Fiyat Güncellemesi Hakkında

10 aydır turk.net kutusu aşağıda üst sokakta olan gigafiberi bir alt sokağa indiremediniz 40mbit bağlantıya 250 lira istiyorsunuz şimdide resmen mağdur ettiniz bizi kırk kere başka bir servis sağlayıcıya geçmiştim şimdiye kadar ha eylül ha ekimde derken sene olacak artık. ben 279 liraya kablonetin hepsi bir arada 100mbit fiber kampanyasına geçiyorum kapıda aktif fiber hatları mevcut bağlamayı başarırsanız 24 ay sonra tekrar görüşürüz belki, aralık 2016 başlayan maceramızda burada bitmiş oldu.

1 Beğeni

Geçen seferki zam da Kendi gigafiber yatırımı için finansal kaynak oluşturma cabasıydı bu zam da aynı şekilde

1 Beğeni

Bakır kablo ile gelen altyapı ile gigafiber altyapısının peşin ödemesi aynı fiyat mı yani?

2 Beğeni

VDSL için kabul edilebilir bir ücret değil bu TurkNet’ te 12 tane referansım var hepsi bitince başka firmaya geçerim VDSL kullanıyorum 50 mbps hız alıyorum 250 tl ücret isteniyor mahallemizde gigafiber var 1-2 ay sonra aktif olur paşalar gibi gigabifiber hız kullanırız dedik 270 gündür ne gelen var ne giden yazıyoruz ediyoruz bana net cevap veren yok bekleyin deniyor bekle bekle nereye kadar bekle sen benden 250 tl para alıyorsunda 250 tl lik hizmet veriyor musun acaba ?

3 Beğeni

hayırlı olsun turk telekom musterısı olarak mantıklı olan tt ye geçmek zira fiyat sabit ve mh var ekip geliyor bizzat ilgileniyor her türlü muhattabın var bence gigafiber için fiyat hala iyi 200 olması gerekirdi yapacak bişey yok hayırlı olsun inşaallah bu zamdan sonra daha çok yatırım yapılır ve enflasyon bu aralar çok az artıyor bu zamlar nasıl oluyo telekom port ucretlerıne zam getırmıstı bundan mı kaynaklanıyor ve bu arada taahüt getirmesi gerekiyor TurkNetın bence musterı kaybı olabılır

1 Beğeni

Yazıktır günahtır dediğiniz sözlerin hiç birinde durmuyorsunuz 140 dan 230 a çıkartmak denir taahüte geçiyorum iptal ediyorum anında

3 Beğeni

Bu kadar kısa sürede bu zam çok fazla. 24 Ay taahütlü olan seçilir. Siz bilirsiniz.

Bence fiyatlar daha makul bir seviyeye çekilmeli türkneti seviyoruz fakst oda bizi sevmeli :slight_smile:

1 Beğeni

2 farklı aboneliğimide iptal edeceğim üzgünüm son 3 4 ayda bir zam yapılmaz bu bir kere hiç etik değil başta enflasyon vb elbette arttı ama taahütsüz internetin nerede kaldı faydası ? şuanda yaptıkları fiyat superonline 100/20 paketiyle aynı fiyata geldi yani bu bir akıl tutulmasıdır cem bey her seferinde zam olmaz sabit tutucaz en uygun olucaz dedikçe ertesi ay zam geliyor TurkNet çok fazla kan kaybedeceğine eminim özellikle elinde olan vdsl tamamı iptal olacak yazık üzülerekte olsa geçiş yapacağım umarım bu kararlarını gözden geçirirler yoksa türknetin sonu hiç sağlıklı olmayacak gibi geliyor

3 Beğeni

Adresime önce gigafiber gelecekti iptal oldu, şimdi de Türk Telekom VDSL ile aynı seviyeye fiyatlar çıktı. Geçen sene olduğu gibi 2 ay sonra tekrar bir zam gelmeyeceği muamma. Taahhütlü firmalara geçmek en cazip yol oldu. 10 aylık faturayı 3 taksit peşin öde saçmalığındansa müşteriyi elinde tutmayı sağlayacak alternatif methodlar bulmalı TükNet. VDSL altyapıya 250₺ çok fazla. Ben de değişim yapacağım gibi duruyor. 100 mbps hizmet için 250₺ ödemek mantıklı gelmiyor. Gigafiber olsa sesim çıkmazdı lakin alternatif ISS’ler 160, 140₺ seviyelerinde aynı hizmeti veriyorken 250₺ ödemek mantıklı gelmiyor.

