Gigafiber kutusu geldi

Hayırlı olsun hocam biliyorum da :smile: sürecin işleyiş sıralamasını söyledim :hugs:

1 Beğeni

Bizdeki bu halde hocam

1 Beğeni

O zaman bize gelene kadar rahat 1 ayı var, toplamda gelmesi 2 ayı bulur, gene uzun bi süre bekleme durumu…

2 Beğeni

Bu süreç malesef bölge bölge alınan izin ve prosedüre göre değişiyor. benim 1 ay olmadı nerede ise ama 4 aydır bekleyenler bile var malesef :pensive:

1 Beğeni

Arkadaşlar vdsl Hattı Var TurkNet Fiber Geçiş talebi İçin Ne yapılacak acaba :thinking:

1 Beğeni

Online destekden destek kaydı açın gifafiber geçiş talebinde bulunun ordan onlar arayıp zaten randevu verip kuruluma geliyorlar :smile: kuruluma gelirken modem ve gpon cihazını ücretsiz getiriyolar

2 Beğeni

Hayırlı olsun bu arada hocam :partying_face:

1 Beğeni

Yok Reis Daha bana Gelmedi arkadaşlarıma Geldi Bana Gelmiycek Gibi Gözüküyor

1 Beğeni

Mahallenizde hiç mi çalışma yok yada kablolama yapıldı aktivasyon mu bekliyorsunuz ?

1 Beğeni

Benimde aynı şekil, VDSL in geldiğine şükrediyorum artık. Eskiden 8Mbps alıyordum şimdi 70. Ama gelirse güzel olur :slight_smile:

1 Beğeni

Cadde Üzerinde Var Ama Mahallelerde 3 sokak Altımızda Site Var Orda Fiber Var Çok Garip ya Esenler Kemer Bi gelmedi

2 Beğeni

Esenlerin bütün bölgesi gigafiber planlamalar içinde onu kesin biliyorum :hugs: yakın zamanda gelir inşallah :pray:

1 Beğeni

Ben pek sanmıyorum ama inşallah gelir İsmail bey :pray:

1 Beğeni

Valla caddenin karşısında Gigafiber var bekliyoruz umarım forumdaki 3 5 ay bekleyenler gibi olmaz sonumuz. Bu kadar yakınken insan daha çok sabırsızlanıp tilt oluyor :smiley:

1 Beğeni

Alper hocama bı özelden danışıp bı sorun ama TurkNet musteri hizmetleride esenlerin heryeri gigafiber planlama arasında diye bilgi almıştım 2 ay önce şimdi sanmiyorum planlama dışına alınacağı ama etken faktör izin vs alınamamissam bilemem . Esenler belediyesi çok şükür sıkıntı çıkarmadan izin veriyor birlik mahallesi Kazimkaraberik Tuna mahallesi Fatih mahallesi ve sayamadim çoğu ilçesi gifafiber aktif ve çalışması sürüyor

2 Beğeni

Şimdi sorgulama yaptım ve altyapı gözküyor. Desteğe yazdım bakalım ne kadar sürecek :smiley:

Goooooolll :rocket:

2 Beğeni

Hayırlı olsun gözünüz aydın hocam :partying_face: darısı diğer bekleyenlere inşallah :pray:

2 Beğeni

Eyvallah hocam. İnşallah ihtiyacı olan herkes en kısa sürede kavuşur.

2 Beğeni

Şimdi iletişime geçti destek ekibi. Aşırı yoğunluktan dolayı kurulum için randevu veremiyorlarmış. Umarım bu mevzu uzamaz böyle :confused: bir aksilik olmasa olmazdı

1 Beğeni