Türk telekom gelip bağlantı yapmıyor

Bendede aynısı var beklemek kalıyor türk telekom ekibi gelip etiketleme yapicak mesela ben 14 unde ankastre tamamlandı o gunden bugune kadar etiketleme için bekliyorum . TT ekipleri çok umursamaz tavırlarda gelip etiketlemek için ayaklarını bile kaldırmıyor. Senin destek kaydındaki kadın nejla hanim mi o ise onun pek yardimci olduğunu sanmıyorum iş emri veriyorum diyor ama ne fayda gelen yok.

aynen nejla hanım ayın 2sinden beri bekliyorum

Tt ekibi çok oyalamaz bence yoğunluk olsa bile 1 ay kadar sürmez muhtemelen sistemine düşmüyor tt ekibinin.

Veya port yok :eyes::eyes::eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes:

Port olmasa diğer firmalar nası var diyebiliyor peki

Bunun cevabını bilemem… benim ki tahmin

1 Beğeni

gelip bağlantı yaptılar diyorlar ama ankastre kutusunda etiket yok. sinyal adsl geliyor vae kapalı anlam veremedim. destek kaydı kapatılıp internet aruıxa olarak geçmişler

@bekir.kopuz @HKN (34722106) şu ticket numarası kapatıldı hala adsl kullanıyorum. vdsl geçiş yapılmadı destek kaydında 8 megabit geldiğini görüyormuş arkadaş :slight_smile:

yardımcı olursanız sevinirim

Gün içinde fiziksel port değişimi olabilir

olacakmı olmayacakmı anlayamadım ki kendi kendime konuşuyor muşum gibi hissediyorum forumda :frowning:

Forum bilgi edinme ve paylaşım platformudur bilgisi yada fikri olan arkadaşlar cevap veriyor. Cevabımı yok sayıyor iseniz o ayrı bir konu.

1 Beğeni

yav destek kaydını kapattılar açmaya çalışıyorum yok açmıyorlar kapıyorlar 33341044 destek numarası vermisler ama öyle bir destek kaydı yok ya :smiley: Vae de herşey tamam bir etiketleme yok temmuz 31 inde kapadılar açamıyorum Merhaba, ben Elif K.

Hizmetinizi incelediğimde alt yapı geçişlerinizin devam ettiğini görüntüledim. Detaylı ve güncel bilgiyi 33341044 numaralı destek kaydı üzerinden takip etmenizi rica ederim.

İyi günler dilerim. diyede mesaj yollamış ama o numaralı destek kaydı yok.

Burada yetkili kimse varmı? Varsa bi yardımcı olabilirmi lütfen. Evden çalışıyorum sürekli mobil veri açmak zorunda kalıyorum modemime ulaşan hız hala adsl.

Fiziksel port değişikliği için nereye başvurmam aramam gerekiyor müşteri temsilcisine bağlanamıyorum. Arıza kaydıma cevap verilmiyor

@bekir.kopuz bakabilir misiniz müsait olduğunuzda

Merhaba,

İzindeyim, yeni gördüm.
Benimle müşteri bilgileriniz DM’den paylaşır mısınız?
Kontrol ettireyim.

Teşekkürler.

3 Beğeni

hala geçemedim vdsl alt komşum sorunsuz kullanıyor. TurkNet Online İşlem Merkezi 24 saat içinde bağlanacak dediler bağlanmadı ne yapmam gerekiyor çok sıkıldım artık

haha sen birde bana sor vae için 3 ay 1 mbs hız ile cebellesiyorum :smiley:

1 Beğeni

benimde fark yokki 6 aydır yapadan çıkmaya çalışıyorum kafalarına göre habersiz geçirdiler 2.5km ötedeki santrale bağladılar hattımı

1 Beğeni

6 ay fazla aldigin hızda düşüktür ben okadar baktımki iptal ettiriyorum artık. Bir faydasını göremiyorum artık.