Gigafiber mi geliyor?

Anladığım kadarıyla false gizleme için true ise gösterilmesi için gereken komut. Ben kontrol etmedim ama bende 20 hafta bilgisi de görünmüyordu

Kimse boşa sevinmesin daha öncedeki yılda 4 ay sonra gigafiber sizde diye ibare koydular baktılarki yetişemiyorlar işin altından kalkamıyorlar apar topar kaldırdılar o yazı içeriğini yazıdan ibaret kalır yine :slight_smile:

4 Beğeni

o 20 hafta ibaresinin hiçbir anlamı yok malesef… boşuna ümitlenmeyin… müşteri kaçırmama stratejsi…

1 Beğeni

@alperenatici bey, komşularımızın adresini sorguladığımızda(aynı bina) 20 hafta ibaresi çıkmıyor sebebi nedir acaba?

5 Beğeni

bendede cıkıyor bugunlerı baktıgımda fakat TurkNet 'e sordugumda veya bazı yerlerden yazıgımda 2022 de herhangı bır planlama ıcınde olmadıgını belırttıler…
reklam gıbı cogu kısıye sanırım :((
formu doldurup gonder dedıgımde cep telefonuma sıfre gelıyor ok yapınca
İşlem sırasında bir hata oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. cıkıyor devamlı -_-
demekkı yokkkı ::::

cok entresan kac defa sorguladım resımde attım 20 hafta ıcınde yazıyordu

foruma yazdıktan sonra yarım saat gectı sımdı 20 hafta yazısısı kalktı -_-
2 defa denedım gıgafıber 20 hafta yazısı yok oldu ((bende 1 umutmu var demıstım…
tamda online ıslemlere yazayım dıyordum :((

düzeltme …
sonku sorgulamayı TurkNet altyapı sorgulamadan yapmısım
TurkNet gigafıber sorgula sayfası ayrıymıs ordan yapınca tekrar 20 hafta yazısı cıkıyor…-_-
onlineye yazdım bakalım ne cevap gelecek.
6 ay oncesı gıgafıber gelırse listeye yazın demıstım …

1 Beğeni

acaba müşteri kaybetmemek için onlara gigafiber getiriyor olmasın bende de yazıyor 20 hafta bakalım gelcekmi

2 Beğeni

5 ay gibi çok kısa bir sürede o kadar farklı şehire sıfırdan altyapı yapmak imkansız. Boşuna heveslenmeyelim bence

Bana da böyle diyor bakalım yıl sonuna görücez hiç ümidim yok ama.

1 Beğeni

20 hafta ise zaten çok iyi aşırı kısa bi süre ama ben pek inanmıyorum umarım doğrudur ama bende ona göre başka firmaya geçmeyeceğim

2 Beğeni

Benim mahalleme gelmesi imkansiz gibi bi yer banada cikti yetkili arkadaslar bi aciklama yapabilir mi bu degerlendirme sureci mi yoksa temeli mi atilacak gigafiberin cunku evinizde diyor yoksa sadece müşteri kaybetmemek icin mi @EFG

2 Beğeni

Fazla ümit bağlamayın. Daha belediyelerden bilmem oradan buradan izin alıp kazmayı vuracaklar da bilmem ne de derken 1-2 sene geçer…

2 Beğeni

Katılıyorum. 5-6 ay gibi kısa bir sürede o kadar işin halledilmesi imkansıza yakın.
Tabi umarım TurkNet bu konuda hepimizi utandırır ve gerçekten 20 haftada gigafiberlere kavuşuruz :smiley:

2 Beğeni

Merhaba, aynı binada “20 hafta” ibaresi çıkan herhangi bir daire var mı?

1 Beğeni

Yan yana olan yerlerde bile çıkmıyor. Mesela şöyle izah edeyim.
Benim evimin bi yanında başka bir ev diğer yanında ise bir ticarethane var. Benim adres numaram 2/1, yanımdaki ev 2/2 diğer ticarethane ise 2 numara. Diğer adres bilgileri aynı onları kontrol ettiğimde bu 20 hafta ibaresi gelmiyor sadece benim numaramda geliyor. bu durumda demekki gerçekten altyapı geleceğinden değilde hali hazırdaki müşteriyi bi 5 ay daha kaçırmayalım gibi bir algı yaratıyor

4 Beğeni

Hocam nolur gene sistemde hata olustu herkese boyle mesaj geliyor demeyin artik gelsin su gigafiber ekipler bu konu hakkinda ne diyor bende 2 3 dairede de cikiyor ama sadece turknetli olanlarda 20 hafta cikiyor yoksa insanlari geciştirmek için mi boyle anlamadim

2 Beğeni

bende mh lerıne oım den yazdım gıgafıber ıle cevap yazmadılar sadece sorgulamaya devam edın yazdılar -_-
20 hafta sorusuna cevap yazmadılar .:
sanırım TurkNet abonelerine cıkıyor anladıgım kadarıyla cunku cevrede hıc bır yakın yerde TurkNet gıgafıber calısmadı yok.
sadece her yere turktelekom ve superonline fıber dosuyor onlarda rica ettık vermedıler …tekrar basvurdum bakalım …

2 Beğeni

Ben de OİM’deki arkadaşlara sordum alakasız saçma cevaplar verdiler. Onlar zaten sallamasyon cevaplar veriyorlar bunu hepimiz biliyoruz. Aslında Bu Gigafiberle ilgili bir harita yayınlansın artık. Bölgede çalışma var mı yok mu ya da hizmet kullanılabilir durumda mı vs görebilsek.

Altyapılarınızı tekrar kontrol edin. 20 hafta yazısı gitti bende. Gelmeyecekti zaten…

Düzeltilmiş sitedeki hata

4 Beğeni

Maalesef bende 20 hafta yazısı dâhi çıkmadı o kadar umutsuz bir lokasyondayım :joy:

1 Beğeni