GigaFiber tek paket mi oldu

Tamam anladım hocam, kafam karışmıştı da biraz saolun.

1 Beğeni

Rica ederim :pray: (20 karakter zorunluluğu :sunglasses:)

8 Mbps neyinize yetmiyor. Upload ile ne yapacaksınız(!)

Yükselen kurlar düşünce fiyatlar düşecek mi :slight_smile: Şu kur muhabbeti saçmalıktan başka bir şey değil. Artınca fiyata yansıyor ama düştüğünde hiç yansıdığını görmedik. Her yıl asgari ücret zammı ile gelen zam dalgasının getirmiş olduğu yükler olabilir. Bu yükleri en az yansıttığınız da doğru olabilir. Fakat ADSL/VDSL bir nebze de olsa Fiber tarafındaki müşteri destek kısmınızı iyileştirmeden bu paraları almak akıl işi değil. Yani bir sorunda ana sağlayıcı tarafında biz bi şey yapamıyoruz demekle olmaz. Parasını alıyorsan oraya da müdahale edeceksin o zaman. Ana sağlayıcı kadar ücret biçmenin karşılığını da bekleriz :slight_smile: Özellikle ADSL tarafında bu paralara TurkNet’te durmanın bir mantığı olmadığı gibi aksine eziyet çekmek olacaktır. TT ile sorunsuz hizmet ve destekle ücretin karşılığı alınacaktır. En azından ADSL tarafında ücret politikanızı gözden geçirmeniz gerek.

1 Beğeni

Altyapı sorumluluğu tamamen Yerleşik Operatör tarafında olduğu için upload hız değerlerine ne yazık ki biz müdahale edemiyoruz. Eğer bir güncelle olursa sizlere durumu açıklayarak bilgi veririz.

1 Beğeni

Son bir sorum daha olacak paket değişikliği yapmassak şuan ki ile devam mı edecek otomatik 99₺ mi olacak?

Umarım ironidir. Umarım ironidir. Umarım ironidir.

2 Beğeni

https://mobile.donanimhaber.com/netgalaksi-x2-kat-hiz-kampanyasi--149388922

Diğer firmalar fırsat bilip baya baya yürüyorlar formda.

1 Beğeni

Evet ama pekte fırsat değil benim açımdan. 5 - 6 Aylık bir süre için birkaç gün netsiz kalıp geçişle falan uğraşmaya değmez gibi. Birde adı pek duyulmamış bir firma. Hizmetlerinin kesintisiz ve sorunsuz olacağının garantisini kendime veremem.

her firma duyulmuş şekilde kurulmuyor sonuçta :smiley:

2 Beğeni

Doğru ama işte geçip birde sıkıntı yaşamak var. Şansa bağlı tabi de %50.

100mgbt 95 lira bir espirisi yok tbtnet aylardir 85tlye veriyor zaten 100mgbt 1 yil sabit fiyat garantisiyle kaldiki 5 lira için TurkNet 'i birakip kimse netglaksi gibi bir saglayiciya geçmez sacma bi kampanya olmus.

Ben türk.net kullanırken de pek duyulmamıştı. Şans vermek gerek bence.

1 Beğeni

100 mbps kullanan kalsın türk.net te ona bişey demiyorum. Ama 50mbps, 35 mbps ,16 mbps kullananları düşünün.

1 Beğeni

Şu an TurkNet mevcut müşterileri 35 Mbps üstü hızları altyapılarının desteklediği kadarıyla zaten 95 TL’ye alıyordu. Temmuz ayı itibariyle 99,90 TL olacak. Yanii +4 TL’lik bir fıyat artışı söz konusu burada…
Ayrıca ADSL kullanan müşterilerimize ise bildiğiniz üzere taahhütsüz hizmet veriyoruz. Altyapı çalışmaları sonrasında bulundukları lokasyonda yenilik yapılırsa ulaşabilecekleri hız limitleri otomatik olarak artacak ve bizden yüksek hızları alabilecekler.
Ancak farklı bir İSS’e geçtiğinde ise bu durum ne yazık ki böyle olmayacak. Çünkü taahhüt verecekler. Hız arttırmak istediklerinde tekrar fiyat artışı ile karşılaşacaklar ve farklı bir İSS’e geçmek istediklerinde taahhüt cayma bedeli ile karşılaşacaklar :frowning:

Olayı tam anlamadım zamlara tamam onları anladım ben vae fiber 100 paketini kullanıyorum bu paketlerde bir hız artışı olacak mı 200 paketi felan gelecek mi yada daha yüksek paketler yoksa sadece gigafiber üzerinde mi paket değişikliği yapıldı

Paketler aynı olarak kalıcak. VAE tarafında Türk Telekom ile farklı bir anlaşma sağlanır ise 100 üzerinde hız verilebilir ama şu anlık öyle bir durum gözükmüyor. GigaFiber tek pakete düşürüldü 1000 Mbps’e kadar olucak şekilde.

Peki Adana için gigafiber dönüşüm planları ne zaman bilgi var mı sunucu kuruldu herhalde Ping’ler düştü önceden 40 felan oluyordu Ping şuan 6 felan

Adana için şu anda GigaFiber planlaması bulunmamaktadır.