Neyse bari 250₺ değil. Ya 250₺ olsaydı :joy::joy::joy: Valla Haziran ayına kadar fiyatım sabit. Seçim sonrası bakacağız duruma göre karar vereceğiz. Ama o 10Krş. olmaması iyimiş :smiling_face_with_three_hearts::innocent:

Gigafiber için 230 tl çok diyenler 1000’e 20 50 100 verenlere daha fazla ödeyip oraya geçebilirler, demek ki ihtiyacınız yok arkadaşlar boşuna sızlanmayın, evet bedava değil fakat diğer bütün servis sağlayıcılardan ucuz, ihtiyacı olana alternatifi olmayan bir hizmet. VDSL dekiler haklılar zira 30mbite 250 veren adam da var buradan hizmet almasının bi mantığı yok ama halen şu halde bile gigafiberi eleştiren varsa buyursun çıksın gitsin en azından yoğunluk azalır, gerçekten ihtiyacı olan kullanmış olur.

3 Beğeni

Gigafiberde bedava kullanıp zam oranı diyip itiraz edenlere gülüyorum gerçekten. Siz ödeyemezsiniz ama 1000 uploadı alırsınız :joy::joy:Piyasanın en pahalısı bile olsa 1000 upload olduğu için yine ideal bir fiyatı olacak bir hizmet bu. Size 200 TL de yapsalar memnun olmayacaktınız gerçekten garip hareketler. Şu an sadece bakır altyapı ve 100 mbps fiber kullananlara üzülüyorum. TurkNet bu kullanıcılara fazla zam yapıyor gibi ama tt fiber altyapısında 1000 mbps kadar aynı 249 tl olursa tadından yenmezdi. Cümleten geçmiş olsun :joy::+1:t6:

4 Beğeni

Bence bu kötü bir şey değil, sonuçta para kazanamazsa sana 1/1 simetrik internet veremez, para kazansın da bu biraz fazla bir zam olmuş. :no_mouth:

Sakarya/Adapazarına GigaFiber gelse keşke 300’e bile razıyım şuan :slight_smile: 1000/1000 kimse vermez 229 tlye sadece vdsl tarafının artısı yok gigafiber yine iyi makul görülmüş bu fiyata.

bence gıgafıber ıcın fıyat gene bedava ama vdsl için aşırı zam oldu

1 Beğeni

fiyat artışı çok fazla fakat diğer firmalar zam yapmadan bu kadar giydirmeyin taahhütsüz firmalara geçince bundan daha yüksek fiyat öderseniz boşuna uğraşmış olursunuz gigafiber aboneleri zaten sesini çıkarmamalı bence fiyat hala dğer operatörerden çok çok uygun. ama bu zam çok hoş olmadı :confused:

2 Beğeni

Vay be TurkNet 'i bırakacağım hiç aklıma gelmezdi şubatın başında iss aramaya başlayacam mecbur, çok hızlı ve güzeldin TurkNet ama burada yolculuğumuz son buluyor…

1 Beğeni

Bağcılar a altyapı ne zaman gelcek deyince senede bikere cevap veren yetkililer sıra zamma gelince bir yılda üçüncü zammı yapıyor gigafiberi bilmem ama bizim gibi TT altyapısında kullanlar için bi esprisi kalmadı TurkNet in
Okuyan yetkili varsa bence düşünsün biraz bence
Bi de TurkNetı tavsiye ettiğimiz insanlar var ilk aydan 80 90tl zam gelince biz mahcup olucaz

1 Beğeni