Hat değerlerimin her saat düşmesi

Sabah normal bir şekilde 80 mbps hız kullanırken 5 6 saattir sürekli hat değerlerim düşüyor modemde kırmızı ışık yanıyor geri geldiğinde ise hat değerleri tekrar düşüyor
image

image

image

Merhaba, @BlackinOne Hat zayıflaman yükseldiği için hızınız düşmektedir. Bunun sebebi dsl kablonun sorun olduğunu gösteriyor. Destek kaydı açarak hattınızı kontrol sağlasınlar.

Modeme başka bir adabtör bağladınız mı ?

hayır dün altyapı çalışması oldu internet normal çalışıyordu 1 gün sonra birden hızım düşmeye başladı 2 3 saat önce 60dı şuan 30

Anladım. Destek kaydı açın destek ekibi kontrol etsin.

Aylar önce başıma gelen şeye benziyor.

4 gündür aynı saatte - Modem - Destek / Modem Hat Değerleri - TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

devamında ne oldu

Bir hafta olsun konuya yazacağım ama kabul edilebilir crc es ler ile iyi gibi.

Merhabalar, probleminiz devam ediyor mu? Bölgenizdeki altyapı çalışması tamamlandı mı? Problem devam ediyorsa destek kaydınızın numarasını buradan paylaşırsanız sevinirim :raised_hand:t2:

Evet problem devam ediyor destek talebi açtıktan sonra türknetten aradılar 2 ağustosta sorunun çözülceğini söylediler çözülmesse tekrar iletişime geçmemi söylediler bekliyorum

2 ağustos oldu sorun hala devam ediyor uygulamada yazan 2 ağustos tarihi 5 ağustos oldu daha öncede 30 temmuzdan 2 ağustosa çıkmıştı

Destek kaydınızın numarasını istemiştim fakat sanıyorum genel bir arıza durumu yaşıyorsunuz. Yerel sağlayıcı kaynaklı çalışmalar maalesef planlanandan uzun sürebiliyor. Özel mesaj üzerinden müşteri numaranızı iletirseniz yardımcı olmak isterim :raising_hand_man:

1 Beğeni

6 ağustos sorun hala devam ediyor

Merhabalar, özel mesaj üzerindeki mesaja dönüş sağlarsanız sevinirim :raising_hand_man: