Turkcell Platium Kullanan varmi?

Yetkilisi olduğum firmanın bodrumda ki Otele özel altyapı kurdu Turkcell . Otelde kör noktalar kalıyordu cekmiyordu . Uluslar arası üstsegment bir zincir otel olunca çekmiyor diye Turkcell adamlar gelip asma tavanların içine kadar cihazlar kurdular.Oda şans eseri uçakta bodrumdan dönerken yanımda Turkcell Ege bölgesi teknik müdürü ile denk geldim sohbet ederken konu oldu soyledim 1 hafta sonra adamlar geldi :slight_smile: GSM tarafında gerçekten 1 numara bence Turkcell pahalı ama iyiler.

Hocam siz tecrubelisiniz daha iyi bilirsiniz bizim evde Turkcell biraz az cekiyor net hizida yavaş kardeşim Turkcell kullaniyor o sebepten biliyorum ben Platium olunca şikayet kaydi açsam internet ayarlariniz yapildi sorun giderildi diyip boş cevaplar mi veriyorlar. Yoksa gerekli aksiyonlari alip musteriyi memnun edecek bir şeyler yapiyorlarmi?

İşte o cihazlar bizim evde kullandığımız VolTe’nin gelişmişi ancak gsm alıp kablodan basıyor onlar.

Normal Platinum u bilmiyorum ama benim Black’te sanki benim evde kalıyorlar :joy::joy: 2-3 görüşmeye 3G olmayan yere 3G getirmişlerdi. Ama Platinum müşteri hizmetleri Turkcell’in kendi personeli normal çağrı merkezi personeli değil.

O zaman benim evine karşisina bi baz istasyonu alirim turkcell bey :))

Kendi musteri hizmetleri olmasi sanirim ozenle bakmalarii

1 Beğeni

Ohaa müthiş bir bug :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth:

Ve otelin yanına veya çatısına gizli baz istasyonu hediye olarak da gelmiştir

Bizim Pttde calisan bir tanidik var TT prime Business tarifelerine geçiririm isterseniz diyor. Fiyatlarda bir tık uygun diyebilirim.

Kurumsalda yetkilsi oldugum firmanın 198 hattı var. Kurumsalcılar la ofiste gorusurken onlar dedi . abi sahsi hatların kac tane vs diye. edevlet sifren varmı edi ever dedim girdik ordan src basvurusu yaptırdı. para yatırılması gerekiyordu bankaya abi sen ver ben hallederim dedi atm den 75 TL mi ne verdim . Hatları kurumsala cevirdiler ve ciddi avantajlı tarifeler tanımladılar :slight_smile:

1 Beğeni

Bahsettiğim otel Bodrum Kempinski ve müşteri portföyü %50 Turk %50 yabancı ve çok üst düzey insanlara hitap ediyor . Turkcell in orada çekmemesi onlar açısından büyük prestij kaybı oluyordu ki hiç sorgulamadan direk yatırımı yaptılar adamlar.

1 Beğeni

Aynısını Kocaeli de bir AVM nin içinde de yaptılar. Tüm AVM nin içinde kablosuz ağların kurdular ve personel otoparkına da bir baz istasyonu. Oradan biliyorum. :man_shrugging:

Vodafone da yakın bir noktada baz istasyon kurdu bir sonraki sene :slight_smile: Otelin bulunduğu bölge merkeze uzak birazda bakir bir konumda. Şu an Turkcell Superonline Fiber getiriyor o bölgeye mesela . Bizde TT den metro ethernet kullanıyorduk otelde Superonline a gecireceğiz muhtemelen. Bizim bitişik koyada Four Seasons geliyor devasa bir tesis yapıyorlar . Bizim tesistede , four seasonstada rezidanslar var adamlar onlara resmen fiber altyapı getirdi

1 Beğeni

Turkcell de Hotspot açmak ucretsiz degilmi herhangi bir paket almamiz gerekmiyor hocam?

Bende de aynı reklam çıkmaya başladı, takip ediliyoruz yani peşimizdeler. :grin:

1 Beğeni

google bizi dinliyor gerçekten ne dersek gösteriyor reklamı

1 Beğeni

Dün kafam esti GNÇ PLATİUM 50 Paketine geçtim. Yürüyen modem gibiyim:) 25 Gb heryone 25 Youtube 25 gb sosyal medya instagram youtube facebook twitter vs. Birde en iyi yani bi 25 gb daha var oda oyunlarda geçerli ek olarak Youtube de de geçerli youtube de olmasi baya iyi. Çunki en cok interneti youtube yiyor 75 gb internet resmen youtube birde Turkcell kalitesiyle tabi geçecek arkadaşlara belki yardimci olurum bizim bolgemizde hiz testleri bu şekilde…

Her saat başi kontrol ediyorum 100 mbps altina dusmedi hiç hiz. Ekran goruntuleride aksam vakti en yogun saatlerde

Turkcell candır can bir tık daha ucuz olsa daha iyi olucakta :slight_smile: kaliteli hizmetin bedeli diyelim.

2 Beğeni

Teşekkür ederim. Bu surecte yardimci olduğun için minnettarim🥰

1 Beğeni

O beklentimiz artik ama diger operatorlerde Turkcell fiyatlarina geldi neredeyse en iyisi Turkcell.
Teşekkur ederim yardimlarin içinn seviliorsun reis :smiling_face_with_three_hearts:

Turkcell di demi? Paket bilgisini de paylasirmisin rica etsem