Son durum Öğrenmek istiyorum

hattımın stabirliği gitmesin saten zor bela internete bağlanıyorum görüyorsunuz hat değerlerini

Bakın burada Bir şeyler anlatılmış Son durum Öğrenmek istiyorum - ModeratriX tarafından #27

Nerde kalmıştık son durum nedir @bekir.kopuz
Operasyon sorgulatacaktiniz

Merhaba Ahmet Bey,

Bir kaç saat içinde teknik operasyondan bir arkadaşım size konuyu detaylı olarak açıklamak için sizi arayacak. Durum nedir, neyi yapabiliyoruz, neyi yapamıyoruz bunları size anlatacak. Sonrasında dilediğiniz gibi aksiyon alabilirsiniz.

@bekir.kopuz bekliyorum telefon son ses açık

Sonuçları paylaşın merak ettim

Zevkle paylaşacağimdan emin olabilirsin @bekir.kopuz izniniz ile ses kaydı yayınlamak isterim.

Bunun şık olmayacağını düşünüyorum. Siz, size göre bir hata, bir ihmal yakalayıp bizi yedi düvele ifşa edip rezil etmek isteyebilirsiniz, buna sözüm yok ama görüşme yaptığınız arkadaşımı buna dahil etmeniz şık olmaz. Eğer bizi rezil ettirecek kadar büyük bir suç işlediysek ve bunun hukuki kanıtları varsa sizde buyrun devletin mahkemeleri orada. Hakkınızı her vatandaş gibi orada arayın.
Peki ya bizim bir hatamız yoksa?
Şunu belirteyim ki, biz size hizmeti en iyi şartlarda vermek isteriz. Veremiyorsak sebepleri vardır. Aynı şekilde hizmeti en iyi şartlarda alıp da memnun olan yüzbinlerce müşterimizde olduğu gibi.

3 Beğeni

Hata demek olmaz yedi düvelede bu ifşa etmenin yararı olmaz TurkNet iftara atmış olurum iyi yanlarınız olabilir ancak benim kızdığım nokta ben destek kayıdı açıyorum bakmıyorlar ben açıyorum onlar kapatıyor ben açıyorum onlar müşteri hizmetleriniz tırt para kazanayımda nasıl gelirse gelsin yalan dolan aldıkları parayı hakkını verseler saten böyle birşey yaşanmaz.saten farkında iseniz ilk size danışayım dedim paylaşmak adına selametle @bekir.kopuz

1 Beğeni

Müşteri hizmetleri konusunda haklısınız fakat ses kaydını paylaşmak Bekir Bey’in dediği gibi yakışı kalmaz. Umarım sorununuz çözülür.

1 Beğeni

Bildiğim şeyleri paylaştılar saten 75 mbps desteklemiyor santral mesafeniz çok uzak 35 mbps destekliyor santral mesafesi olduğu için müşteri hizmetlerinize şikayet de bulundum 75 mbps vericeklerini belirtip veremediklerini internet paketini 35 mbps aldılar

en sonda hat değerleri

@Allison @bekir.kopuz @Eren @HakanC @ModeratriX

Göksel Bey’in dediği gibi modemi ankastreye bağlayıp sonuçları paylaştınız mı?

Büyük ihtimalle Yapa idi başvuru sırasında ama port sorunu nedeniyle vae hizmeti verdiler. Sebebi bu olabilir

Merhabalar tekrardan bir kaç gündür şehir dışında idim fazla vaktim olamadı problemim ile ilgilenmek için işlerimi halledip evime gelene kadar
Destek kaydı sonucu geldi

cuma günü Telefon ile Arandığımda yapada olduğumu belirttiler ve daha düşük bir hız aldığım için vae geçirdiklerini belirttiler şimdi 75 mbps internet vericez diyip birde Müşteri Memnuyeti den Bahsediyorlar TurkNet Göreve Dilediğiniz Hızları verin.

@Allison @bekir.kopuz @Eren @HakanC @ModeratriX @Selcukssn

1 Beğeni

Yazdığın cümlelerden hiçbir şey anlamadım. Yapa’da boş port olunca geçişin yapılcakmış. O zamana kadar tekrar sorumu söyleyeyim: Göksel Bey’in dediği ankastre modem işlemini yaptınız mı?

@Allison ankastre den almadım ve yapada saten boş port varmış cuma günü arandigimda öyle söylendi yapada daha az hız aldığım için vae gecirmisler

Bu işlemleri bekleyene kadar ankastrede ölçüm yapsanız mantıklı değil mi

ankastreden ölçüm yapıcağım ancak biraz daha vakti var kendi işlerimi halletik den sonra

YAPA uygun olduğu zaman geçişinizi sağlayacaklarını yazmışlar.

@Selcukssn sen dalga geçiyorsan geçme . cuma günü arandığımda yapa portunuz olduğunu söyledi ses kayıtlarını tekrar tekrar dinlediğimde yapa var ancak 24 mbps verebiliyoruz dedi ondan dolayı vae geçirdiklerini dile getirdiler.