Türk telekom gelip bağlantı yapmıyor

Ben 3 ay boyunca 2megabit kullandım sonra elektrik kesildi çevremde 8 megabite çıktı şimdide bağlantı yapmıyorlar :unamused:

Ben 1 mbs alıyorum ama 144 p bile vide izleyemiyorum sağolsun türk telekom etiketlemeye gelmiyor gelip bağlasalar şuan vae vdsl de idim. Bugün iptal i vericek halam bakalım o arada yapılırsa belki kapattirtmam yani.

Türk telekomun 2 kabloyu uç uca bağlaması bu kadar zor olmamalı ya neyi bekliyorlar anlamıyorum. Saha ekibinde çalışan arkadaşıma soruyorum iş emri yok diyor

Mahmut yazdıklarını paylaşmadan önce okuyor musun?

2 Beğeni

Arkaplanda işlemlerin devam ediyor sanırım daha vae geçiş işlemin tamamlanmamış başka konuları baltalamazsan sevinirim bu arada.

1 Beğeni

Benim ne yapmamı önerirsiniz ? Bekle demeyin ne derseniz diyin :grinning:

1 Beğeni

Ne yazıkki beklemekten başka yapacak birşey yok. :confused:

1 Beğeni

Hayır :smiley: okumuyorum .

Ne yapayım can sıkıntısı işte. En son bu denildi Merhaba Samiye Hanım, ben Elif K.

Konuyla alakalı işlemler devam ediyor, sizinle iletişime geçilecektir.

İyi günler dilerim. Bu mesajdan sonrası yeniden kapatıldı destek kaydı . Işlem olarak etiketleme yapılacaktı oda yapılmadı işte. Ayrieren laptobumda garantide olunca daha da canım sıkkın . Bu verdiği mesajı açabilirmisin peki hakan abe . Bu mesajla pek birşey anlamadım.Etiketleme yapılacaktı ya zaten bur etiket vardı ismimin olmadığı ama hizmet numaramın felan olduğu onunla tekiz in bıraktığı etiket birbirine bağlı .Foto lazımsa atarim.

Vae işlemin daha tamamlanmamışki etiket bırakmamışlar.

Işte tt ekibi gelse suana kadar bitmişti. Ama bu durum çok can sıkıyor temmuz 14 unde ankaste kutu bağlantısı yapıldı o gunden bugune kadar etiketlemeye gelmiyorlar.

Vae geçişi tamamlanmadığı icin gelmiyor olabilirler.

Vae islemleri tamamlandı denildi fotosunuda atayim

@HKN

artık ümidim kalmadı valla bıktım. “GELMİYORLAR”

destek kaydım kapandığından inceleyip iş emri vermelerini istedim . Is emri düşünüyordur muhtemelen söyle şikayet et. bak ya.

@bekir.kopuz @HKN lütfen yardımcı olur musunuz hala sorunum çözülmedi fiziksel port değişimi yapılmıyor. TT ekiplerine iş emri geçmiyor sanırım.

Gelişme yok hala bir arpa boyu yol gidemedik :unamused:

1 Beğeni

Yalın internet geçtiğim için sanırım sorun oluşmuş. :smirk: Bakalım ne zaman çözülecek kök saldık bekleye bekleye :slight_smile:

2 Beğeni

Gün 42 hala geçiş yapılmadı :smiley:

42 gün mü? :roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes: