Turkcell Platium Kullanan varmi?

7 tanemi ne cihaz var oglan benim 30 gb paket kullaniyir beyim en ucuz tarife benimki :joy::joy: ev halkina calisiyorum. Turkcell bana 36 takside kadar cihaz veriyor :joy::joy: vade farkini koyuyor tabi .

turkcell in en sevdiği müşterisiniz valla :joy: :rofl:

Yetkilisi oldugum sirketim 198 hatti var bana bence iyi davranmalari normal. SOL 1000 mbit vermiyordu bana gpon degil altyapi Fttb . Verirsin vermezsin bayagi kapistik en son ceo ya ulastim linkedin den yarim saat sonra aradi ceo asistani sirket hatlari ve tum hatlari vodafone a tasicam deyince :joy: ve fttb ile ozel port tanimlayip 1000 mbit verdiler :joy: simdide gpon getirdiler binaya sonlardirmalarini bekliyorum.ama benim hedef gigafiberde ne yaptiysam olmadi site basvurusu bile yaptik sitede 435 konut :slight_smile:

Turkcell in keriz musterilerinden :slight_smile:

Turkcell taahut bitince misal suan 150 tl lik paket kullandik taahut bitince sansimiza 130 tl ye yani dusuk fiyatli paket sundugu oluyormu hep fiyati arttiriyorlarmi?

Bu arada az once farkli bir forum platformunda bir yazi gordum😂 paylasmak istedim sizinle ;

Faturasız : Fakir ve Önemsiz Müşteri.

Faturalı Normal Tarife : Orta derecede bütçeli ve Ayda yılda bir anılan orta değerde müşteri.

Faturalı Platinum : Zengin müşteri ve değerli müşteri.

Faturalı Platinum Black : Daha zengin ve en değerli müşteri. Utanmasa Turkcell Platinum Black kullanan müşterilerin evine dansöz bile gönderir.

Turkcell bünyesinin özetidir. Ne kadar ekmek o kadar köfte. Ne kadar para o kadar değer.

Genelde absürt fiyatlar çıkıyor benim arkadaşım taahhüt bittiğinde başka operatöre taşıyıp oradan geri Turkcelle dönüyor.

Eee ama bu ticarette boyledirki malesef . Ticarettede. Daha fazla ticaretin olan daha fazla para kazandigin firmaya kisiye daha fazla ozrn gosterilir :slight_smile:

Genel olarak sanirim boylee

Tabiki orasi oyle :)))

Hocam Anlik Turktelekom da Konyanin kirsal mahallelerinde bir hiz Testi yaptim. Sonuçlar bu şekilde Telekom bizim konyada çekim ve internet hizi konusunda pek kötü değil.

Pek yoğun olmayan santrallerden guzel hizlar verebiliyorlar sanirim.

Baz istasyonu tam karsimda bu ararada yaklasik 30 mt var

İnternet hızı yüksek olduğunda kota tüketimi daha hızlı oluyor. Vodafone o konuda kota dostu ancak 3-5 mbps hız hız değil yani dalga geçer gibi o da. En az 20-30 mbps hız lazım bir kişiye. Mobilde 1 Gbps hız verseler paket falan dayandıramazsınız. Türk Telekom güzel hızlar sunuyor download olsun upload olsun ama ihtiyacın varsa anlık işini görür. Ay sonunu göreyim dersen zor yani ek pakete mecbur kalırsın. 8 yıldır TT kullanıyorum ailemde aynı şekilde mobilde gayet memnunuz

Turktelekom heryerde 2 yilda 2 kat çekim noktalarini arttirdik demesi doğru sanirim bu sefer yaptilar herhalde :joy:

Platinum hatlarda şebeke en üst verebileceği hız neyse onunla bağlanır cihaz. Önceliği var hücreselde. Örnek benim paketim Black ve sonuç bu. Muhtemelen Bağcılar Pop’tan ip almış telefonum. Çünkü Fatih’teyim :smiley:

Benim bahcesehir de bu hizlari almiyor benimde black ama bebek te ofiste bu hizlari goruyorum

1 Beğeni

Siz o paketle almıyorsanız yoktur zaten.

Baz istasyonlarinda Önceliği olan Paketler Standar platium ve Platium genç paketler değilde sadece bildigim kadariyla PLATİUM BLACK paketlere baz istasyonunda oncelik var diye biliyorum. Net bir bilgisi olan varmi?
@ssy1979
@btekcan

Benim su an bahcesehirde verdigi hiz

1 Beğeni

Ben acikcasi oncelik oldugunuda bilmiyordum :slight_smile:

2 Beğeni

12 yıl çalıştım Turkcell ile. Siemens kuruyordu yakın zamana kadar baz’ları. Black en öncelikli, sonra Platinum vsvs. Ancak şebeke boşsa normal pakete de veriyor yüksek hızı. Yani bir yoğunluk algoritması var. Mesela şile’de yazın isyanda Turkcell kullananlar. Geçen yaz tek sorun yaşamadım hatta hız sonucunu gösterdim arkadaşlara isyan ettiler :joy::joy: