Gigafiber kutusu geldi

Merhaba, gigafiber’e olan ilginin fazla ve umuyorum ki en kısa sürede gigafiber’e kavuşursunuz.

2 Beğeni

Arkadaşla aynı mahallede oturuyorum birkaç sokak ötemde oturuyor sanırım, bize de arkadaşla aynı gün kutu takıldı ancak hala aktif gözükmüyor ne kadar sürer aktif olması?

1 Beğeni

Belirli bir süre belirtilmiyor çünkü gigafiber’e ilginin fazla olmasından dolayı sürenin değişmesi de söz konusu olabiliyor fakat ekiplerin hızlı çalıştıklarını da belirtebilirim, umarım en kısa sürede gigafiber’e kavuşursunuz. :hugs:

3 Beğeni

Hocam tahmin ediyorum 1 2 güne sorguda çıkar. Sokaktaki ana kutuları taktılar bugün direkt sisteme düştü. Maalesef henüz alamıyoruz ama kurulum sürecini durdurmuşlar. Not aldıklarını ve tekrar kurulumlar başladığında işleme sokacaklarını söylediler bakalım.

1 Beğeni

Anlaşıldı hocam çok teşekkür ediyorum umarım dediğiniz gibi olur iyi günler dilerim

2 Beğeni

Hangi Semt Oturuyorsunuz

1 Beğeni

Bahçelievler

1 Beğeni

Hayırlı olsun :blush::pray:

2 Beğeni

Bakalım kurulum yaparlarsa hayırlı olacak inşallah :smiley:

1 Beğeni

Karşı sokağımın fiberi aktif gözüküyor şuan ancak bizim sokağa daha dağıtım kutusu bile takılmamış üzücü :frowning:

2 Beğeni

bende tam orada oturuyorum bugün çektiler hattı. Peki dağıtım kutusunu gördünüz mü ? hazım ersuya yakın bir yerde mi ?

2 Beğeni

Bu saçma durumun benzerini ben de yaşıyorum. Hatta aynı sokağın karşısında aktif gigafiber ama sokağı bölen yolun diğer tarafında bizim 35 dairelik sitemiz var gelip hat çekmediler. Planlamada gözüküyoruz ama haftalardır gelen giden yok. TurkNet yavaş çalışıyor Buca için konuşmam gerekirse.

1 Beğeni

Kendi ikemetgah ettim adres için söylüyorum , 718 sokağa kadar gigafiber hizmeti aktifti 2 ay dirda aktif kullaniyolardi, bende 728 de oturuyorum dum 2 ay sonra bize geldi ama bu değil ki sizede böyle uzun yada kisa sürecek, TurkNet gerekli presodur iş sıralamasına göre ilerliyor bu süreç heryer de farklı işliyor ama eninde sonunda kavuşuyorsunuz gigafibere :smile: tek temennim inşallah en kısa sürede gigafibere ulaşırsınız :pray:

1 Beğeni

@mEr @Peaky yalnız değilsiniz aynı olay bende yaşıyorum karşı sokak aktif olmuş bizim sokağa dağıtım kutusu ve bina içi kutu bile takılmadı en son 27 ağustosta kalın optik kablo çektiler 1 haftadır gelen giden yok bu ay içinde tamamlanır dediler bakalım bekliyoruz

3 Beğeni

Sokağa iki kutu koydular karşılıklı başka varsa bilemiyorum.

1 Beğeni

İnşallah o kadar uzun sürmez hocam teşekkürler cevap için :slight_smile:

1 Beğeni

Baya can sıkıcı bir durum bu kadar yakınımda sinyal verilmesi bana verilmemesi. Şuan sinyal alanlarla muhtemelen ayni gün binalarimiza kutu kondu ama bizim biraz daha beklememiz gerekiyor galiba daha binamdaki kutunun bile bağlantısı yapılmamış durumda.

1 Beğeni

Bu aralar forumda giga konuları aşırı var TurkNet işi hızlandırmış gözüküyor sanmıyorum o kadar uzun süreceğini :hugs: inşallah en kısa zamanda kavuşursunuz cümleten :pray:

2 Beğeni

Haftaiçi kuruluma gelmezlerse iptal edicem hattı tekrar abonelik başlatıcam yeni aboneliğe öncelik veriyorlardır kesin.

3 Beğeni

Dün kablo ve kutu takıldı. Ancak dağıtım kutuları bağlı görünmüyor. Bahçelievler bölgesinde TurkNet arı gibi çalışıyor. Bizim mahalledeki neredeyse tüm sokaklara kablo çekilmiş.

3 Beğeni