Modem INTERNET kırmızı ışık

Şimdi bir arkadaş aradı modemle santral ipsi eşleşmiyor tarzı bir şey söyledi, gün içinde ekipler gelip modemi kontrol edeceklermiş

1 Beğeni

Pazar günleri Türk Telekom saha ekipleri çalışıyor mu ? Hala gelen giden yok bundan sonra da olmaz diye tahmin ediyorum pazartesiye mi kaldık yani

Anladım. Sanırım benden farklı bir sorununuz varmış :confused: muhtemelen pazartesi gününe kaldı.

Pazartesi de gelmezse zaten direk iptal edicem bunla mı uğraşıcam sınava mı hazırlanıcam

Türk Telekom ekiplerinin getirdikleri modemde arıza olduğunu düşünüyorum. TurkNet kısmında bir sorun yok. Maalesef yeni aboneliklerde böyle şeyler olabiliyor. Umarım en kısa sürede internetinize kavuşursunuz

1 Beğeni

@Mucahit97 @Baran @Darkcrak
Şimdi Türk Telekom ekipleri geldi sorunun TurkNet kaynaklı olduğunu söylediler.Hat tünele kadar geliyor 3 dakikada bir kopuyormuş.

Merhaba, cihazınızın tarih ve saat ayarlarını güncelle misiniz?

Zte h298a d varmı acaba aradım da bulamadım

ZTE bir modem kullanmadım ama illaki öyle bir ayar vardır, bütün kategorileri kurcalamanızda fayda var.

Kurcaladım zaten de bulamadım Googleda da bir bulamadım

Elinizde farklı bir modem varsa onunla internete bağlanmayı dener misiniz?

Modeminizde IP atama sorunu var galiba.

Modem var ama uyumlu olurmu bilmiyorum bir deneyeyim eve geçince

Diğer modeminizin marka ve modeli nedir?

image

TP link wr940n diye geçiyor

Router o yani o olmaz.

1 Beğeni

TurkNet i bir arayayım tekrardan görüşeyim

1 Beğeni

Bunu güncel halini ata bilir misin

@CK_LasT

TurkNet aradı 10 15 dk önce bizlik bir sorun yok ekipleri tekrar adrese yönlendiriyorum dedi ikisi birbirine topu atıp duruyor sonumuz hayrola :confused: