Fiyat Güncellemesi Hakkında

bu 249,99 tl zam gerçekten de fazla olmuş. kendi altyapınızın olmadığı yerlerde 30 senelik telekom altyapısıyla internet hizmeti almaya çalışıyoruz geçen yıl sabit fiyat 99 tl demiştiniz sözünüzden döndünüz bu yıl 2023 hazirana kadar zam yok demiştiniz yine sözünüzden döndünüz. sizin için sözün bir anlam ifade etmediğini anlamış olduk. siz bence hiç söz vermekle uğraşmayın sözünüze güven olmuyor.

5 Beğeni

2023 zammı o kadar. Açıklama bu başka 1 şey değil.
@valravn zaten yerinde aldıysan fiyattan etkilenmeyeceksin 10 ay boyunca.
@dincer %41 zam uygulandı. %54.5 değil.
Ama GigaFiber’e %64 zam girmiş :smiley:
Arkadaşlar konuştuklarınız boşuna bu firmanın yaptığı bu zam oranları piyasayı yıllardan beri olduğu gibi takip etmiyor. Yapılan zamları istediğiniz kadar eleştirin ama fazla olmadığını kabul edin. geçen yıldan bu yıla herşeye gelen zam %150den fazla olduğu halde GigaFiber’e %64 oranında zam yapmaları iyi niyetlerinin göstergesidir. Yine aynı şekilde vaenin 170tlden 250tlye yükselmesi yine makul oranda zam uyguladılar fazla olmasa da…

Ben Haziran’a kadar etkilenmiyormuşum. Binaya gigafiber kutusu da geldi. Yakında aktif olur inş. O zaman da öderim 230 liramı TurkNet’ten devam ederim. Gigafiber gelmeseydi de devam ederdim sanırım seviyom çünkü burayı. Ama kullanıcıların yukarda yazdığı şikayetlerini (sık sık zam yapma, sözlerin tutulmaması vs.) dikkate almalı bence TurkNet.

80 Mbps zorlayarak modeme ulaşıyor pratikte 70 Mbps hızla kullanım. Gigafiberi sübvanse edenler DSL kullanıcıları. Bu fiyatlarla DSL kullanmaya devam eden varsa ilk Gigafiber götürülmesi gereken müşteriler oluyor. Fiyatlar yüzünden özellikle DSL tarafında tavsiye edilebilir tarafı kalmamıştır. Alternatif ve özellikle mobil hatlarla avantajlı kampanyalara bakma zamanı geldi.

TurkNet uzun vadede kendi kurduğu Gigafiber altyapısı üzerinden hizmet vermeyi düşündüğü için diğer altyapıları gözden çıkardı herhalde, hali hazırda bu proje daha da yayılmaya devam ediyor, önümüzdeki yıllarda sadece kendi altyapısından hizmet vermeye başlarsa şaşırmayın, buna göre de fiyatı diğer firmalara göre uygun olacaktır :slight_smile:

GigaFiber’e o kadar az bile diyebilirim ama VDSL, bakır ve ttnet fiber için 250 çok büyük para. Bir sürü İSS’de 200 TL’ye alabiliyorsun bu paketleri. Gerçekten 3 defa söz verilip sözlerden cayılması tamamıyla negatif etki yaratacaktır.

1 Beğeni

Asgari ücrete 2 yılda %150 zam geldi, Tavuk dönere bile 2 yılda %300 zam geldi insanların fiyat algısı yüksek enflasyon ortamına hızlı adapte olamadığı için internet fiyatlarına %80 zam gelince garip karşılanıyor TL’nin değerinin düştüğünü kabullenin 2023 yılının 250 lirası 2020 yılının 90 lirası değerinde arkadaşlar :+1: TurkNet paketleri 99 lirayken asgari ücretli bir kullanıcı 2500 lira maaş alıyordu şuan aynı kullanıcı 8500 lira maaş alıyor, TurkNet 'te maaş % abonelik ücreti oranı hep aynı hesap yaparsanız farkına varırsınız.

2 Beğeni

hocam iyi niyetleri varsa teşşekkür ederiz. bunca zaman TurkNet kullandım memnundum özgür internet sloganıyla telekomun sacma fiyat düşük hız ve tahhütten kurtardı. ama şöyle bir şey var ki ekonomi ne kadar bozuk olursa olsun fiyatlar ne kadar değişirse değişşsin biz müşterilerine size söz veriyoruz bu yıl zam yok sabit fiyat politakasına geçiyoruz düşük hızda alan yüksek hızda alan TurkNet altyapısındada olanlar sabit fiyat dendi ne oldu ne kadar sürdü sonrada tak zam yaptılar. sonra dedilerki sizleri düşünüyoruz senede 1 kere zam yapacağız ne oldu bir zam daha geldi sonra dedilerki telekom port ücretlerine zam yaptı sabit fiyatımız 169 tl oldu ve 2023 hazirana kadar zam olmayacak ne oldu dostum peki ne oldu bize verilen sözler güveni ve değerini yitirmiş oldu. keşke bu sözleri vermeden zam yapsalardı şu foruma yazmıcaktım. ama yine yeni sözler verilecek bu seferde sizlere güvenen inanan kullanıcılarınız artık sizi tavsiye etmeyecek ve kullanmayacak.

abonelik iptali extra bedeli varmı ?

1 Beğeni

2023 Hazirana kadar sabit fiyat garantisinin verildiği 1 Mart - 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında abone olan arkadaşların endişe etmesine gerek yok TurkNet sözünü tutuyor arkadaşlar, 2023 haziran ayına kadar aynı fiyattan devam. 2023 Haziran ayına geldiğimizde 10 ay peşin ödeme kampanyasına katılıp ayda sadece 199 liraya aboneliğinizi devam ettirebilirsiniz :muscle:

67mbps vae VDSL kullanıyorum 249₺ çok değil mi :roll_eyes:

3 Beğeni

öyle bi tarihte abone olmuşum ki hiçbir faydadan yararlanamıyorum…direk şubat ayında 230 lira :smiley: :rage: :rage:

1 Beğeni

2018 abone oldum hizmeti kapattirsam extra ucreti varmı ?

1 Beğeni

iss arama başlasıns

2 Beğeni

Gigafiber altyapı için 90₺ zam çok büyük Bi zam olmuş. Lütfen tekrardan değerlendirilme yapılsın

2 Beğeni

biz mahalleye gigafiber geliyor faturamızın fiyatı düşecek diye sevinirken gelen habere bak ya :d

2 Beğeni

Peşin ödeme kampanyasından yararlanıp aylık 199 liraya kullanabilirsiniz. :ok_hand:

1 Beğeni

Ben de mart ayında abone oldum ama bana mesaj gelmedi. @alperenatici Daha doğrusu bakım vs ilgili hiç mesajda gelmiyor sadece fatura smsleri geliyor.

Piyasaya karşı bu şirketin kendisini ezdirmesini istiyorsunuz. Bu çıkacağım diyenler… Tekrar söylüyorum bu zammın nedeni 2023 zammıdır ötesi değil.

1 Beğeni

ne yazıkki TurkNet 'te artık diğer İSS ler gibi oldu. toplamda yaklaşık 5 yıldır TurkNet kullanıyordum. tabiki uygun fiyatlı ve paket hızlarının yüksek olmasından dolayı. ama artık daha düşük fiyata aynı hizmeti almak varken kimse kusura bakasın ama bu fazla oldu. hadi bana eyvallah.