Gigafiber Kapasite/Hız Sorunu [Esenler&Gaziosmanpaşa]

Arkadaşlar hızlarınızı tekrar kontrol eder misiniz? Kemer’de kapasite arttırılımı yapılmış.

Eren bey çok açım :smiley: ama yıllarca bekleyecek gibi gözüküyorum :smiley: kalbim gurul gurul GigaFiber diyor :smiley: Dua edersiniz inşallah :smiley:

1 Beğeni

Esenler kemer mah

1 Beğeni

Birşeyler yapılmış inşallah stabil olur download bu hız geliyor değişiyor 650 oldu bir olcumde tam 940 950 alabilicezmi

2 Beğeni

Hız testleri Codit üzerinden yapalım. (Speedtest.net) Uzun süredir hız testi yapıyorum çoğu sonucudan. En doğru ve yakın sonucu codit veriyor.
Bilmeyenler için bende Gigafiber abonesiyim.

1 Beğeni

Eren bey bu dalgalanmada giderilicek değilmi çünkü dalgalanma kaynaklı packet loss lar oluşuyor.

1 Beğeni

Bide dalgalanmasa tadından yenmiycek inşallsh onuda oturturlar.Codit teknoloji testi

2 Beğeni

Gaziosmanpasa için bir calisma olacakmi burada da durum farkli degil 10 mbps lere bile düşürüyor yildiztabya gulseren sokak

1 Beğeni

mimarsinanda dalgalanma devam ediyor

Esenler/Fevziçakmak son durum.

2 Beğeni

Gaziosmanpaşa için bir çalışma var mı bunu da bir cevaplarsanız sevineceğiz.

2 Beğeni

Bu konuda bilgi aldığımda sizle paylaşıcağım.

3 Beğeni

Mimarsinan, Davutpaşa, İst-Gaziosmanpaşa ile ilgili çalışmalar var mı?

@Eren bey stabil 900 lü değerleri çalşma bitince alabilecekmiyiz acaba değerler sürekli değişiyor cat-6 kablolu testlerde Esenler Kemer mah online oyunlarda stabilite çok önemli.Birtek siz cevap veriyonuz kusura bakmayın size teşekkür ediyorum bide alperen beye.

2 Beğeni

Dün akşam extra çalışma olmuş destek kayıtlıları arıyorlar varmı sıkıntın

2 Beğeni

Benim mevcut destek kaydım yok kapattım hepsini, bu akşam tekrar kontrol edeceğim hocam, sizde durumlar nasıl?

Esenler / Kemer mah. son 1 saatteki ölçümlerim nerdeyse hep bu şekilde. İnşallah akşam saatlerinde de yakın sonuçlar alırız.

1 Beğeni

Esenler kemer 800-920 arası değişiyor

Benimde aynı şekilde dün geceden beri ölçümlerim bu civarlarda şuanlık problem yok gibi ama bugün trafiğin yoğun olduğu akşam saatlerinde tekrar ölçüm yapıp gelişmeleri buradan paylaşacağım.

1 Beğeni

Kardeşim aynı sorun bendede oldu 7 kere ekip geldi eve tam büyük ihtimal bina içerisinde veya daire içinde kablonda krık var bende bina içerisinde kablo kırığı tespit ettiler onardılar cumadan beri daha yeni çözüldü sorunum bunun üzerine tam çözüldü derken küçük kutuda sorun varmış onuda değiştirdiler şuanda herhangi bir sorun yok gibi

1 Beğeni