Turkcell Platium Kullanan varmi?

Vodafone 250 TL ver sana sınırsız İnternet verir.

Zaten dün Turkcelldeydim fiyatlar yükselecek demişlerdi

Uuuu güzel paket sınırsız hiç görmemiştim

Turkcell platinum Turkcell’den bağımsız bir şey çünkü diğer paketleri benzemiyor fiyatlandırması

Bazı yerlerde çekmiyor bizim burası çekiyor saçma

Turkcell bazı durumlarda sağır oluyor bazı durumlarda gerçekten duyarlı oluyor şebeke problemi ne gelirsek benim telefonda ilk aldığında anakart problemi vardı garantiye yolladım anakartı değiştirirler o zamandan beri şebeke problemi vermiyor telefon

Öyle ufak ücretler değil bi ay 50 TL fazla geliyor bi ay 30 TL bi ay 70 TL ve benim hattım kurumsaldı ondan dolayı normal müşteri hizmetleri yardımcı olamıyordu kurumsal müşteri hizmetleri de oralı bile olmuyordu çok kavga ettim onlarla şuanda TT mobil kullanıyorum. Gayet memnunum fatura hiç şaşmaz geçişte de hiç sorun yaşamadım

1 Beğeni

Ya bazen bazı firmalar bazı insanlara iyi gelmiyor mesela 2 sene ye yakın Vodafone kullandım hız çok düşüktü arkadaşım kullanıyor kaç senedir hiç sorun yaşamadı.

Ben turkcell kurumsal musterisiyim . Ozel musteri temsilcim var her arafigimda belli bir kisi. Verdikleri tarife teklifleri bireysel rakamlarin cok altinda ve gercektende ne rakam soyluyorlarsa o geliyor :slight_smile:

O zaman beni dolandırdılar 2 sene kullandığım firma Turkcell değil di :slight_smile: :slight_smile:

çekim konusunda mecbur değilsen geçme turkcelle derim internet çok hızlı bitiyor sanki paketin yarı hakkını veriyorlar

:slightly_smiling_face: benim bireysel hatlari bile src belgesi ile kurumsal yaptilar benim adima :joy: oteki turlu sirket tarafinda 198 hat var ondan bana iyi davraniyorlar belkide :joy:

turkcell 15 gb kullanıyorum çok memnunum ama temmuzda taahhütüm bitiyor ve fiyatlar internet fiyatlarına yaklaşmış durumda ve memlekette bir tek turkcell çekiyor :no_mouth:

Zamlanmadan tarifeyi yenile taahude bagla bence

ben öyle dedim ama babam kabul etmedi
hangi paketi tavsiye edersiniz

benim paket bu

Benim iste avantaj platin 20 149.9 aylik sizin kullaniminiza bagli bir paket secin bence

ben dışarda çok kullanıyorum hatta evde wifi çekmiyor bazen o zaman da kullanıyorum

Bana kullanim ortalamasina gore musteri temsilcisi oneriyor fiyat indirimi yapiyor standart fiyatta aylik ekstra bir seyler tanimliyor bende ok diyorum :slight_smile: bende sahsi 8 hat vardi onlari src belgesiyle iste kurumsal yaptilar cihaz taahhutleri falan var guzel fatura oduyorum her ay vallaha :)hanım ,3 cocuk , valide benim hat cihazlar derken ev kredisi gibi yeminle :joy:

yuh hocam ne yaptınız böyle