IPv6 Tanımlanmasını Bekleyenler İçin

TurkNet, bir tur daha ipv6 dağıttı herhalde. TurkNet modemini kullanan bir arkadasa az önce bu şekilde ipv6 mail i geldi

1 Beğeni

Artık bekleyemeceğim beni de ekleyin. pls. :slight_smile:

Ipv6 şuan işinize yaramaz ki acele etmeyin yavaş yavaş gelir hepinize

Benim yarayacak ama gelirse.

Sana tanımlanırsa diyeceksin bana tanımlandı sonra herkes isteyecek TurkNet’e artı olarak işgücü mü yüklemek istiyorsun he? :))

2 Beğeni

İPv6 ya geçiş için neler yapmam gerekiyor yardımcı olabilirseniz sevinirim : )

Geçiş için TurkNet’ten size E-posta veya SMS yoluyla bildirilir. Sizin tek yapmanız; modeminizin IPv6 destekli olmasına dikkat etmenizdir. IPv6 sistemsel olarak tanımlanıyor yani karma.

@TworA Modemimin desteklediğini siteden araştırıp teyit ettim TurkNet desteğede IPv6 ile ilgili destek ileti attım anladıgım kadarıyla yapmam gereken sadece bukadar . Birde forumda güncel olması önemli modemin diye okudum en son güncel olduğunu teyit ettim . anladığım kadarıyla beklemek gerekecek ::slight_smile:

1 Beğeni

Evet, hem de sabırsızlıkla beklemeniz gerekecek. :blush:

1 Beğeni

bekliyoruz sabırsızlıkla hocam bizde

hocam o konuya ben de başvuru yapmştım fakat listeye alınıp alınmadığıma dair bi bilgi yok. üzerinden 1 yıl geçti halihazırda, hala mümkün değil midir denememiz?

3 aydır modemimde tüm ayarları açık ama maalesef halen daha tanımlanmadı…

Bendede 1 ay oldu geçeli TurkNet 'e bendede atanmadı

Bende ipv6 ip alıyor dns alıyor ama net yok hattımda ipv6 tanımlı altyapıda var

merhabalar IPV6 geçmek istiyorum müşteri id 2008029

Bot modeminiz uygun ise kullanılabilir ise ipv6 otomatik atıyor ip bende 1 ay oldu gelen giden yok suanlık

Otomatik atasaydı bana gelmiş olması gerekirdi, tüm ayarları açık bende.

bendede açık baran hocam ve enes hocam bu şekilde işlediğini söylüyor

1 Beğeni
2 Beğeni

2359663 Müşteri No’lu aboneliğe IPV6 ataması talep ediyorum. Yardımlarınız için teşekkür ederim. @ModeratriX @EFG @Eren