Gigafiber mi geliyor?

Bende de gitti o ibare. Daha 1 saat önce duruyordu. bir kaç hafta daha beklerim net bir açıklama yapılmazsa artık ben de farklı bir iss düşüneceğim. Hadi cümlemize geçmiş olsun

1 Beğeni

varsa böyle bir çalışma adam gibi söylersin yok 20 hafta sonra evinizde yok öyle yok böyle yani boş yere insanlara umut vermekten başka bişey değil yada müşteri kaymasın diye yeni politikanız bişey diyemiyorum.

5 Beğeni

İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet burdan sorguladıgımda ADSL altyapınızın desteklediği maksimum hız: 16 Mbps yazıyor cunku vdsl portlar dolu burda devamlı vdsl baglı bende 100 tanımlı normalde

GigaFiber Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet bu adresten sorguladıgımda Üzgünüz, “şimdilik” GigaFiber altyapınız bulunmuyor. Hemen altyapı talebinizi iletebilirsiniz.

dedıgınız gıbı bendede kayboldu bugun dun gece cıkıyordu yukarda attımdı 20 hafta olarak
demekkı cogu kısıde gozuktugu ıcın tepkı oldu normalde bızxım burdakı ılcede altyapı calısması bu yıl 2022 de yok dedıler turknettınm gıgafıber bende bır an gelecek sandımdı 1 umumu dedımdı malesef yanlıs sınyalmıs :(((

4 Beğeni

Merhabalar, endişelenmeyin. Daha önce de belirttiğim gibi süre bilgisi test ediliyor. Müşterilerimize doğru/ortalama bir süre verebilmek için sorgulama ekranında güncelleme gerçekleşiyor. Yakın zamanda tekrar aktif hale gelecektir :handshake:

3 Beğeni

Bende dun çıkıyordu simdi cıkmıyor neden böyle

Merhabalar, endişelenmeyin. Daha önce de belirttiğim gibi süre bilgisi test ediliyor. Müşterilerimize doğru/ortalama bir süre verebilmek için sorgulama ekranında güncelleme gerçekleşiyor. Yakın zamanda tekrar aktif hale gelecektir

peki o kesin doğru ama değilmi gelcek yani gelmeyecekse boşa beklemeyelim çünkü birde artık şu oimi düzelitn girmiyor 2. defe deniyorum girmiyor

1 Beğeni

Umarım dediğiniz gibi gerçekleşir süreç. Ama gerçekten herhangi bir çalışma bulunmayıp 20 hafta ibaresi gören kullanıcılar iyice uzaklaşacaktır TurkNet’ten

3 Beğeni

Dediginiz gibi olursa harbi ayip olur TurkNet son zamanlarda cok degisik isler yapiyor sogutuyor resmen simdi bende baktim yazi kalkmis gene ne oldu kalkti …

1 Beğeni

Bende de sabah gösteriyordu ama şimdi baktığımda 20 hafta yazısı kaldırılmış

1 Beğeni

Desene hayaller bitti usta

1 Beğeni

donanım haberde adam köyün 1 yerinde talep oluşturmuş orada da çıkıyor :smiley:

3 Beğeni

TurkNet Online İşlem Merkezi den yazdım mh lerı aradı talebınız ıle ılgılı diye
sonra baktılar bulundugunuz bolgede gıgafıber yok…dedım boyle cıktı tam bılgı veremıyorlar.resımde yukledımdı
1 umud dogdudu dedık hayalmiş. -_-
basvuru doldur tıkladım sanırım bolgeler ıcın basvuru alıp talep dogrultusunda ılermeler ıstıyorlar su an cunku baslayan bırsey yok buralarda…

1 Beğeni

Bu durum ne zaman netleşecek acaba tam olarak ona gore bizde bir plan yapalım zaten bakır kablo cekilmiyor

1 Beğeni

Tahmini olarak yürütecekleri süreç 20 hafta sonra gibi açıklamalarındaki amaç bu süre içerisinde inceleme başlatacaklardır. 1 bakıma liste yapıyorlar bu süre içerisinde artık nerelere yoğunlaşabileceklerini belli edecektir bu başvurularımız. 20 hafta içinde bize dönüş yapmayacaklardır ama bulunduğumuz ili listeye alma alacaklardır… Amaç listeye alınacak olan illeri 20 hafta içinde belirlemek.

Izmir zaten vardi ama karşıyaka gibi bir yerde gigafiber yok 20 hafta ibreside artık cıkmıyor hataydı büyük ihtimal

1 Beğeni

Bizim kablolar döşeli kutuların takılmasını ve aktif edilmesini bekliyoruz. Bende de çıkıyordu artık 20 hafta çıkmıyor. Bence komple kaldırdılar o ibareyi… izmir /buca

umarım öyledir gelsin artık kanser oldum bu tt kablolarından

20 hafta ibaresi komple kalktı. Onun yerine daha doğru süreler verecek yeni bir sistem üzerinde çalışıyorlardı ama bu sistem ne zaman aktif olur bilinmiyor :smiley:

bende 20 hafta yazıyordu ya hani ozaman gelcek değilmi sadece süre bilgisi hatalı değilmi