Modem INTERNET kırmızı ışık

@Mucahit97 @Darkcrak
Şimdi biraz daha kurcaladım modemin üstündeki kırmızı ışık söndü fakat hiçbir siteye girmiyor

Alt taraf bomboştu şimdi geldi oralar
(Mesaj sınırı olduğu için yeni hesapla yazıyorum)

Diğer hesabınızda bulunan sınırlandırmayı kaldırdım dilerseniz tekrardan o hesabınızı kullanabilirsiniz.
Modem kullanıcı adı ve şifrenizi tekrardan kontrol eder misiniz? Hatalı giriş yapılmış olabilir.

1 Beğeni

En az 15 20 kere kontrol ettim, yeniden girdim sadece o alttaki yer doldu başka değişen bir şey yok

Aktivasyon süreciniz henüz tamamlanmamış olarak gözüküyor süreç tamamlanana kadar Online İşlemler Merkezi üzerinden Bize Ulaşın bölümünden iletişime geçerek süreç hakkında bilgi alabilirsiniz. Aktivasyon tamamlandıktan sonra internet erişimi sağlayamazsanız buradan tekrardan bildiriniz.

2 sorum daha olucak
1.Ne zaman tamamlanır aktivasyon ? (Haftasonuna takılır mı ?)
2.Kullanıcı adını xxxxdata diye yazınca İp gelmiyor fakat direk xxxxx yazarsam geliyor hangi şekilde yapmam gerek

@Baran
Bide burada erişim sağladınız diyor

Online işlem merkezinde, teknik destek altında modem şifre bilgisindekini direkt kopyalayıp yapıştırmayın bazen sonunda boşluk olabiliyor 2-3 sene önce problem yaşamıştım benzer. TurkNet Online İşlem Merkezi de xxxxxdata@turk.net diyorsa data olarak yazın.
Yetkili değilim ama bendede bi ara bağlandığında modem sinyal aldığı gibi bağlandınız demişti ama bi 2 saat sürmüştü internetin gelmesi.

1 Beğeni

Haftasonu ekip aktif olarak çalışmaktadır aktivasyon sürecinin çok uzun süreceğini sanmıyorum.

Süreç tamamlanınca xxxxdata@turk.net yazınca bağlantı sağlayabileceksiniz.

1 Beğeni

Yukarıda arkadaş aktivasyon tamamlanmış dediği için uğraştım bilseydim hiç uğraşmazdım sağolun yinede hepiniz yarın arayıp konuşayım en iyisi

OİM - Bize Ulaşın bölümünden temsilci ile iletişime geçerek arama talebinde bulunabilirsiniz. Ekipler sistemde kayıtlı irtibat numaranız üzerinden sizinle iletişime geçeceklerdir. Yardım gereken bir durum olursa ben ve diğer mod arkadaşlarıma istediğiniz zaman buradan ulaşabilirsiniz. Rica ederim, iyi akşamlar dilerim :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

@Baran @Mucahit97 @Darkcrak
Böyle bir mesaj geldi şimdi

Degerli TurkNet’li, internet hizmetinizle ilgili aktivasyon islemlerinizi tamamladik. 24 saat icerisinde modeminiz IP alacak ve internetinizi kullanmaya baslayacaksiniz. 24 saat icinde internete baglanamazsaniz Online Islemler Online İşlemler - TurkNet uzerinden ariza kaydi birakabilirsiniz. B001

Ben de modem kurulumumdan sonra internete bağlanamamıştım. +90 850 288 8080 numarası ile iletişime geçin 5 dakika içinde bağlantınız sağlanıyor.

Aradım şimdi İp ile ilgili bir sorun var uzmanlara iletiyorum sizinle iletişime geçeceğiz dedi

Destek kaydınız açılmıştır muhtemelen. Ben de aynı sorunu yaşadığımda 5 dakika sonra internetim gelmişti. En kısa sürede internetinize kavuşacaksınız :slightly_smiling_face:

Aynen Online işlemlerde gözüküyor sağolasın

1 Beğeni

Rica ederim her zaman :blush:

1 Beğeni

Durumu bizimle paylaşırsanız seviniriz :slight_smile:

1 Beğeni

Bekliyorum hala durumu paylaşıcam

Ne kadar sürer bu, bir işim varda ona göre halledeceğim ortalama bir süre verebilir misiniz ?

Benim problemim 5 dakika sürmüştü arızanın kaynağına göre süreler değişebilir ama maksimum 24 saat sürer en geç 24 saat içinde bağlantı sağlayacaksınız

1 Beğeni