Kabloları çaldılar internetsiz kaldım, TT sürekli süreyi uzatıyor

@Aten, uygunsuz içerik olduğu için yorumunuzu silmek zorunda kaldım :frowning: Yerleşik operatörün size bu şekilde açıklama beyan etmesi çok yanlış çünkü bu gibi durumlarda sorumluluk alanı ortak altyapıyı kullandığımız için sadece onlarda var… Ben şimdi sizin için tekrar arkadaşlarıma ulaşarak net bir bilgiye ulaşmaya ve sorununuzun bir an önce çözülmesini talep ettiğinizi söyleyeceğim.

2 Beğeni

Abicim rica ediyorum artık ne halde olduğumu anladığını düşünüyorum . Hattıma internet alarak idare ediyorum ve dayanmıyor. Yazılan tarihi bekligorum umutla o tarih geliyor 5 gün uzuyor 5 günü daha sonra yine uzuyor. Gerçekten turk Telekom gelmemesi hayatımı gerçek anlamda etkiliyor. İşimi yapamıyorum 1.5 aya aşkn bekledim daha yeter

Sizi çok iyi anlayabiliyorum. Hak veriyorum evet çok uzun süredir devam eden bir arıza var :frowning: Bölgenizde büyük çaplı bir kablo arızası var ve bunu çözmeye çalışıyorlar. Bir gelişme olursa size biz de mutlaka bilgi vereceğiz.

2 Beğeni

Abi gelişme felan olduğu yok ben 10 gün bekledim nokta gelişme yok gelmiyor umursamıyor kimse arızayı

Büyük çaplı olduğu için lokalden çözümü için uğarışılıyor. Bu bilgi var. Siz ekipleri göremiyor olabilirsiniz.

Hergün tüm bölgeyi volta atıyorum :grinning: ne bir kazım bir bir Türk Telekom’u Ekibi görmedim eğer görsem içim rahat edecek uğraşıyorlar diyeceğim ama öyle birşey yok

Dediğim gibi biz sizin için durumun önceliğini tekrar ileteceğiz. Bu arada siz değil o bölgede aynı altyapıdan hizmet alan diğer kullanıcılarda da sorun vardır. Elbet o kullanıcılar arasında da yerleşik operatörü kullanan vardır… En kısa süre içinde umarım çözüme ulaşır.

1 Beğeni

Tüm mahallede yok internet bir komşuya sordum tt kullancısı aradık bize 28 şubatta çözülecek dediler dedi. Banada trknet 26 Mart diyor hangisine inanayım . Zaten 1.5 ay beklemişim 1 ay dahamı bekleyelim

1 Beğeni

Arkadaşlarım sizi biraz önce arayarak bilgi vermişler. Tüm gelişmeleri sizinle birlikte biz de yerleşik operatörü ile birlikte takip ediyoruz. Umarım ki size verilen tarihlerden önce bu sorun çözülür.

1 Beğeni

Herhangi bir arama gelmedi destek kaydı açmıştım oradan şu mesaj geldi

isterseniz arıza çözülene kadar ücretsiz hizmet dondurma opsiyonunu değerlendirebilirsiniz.

Dondurursak çözüldüğünü nasıl bileceğiz ?

26 şubattan sonra yine komşunuza sorabilirsiniz. Eğer dondurma yapmazsanız çıkan her faturayı ödemeniz gerekiyor. arıza sona erdiğinde kullanmadğınız günlerin indirimi için kayıt açıp fatura düzenlemesi yapacaksınız

Ödeme gibi bir saçmalık olamaz fatura gelirse tekrar bildirim açarız hem zorundasınız diye bir saçmalıkta nerden çıktı ?

Fatura ödemek ne zamandan beri saçmalık oluyor? Ben size seçenek önerdim yaparsınız yapmazsınız sizin bileceğiniz iş. İyi akşamlar dilerim.

Kullandığın hizmetin faturasını ödemek saçmalık değil . Kullanmadığın internete para ödemek saçmalık . Siz gelen her faturayı ödemek zorundasınız diyorsun internet olmadığı halde. Bir önceki faturada 100 tl düşürüldü 37t kurulum ücretli kaldı sadece. 2. Fatura gelir tekrar bildirim açıp kullanmadığımızı bildiririz yine aynı şekil düşer . Ha öyle birşey söz konusu olmazsa köklü iptal ederim 5 ayda geçse bekleyip başka iss geçerim TurkNet 'e 1 lira Cumhurbaşkanı gelesede vermem iyi akşamlar

1 Beğeni

Fatura geldi ama sonuçta değil mi? Siz de kayıt açtınız indirim yapıldı. Fatura birimi sizin hizmeti kullanıp kullanmadığınızı takip etmez. Bu yüzden o şekilde prosedürün işleyişini izah etmeye çalıştım. Fatura hep çıkacak zaten mart da geldi sayılır. Umarım arızanız 26 şubatta çözüme ulaşır da tekrar kayıt açmak zorunda kalmazsınız.

2 Beğeni

TurkNet aradı fatura takibini yaparsanız sorun olmaz indirim yapılır dedi sizin demek istediğinizi anladım ama ben her an internet gelebilir diye düşündüğüm için dondurmamayı tercih ettim 26 Şubat yazıyor ama o tarih sürekli uzuyor. Destek kaydında ise 26 Mart’ta kadar düzeleceği deniliyor

Merhaba.
Mesela ben 30 Ocak ta arıza kaydı açtım. 18 Şubat a kadar kayıt açık kaldı. İnternet hizmetim vardı ve kopma sorunum vardi. İlk çıkacak faturanıza arıza kaydının açık kaldığı gün kadar faturanizdan düşülecek dendi

1 Beğeni

Hocam aynı durum bende de oldu. Kablo çalındı ve 1 ay internet kullanamadık (100 civarı ev).

Evime yakın olduğundan takip ettim, yeni direk diktiler, onların kablolarını bağladılar ama yeni kabloyla eski kabloyu bağlamadılar. O şekilde kimse bir şey yapmadan 2-3 hafta amaçsızca bekledik. Daha hala neyi beklediğimi bilmiyorum, hem TT hem TurkNet 'e onlarca kez sormama rağmen.

Buradaki arkadaşlara da boşuna laf etmeyin, onlar da bir şey bilmiyor. Bu süreci hızlandırabilecek vaşaklı biri değilseniz, paşa paşa bekleyeceksiniz. Tekel olmanın ve bir de üstüne kötü yönetime bırakılmanın getirdiği acı durum bu.

1 Beğeni