Türk telekom gelip bağlantı yapmıyor

34722106 numaralı ticketten 35megabit vdsl geçiş yaptım ayın 2 sinden beri bekliyorum. geldi gelecek diye uğraştırıyorlar ne yapmam gerekiyor? Daha ne kadar beklemem gerekiyor ?

acaba boş port mu yok da ondan gecikti ? 25 gün de az değil yani…

@yuce sorgulatığımda boş port var olarak görünüyor. tt gelip bağlantı yapmıyor sadece. Birde yan komşumda ve bende eskiden 68 megabit hız görünüyordu şuan bende sitelerden yaptıgımda 14 megabit görünüyor anlam veremedim. Şuan komşularım 68 ben 14 görüyorum :slight_smile:

bu benim
bu yan komşum :slight_smile:

eğer port varda telekom gelmiyorsa ne günlere kaldık. adamlar TurkNet müşterisine mobbing uyguluyor resmen. hız olayları gerçekten tam bir komedi. bende de 3-4 yerde 81 mb destekliyor diyor ama ben 100 mb alıyorum. şimdilik sorgulamadaki hızı ciddiye alma ama bağlantı yapılsın eğer iyi bir hız alırsan sorun yok ama dediğin gibi 14 civarı bir hız olursa arıza kaydı yap TurkNet 'e. port değişiminden artık sorun çözülene kadar uğraştır ekipleri. yoksa o hızla kalın kimsede yardım etmez. umarım bi an önce telekomcular gelir. :slight_smile:

TurkNet Online İşlem Merkezi den de cevap verilmiyor zaten. ne yapacagımı şaşırdım bekliyorum sadece

Allah yardımcın olsun. damdan düşen biri olarak damdan düşenin halinden anlarım…

1 Beğeni

benimle aynı durumdasın ben senden daha önce bekliyorum 14 inde ankastre felan tamam sadece etiketleme yapılmamış onu bekliyorum 14 ünden bugüne kadar hala yapılmadı bu etiketleme.

Online işlem merkezi üzerinden teknik bilgiler kısmının ekran görüntüsünü paylaşır mısınız mümkünse? Ve TurkNet Online İşlem Merkezi den size verilen cevabı

Screenshot_20200727-192228|281x500

buyrun :ok_hand:

1 Beğeni

Bu kaydın altına not olarak verilen iş emri numarasını paylaşır mısınız şeklinde yazar mısınız? Eğer iş emri numarası verilir ise vereceğim linkten kontrolünü sağlarsınız. iş emri önce bir tarihte verilmiş ise o numara ile bağlı olduğunuz Telekom müdürlüğüne gidip neden gelinmediğinin hesabını sorabilirsiniz (haklı olarak)

iş emri numarası verilmedi tarafıma

Sizin bağlantınız yapa ve santrale uzaksınız VAE geçiş talep edip saha dolabından yüksek hız alabilirsiniz.

Türk telekom gelip bağlantı yapmıyor - CanKapar tarafından #9 bakınız

@HKN zaten o dediğini yaptık tam 6 aydır uğraşıyorum. geçilmiyor diyordunuz kapattıracağım diyince işleme aldılar onada 1 ay oldu geçemedim hala

İş emri numarasını talep edin.

@ModeratriX

talep ettim ama edememişim :smiley:

4 Beğeni

:roll_eyes: peki nasıl talep etmiş sizin adınıza… iş emri olmadan nasıl gelecek Telekom anlamadım doğrusu. Tekrar yazın isterseniz. Onlara talebi yazılı yaptınız ise bu numara, kod, referans vs olup olmadığını sorun

1 Beğeni

Neden cevap verilmiyor. Merak ediyorum geçiş ne zaman sağlanacak bu kadarmı zor yani farklı firmalarada geçemiyorum altyapım yapada olduğu için

1 Beğeni

Muhtemelen etiketleme yapılmamıştır ankastre kutu bağlantısı yapılmıştır.

sadece bu var