GigaFiber tek paket mi oldu

1000 Mbps 99₺ diyor benim paketim 200/100 125₺.

Benim adresimde de fttb olduğu için sanırım 200mbps 100₺ yazıyor

Merhabalar, TurkNet yeni bir hizmet anlayışına geçiyor. Artık tüm altyapılarda altyapının desteklediği maksimum hız ve tek paket, tek fiyat modeline geçiyoruz. 100-200-1000 olan GigaFiber paketlerinin hepsi tek paket tek fiyat olacak.

9 Beğeni

Hocam faturalarda değişiklik olacak değil mi? 125₺’lik paket bi’ daha ki ay 99₺ olarak mı gelecek?

Mevcut müşterilerimize konu hakkında bilgilendirme SMS ve E-mail’i göndereceğiz. Temmuz ayı itibariyle mevcut müşterilerimiz etkilenecekler.

1 Beğeni

Saolun hocam bilgi için.

1 Beğeni

@EFG Bey, size özelden iletmiş olduğum konuyla ilgili bir gelişme var mı? 1-2 gün bekleyin demiştiniz.

Adsl tarifesi olmayacak mı.
8 mbit alanlar ile 1000 mbit alanlar aynı ücreti mi ödeyecekler.
En azından adsl için daha uygun fiyatlı bi tarife gelebilirdi.

2 Beğeni

Emin misin. Tüm altyapılarda diyor zaten.
Paket farkı yok artık.

Öyleymiş gerçekten de şimdi kontrol ettim ben de yanlışım için özür dilerim :pensive:

1 Beğeni

Estafurullah ne özürü.
Bilgi paylaştıkça çoğalır.

Orda hem özgür iletişim paketleri (tt vae-adsl/vdsl/fiber)

“Yapa’da 99.9₺ oldu muhtemelen”

Hemde GigaFiber tüm paketler tek fiyat oldu demek istemiş.

3 Beğeni

Anladığım kadarıyla tek paket yani, altyapın 50/75/100mb destekliyorsa 35mb değil, 50/75/100mb kullanıcaksın ve 99.90₺ ücret olacak yani, 35mb 85₺ +10₺ fark ile 50/75/100mb kullanma devri bitmiş fakat, bu fiyatlandırma ADSL kullanıcıları için biraz daha çekimser kalabileceğini düşünüyorum. Zam geleceği bekleniyordu, 99.90₺ 35mb yerine 99.90₺ 50/75/100mb sunmaları daha avantajlı olmuş.
Fotoğraf gece fark ettim, paketler güncellenmiş. Şuan da eski haline döndü. Her halde somut adımlar Enes bey’in dediği gibi Temmuz da atılacak.

Mail sabah gelmiş

1 Beğeni

Bu durum üzmedi desem yalan olur. İstemeden de olsa ıss değişimine gitmek zorunda kalabilirim.

Diğerleri de zam yapacak en geç bir iki ay içinde. Sizinle aynı şekilde üzdü ama alternatif düşünmüyorum şimdilik

3 Beğeni

Fiyat artışlarının ne kadar moral bozucu olduğunun farkındayız. Biz de maliyetlerimiz artmasa böyle bir artış yapmak istemezdik. Kurlar yükseliyor, hizmet aldığımız firmalar fiyat artışı yapıyor, vergiler yükseliyor. Ancak bu artışı size en minimum miktarda yapıyoruz. Ayrıca sadece fiyat artışı yapmıyoruz. Artık altyapınızın desteklediği en yüksek hızları hiçbir sınır olmadan size sunuyoruz. Yani altyapınız ne destekliyorsa onu özgürce kullanabileceksiniz. Bize taahhüt vermek zorunda değilsiniz. Tamamen limitsiz bir internet kullanacak ve alabileceğiniz en yüksek hızları alacaksınız. Yani kısacası size özgür, hızlı, sınırsız bir internet deneyimini çok uygun bir fiyattan sunmaya devam ediyoruz.

3 Beğeni

Özgür ekstra kullanıcılarına 4 TL zam gelmiş. Bu devede kulak gibi. Ama Eski yalın abonelere ise 14 TL :pensive:

Şimdi altyapım 100 desteklese mutlaka kalırdım ama 35 destekliyor. Şuanda 70 tl ye veren var ama zam yapsın 80, 85 tl olur. Maddiyat benim için bu dönemde maalesef çok önemli. Demeyin 15 20 tl den ne olur çok fark ediyor.

Düşüneceğiz artık bakalım. En azından bence 35 mbps yi 90 tl yapıp bıraksalardı 100 mbps kullanan kişiyle aynı parayı ödeyeceğim🙂.

2 Beğeni

Diğerleri de 4 lira olsa nolurdu yani :frowning:

19 ay ücretsiz kullanıyorsun zaten çok dert etme :smiley:

1 Beğeni