Son durum Öğrenmek istiyorum

son durumu öğrenmek istiyorum evin kabloları dendi evin kablolarını değiştirdim santralle uzaksınız dediniz video olarak çektim gönderdim santrale nasıl uzağız diye lütfen kaçamak cevap vermeyiniz

evim ile santral arasındaki mesafe
video olarak
Giriş

destek kayıt numarası

34456259

destek kayıt numarası

34423534

Hat Değerleri

@HKN @Hakan.Yildirim @bekir.kopuz @Selcukssn

1 Beğeni

Detay verebilir misiniz? kayıt numaranıza erişme yetkimiz yok.

Hakan bey 75 mbps internet hızı vericeğini belirttiler 40 mbps geliyor vdls port yok dediler Türktelekom Anadolu bölgesine gittim sordurdum port varmı yok mu diye port ayarladık yapadasınız dediler 75 mbps ayarlayalım. tamam ayarlayın dedim hala ayarlıcaklar

siz kimi kandırıyorsunuz su video izleyin bir öyle bir bakın allah askına 300 metre var santrale nasıl uzak olabilirim nasıl bir aptallık bu

Teknik bilgiler kısmının görüntüsünü atar mısın?

Modem hat değerlerini paylaşma imkanınız var mı?

Merhaba, değerlerinizde bir sorun yok sanırım santrale giden kablo mesafesi uzak olduğu için düşük hız alıyorsunuz. Stabil bağlantı için 35mbps’e düşürmenizi tavsiye ederim. Zaten kaydınıza bakan adam açıklamış hattınız en fazla 40Mbps destekliyor diye.

1- O santral değil ki (kesin konuşmayayım olma ihtimali de var fakat bence değil)
2- Santral diyince yapa sandım hattı fakat vae’den alıyormuşsunuz.

Yine de santral adreslerini öğrenmek istiyorsanız Sultanbeyli için:
1- MEHMET AKİF MAH.FATİH CAD. N:171 SULTANBEYLİ / İST.
2- BATTAL GAZİ MAH. ŞARK CAD. NO:24 SULTANBEYLİ/İSTANBUL
3- HAMİDİYE MAH. EŞREFBEY CAD. NO : 29 SULTANBEYLİ/İSTANBUL

2 Beğeni

1- MEHMET AKİF MAH.FATİH CAD. N:171 SULTANBEYLİ / İST.
evet burası bana daha yakın 100 m var ve ya yok arka sokağımda sanrale Müşteri hizmetleri santrale uzak olduğunu belirttiler Ben ttt ekiplerine sorduğumda HAMİDİYE MAH. EŞREFBEY CAD. NO : 29 SULTANBEYLİ/İSTANBUL daki santrale bağlı olduğunu belirttiler benim evim 75 mbps destekliyor diye geldim hamidiye mah. bağlamak nedir çevremdeki dolapların hepsinin yerlerini biliyorum. dileriseniz onlarında videosunu çekip yollayabilirim.
@Allison

Santral ile evimde 25 metre var. Cama çıkınca direk önümde. Ben bile 88 Mbps’de SNR değerim 15’e düşüyor. Link istersen burada.. Bence çokta büyütmene gerek yok, teorik olarak 60 veya 80 Mbps gözükmesi, pratik olarakda 60,80 alabileceğin anlamına gelmiyor.

2 Beğeni

değerlerimde bir problem yok ise bunu müşteri hizmetleriniz 75 mbps alabilrisiniz dendi ? şimdide 40 mbps destekliyor diyorsunuz ? ses kayıtları mevcut müşteri hizmetlerinize söyledim ses kaydı aldığımı.

88 mbps istemiyorumki 75 versinler yeterli 75mbpsde tam olarak senin dediğin 60-65 arasına denk geliyor.

YAPA altyapısına direkt olarak geçirilmiyorsunuz abone olurken.

Eğer yeni aboneyseniz birkaç gün içinde Aktif altyapı ile alakalı sms gelir geçirilirsiniz uygun görülürse

bilgim var ya sabır 1 aydır uğraşılmazki yetki verin kendi kablomu döşeyim ben artık gerçekden sıkıldım
bir kaç günmü ? kaç gün daha bekleyeceğiz bir kaçgündür diyorsunuz bana

ne kadar bekleyelim 1 sene olurmu bekleylim bizim işimiz beklemek değilmi dalga geçermiş gibi cevap atıyorsunuz

Dalga geçmek mi? Biz sizinle niye dalga geçmek isteyelim zaten TurkNet ya da başka bir şirket abonelerine en iyi hizmeti sunmak ister. Sizi memnun etmeyecek bir şey yapmak istemeyiz. Aktif Altyapı durumunu da ben buradan sorgulayamam çünkü teknik konuda yetkim yok.

En iyi hizmet sumak ister diyorsunuz dediğinz hizmeti vermiyorsunuz müşteri hizmetlerinin söylediklerinimi yayınlayayım acaba daha makul olur ? ses kayıtlarını