dediniz, tamam hadi dedik…

Bu yaptığınız hangi sıfata giriyor inan yazamadım… Utandım…

Siz kendinize bunu yakıştırıyorsanız, buna da tamam… ama şunu da bilin insanlar keriz değil!

5 Beğeni

Merhabalar, özel mesaj üzerinden iletişime geçtim :raising_hand_man:

Benimde 100 mbps vdsl paketim
Fiyatlar pesin %50 kiside isine gelmez.fiyati pesin almak yerine 12 ay tahatdut yapsalar daha uygun olurdu…

1 Beğeni

Bu Fiyatlara Fiber İstiyoruz!

Merhabalar, kontrol sağladığımda birden çok statik ip alımınızın olduğunu görüyorum. Bu sebepten faturanız belirtilen şekilde çıkmış :raising_hand_man:

Arkadaşlar çokta şey yapmayın. TurkNet sonuçta bazı kullanıcılarına ücretsiz internette veriyor.

2 Beğeni

Bendede aynı şekilde sadece internet hizmeti ve 139.90 ödedim

Eski müşteriyim, internetten başka hizmet almıyorum.

1. Hani eski müşteriler fiyat artışından etkilenmiyordu? Etkilenmemesi sadece sözde kampanya ile mi mümkün?

2. Etkileniyorsa neden 1399 değil 1429 TL ücret çıkıyor?

100 Mbit e 169,90 verilecek, farklı iss ler 200’ü 196 dan veriyor, eğer bunların da fiyatı değişmeyecekse (onu net öğrenmek lazım), 26 TL fazla verip 200/10 almak mantıklı gelmeye başladı bana. 15 Ağustos’a kadar süre var takipte olacağım.

3 Beğeni

Benim faturam 139.90 TL. 10’a çarpınca 1399 TL yapıyor fakat kampanyada 1429 TL yazıyor