GigaFiber tek paket mi oldu

ADSL kullanan aboneler için alternatif bir çok sağlayıcı var.

Ben 9 mbps hız 1 mbps de upload alabiliyorum, altyapım bu kadar destekliyor, benim elimden bir şey gelmediği nokta da neden fiber kullananla aynı ücreti ediyorum, kimin aklı mantığına sığar bu durum ? :grinning:

Şunu düzeltin hocam :slightly_smiling_face:.

Öncesinde de VDSL ile ADSL aboneleri aynı idi? :person_shrugging:

Yükselen kurlar, hizmet aldığımız firmaların yansıttığı artışlar, yıllık enflasyon oranı gibi sebeplerin yanında bu yıl ek olarak Özel İletişim Vergisi (ÖİV)’nin yükselmesi ve veri kullanımının %29 artması fiyat artışı yapmamızı kaçınılmaz hale getirdi. Biz her zaman olduğu gibi bu yılda kullanıcılarımızı düşünerek bu artışı olabilecek en minimum miktarlarda yapmaya çalıştık.

3 Beğeni

Aslında tek sebebi bu gibi duruyor.

Ne yazık ki :frowning: Belirlenen strateji doğrultusunda hareket ediyoruz. Mevcut fiyatlarımız değişmemektedir.

1 Beğeni

Temmuz ayından itibaren altyapınız ne destekliyorsa sınır koymadan size onu sunmaya başlıyoruz. Yani altyapınız size ne sunuyorsa biz de size onu sunacağız. Eğer altyapınız iyileşirse yine aynı fiyattan kullanmaya devam edeceksiniz. Ancak bu durumda size sunulabilecek en yüksek hızı sunuyoruz.

@teyos000 keşke sizin bölgenizde de daha yüksek hızlar verebilseydik :frowning: Umarım kısa süre içerisinde altyapınızda bir iyileşme yapılır ve daha yüksek hızlara ulaşabilirsiniz.

Enes abi,
YAPA’yı Gigafiber yapsanız her şey çok güzel olacak. :slight_smile:
Teşekkürler,

1 Beğeni

Temmuz’da mı yapacağız?

Sistemsel düzenlemeden kaynaklı anlık bir hata nedeniyle bu ekranı görmüşsünüz. Bilgilendirme için teşekkürler @The_Bilal

1 Beğeni

Kanpanya ile ilgili destek kaydı oluşturarak mı yapacağız yoksa arayarak ta yapabiliyor muyuz?

Kayıt açarak işlem sağlamanız gerekiyor.

Buradan galiba değil mi? Şimdi yapabiliyor muyuz peki. 200’den 1000’e geçebilir miyim?

GigaFiber hizmetimizi yaygınlaştırabilmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Umarım en kısa süre içerisinde sizlere güzel haberler verebiliriz :star_struck:

2 Beğeni

Tam bende soracaktım.
Neddn böyle diye.

@EFG bey, Özel mesaja bakabilir misiniz?

Mesajınıza geri dönüş yaptım.

1 Beğeni

upload tarafında tt bir güncelleme yapacak mı 8 artık yetmiyor