Gigafiber Kapasite/Hız Sorunu [Esenler&Gaziosmanpaşa]

Merhaba arkadaşlar,
Konuyla alakalı Gigafiber ekipleriyle görüşmem devam ediyor. Güzel haber aldığımda sizle paylaşacağım.

3 Beğeni

valla sorununuzu nerden baksan 1 aydır takip ediyorum inşallah düzelir (meraklısına: telekom altyapısındayım 50mbps kullanıyorum)

gecenin 4ünde bu hızı alıyorum kablosuzda bu yogunluktan dolayı olamaz bu saatte kim internete giriyor ki. Arkadasım kazım karabekir mahallesinde oturuyor onun evinde telefonla hız testi yaptıgımda 300 küsür cıkıyor saat aksam 10 civari

1 Beğeni

yoğunluk değil sizin ki…bildiğin felaket…

2 Beğeni

İşte olması gereken tablo. Hangi ilçedesin?

1 Beğeni

Artık benim sorunun çözüleceğine dair inancım kalmadı yoğunluğun olamayacağı saatte test yaptığımda bile sonuç aynı, destek kaydı oluşturuyorum aynı cevaplar sürekli bölgenizde arıza var ekiplerimiz çalışmaya devam ediyor deniyor. Bu gidişle sanırım bende iptal ettireceğim aboneliği, böyle sinir stresle uğraşmaktansa daha düşük bir hız olsun ama en azından stabil olsun. :disappointed:

2 Beğeni

şuraya bakar mısınızı esenler / fevzicakmaktayım saat daha oglen 2 bile olmadı 1000 down 1000 up diye sattıkları paketin haline bakın cidden 1 aydır böyle hic mi umursamıyorlar hic mi düşünmüyorlar bu adamlar bu görüntülei forumlara atıyor daha abonelik almamış potansiyel müşterilemiz görüyor bi cözüm bulalım acilen hadi bizden vazgectiniz umrunuzda degiliz bare potansiyel müşterilerinizi düşünün

6 Beğeni

Yemin ediyorum yaşlandım ya,vallahi billahi hayattan bezdim.Bu forumda yatıp kalkıyorum en son çok fena ağzımı bozacağım.Daha 1 haftalık internet indirme işlemi yaparken bile keşke 400 300 leri görsem yok abicim 2mb/sn ile indiriyorum bazen 20 25 görüyor sonra çat diye 1e düşüyor.Çoğu zaman KB ile indiriyorum.Bakın arkadaşlar dostlar saygılı TurkNet network ekibi bilmem ne saha ekibi ben gigafiber kullanıyorum,ADSL değil orada bile KB ile indirme yapmadım yazıktır günahtır ya,samimi söylüyorum hayattaki en büyük pişmanlığım olma yolunda ilerliyorsunuz.

3 Beğeni

Esenler/Kemer’de oturan arkadaşlarda hız ile ilgili gelişme var mı kontrol edebilir misiniz?

sabahtan akşama hız farkı gece 23:00 den sonra dahada düşüyor.
çalışmalardan sonra yalan yok ilk defa 905 mbps gündüz vakti görmeye başladım

1 Beğeni

Bugün itibariyle sonunda netime kavuştum. Aralıklarla testlerimi paylaşacağım.

20.11.2022 Saat : 16:30 hız testim ( Esenler / Namık Kemal Mah. )

Esenler’de bugün tekrar çalışma oldu. Esenler için sorun yaşayan arkadaşlar tekrar kontrol sağlayıp bilgi verebilir misiniz?

1 Beğeni

Esenler kemer mah aynı 940 mb bize hayal herhalde

2 Beğeni

Biz ne zaman bu hızları görebileceğiz @Eren bey kemer mah olarak

2 Beğeni

Arkadaşlar Esenler Fevzicakmaktayım aldıgım hız bu şekilde cuma gecesi ve bugun ne calısması yaptılar veya cidden yaptılar mı bilmiyorum ama 1 ay oldu cidden 1 ay oldu koskoca TurkNet bi ilçenin internet kalitesini kendi altyapisi oldugu halde nasıl sorunu tespit ettikten sonra hemen mudahale edemiyor anlamıyorum yazık günah insanları fiberden soguttular

3 Beğeni

bence işi bilen biri yok

5 Beğeni

Saat 20:29 Esenler / Fevzicakmak mahallesi

esenler Kemerde Arkadaşın çözülen sorunu Gibi Bence Yapılması Gerekn Bu Kemerde :thinking:

Benimde düzelmiş gibi duruyor hadi bakalım.

Esenler/Kemer’de bant genişliği yükseltmesi bu sabah yapıldı. (1G>10G)
Henüz aktif mi bilgim yok. Yakında etkisini görürüz.

2 Beğeni