Fiyat Güncellemesi Hakkında

Daha 2. Ay bitmeden 90 TL gibi zamla karşılaştım. Kurulum ücreti bile bitmeden bu zam fazla geldi.
Türk Net e güvenim sarsıldı.

3 Beğeni

Haziran 2023’e kadar zamdan etkilenmeme sözü ne olacak?

5 Beğeni

Ya zaten 140 TL olduğu zaman 2023 hazirana kadar fiyat garantisi vermiştiniz. O sözünüzü tutamadınız. Bu kadar zam ne ? Good bye TurkNet.

13 Beğeni

TTnet altyapısıda fiber kullanan müşterilerinize artık 100 ve üstü paketleri de verin ?

6 Beğeni

Merak etmeyin 3 ay gelmeden 300 yaparlar nasılsa :slight_smile:

6 Beğeni

Benim tahminim 210-220 tl civarındaydı. Bayağı üzerine çıkılmış tt altyapısından hizmet alanlar için. Diğer operatörlerde 24 ay taahhütlü çok güzel kampanyalar var. Ben sabit fiyattan yararlandım geçen yaz. Muhtemelen iptal edip kalan haklarımı alıp başka operatöre geçeceğim. Hem 50 mbps hızlarda sürünüyorum hem de gigabit simetrik alanlar benden az ödüyor. Altyapı çalışmaları için de hiçbir şey yapılmıyor. Görüşüyoruz da görüşüyoruz. Eski zamanlarda ulaklar bir kıtadan diğerine daha hızlı mektup iletip sorunları çözerdi. TurkNet benim 5 sene önce hizmet almaya başladığım firma değil artık maalesef. Hiçbir inovasyon yok. Koşar adım geri gidildi hatta. Çünkü çoğu şey olduğu yerde saydı fakat zaman aktı gitti. Müşteri hizmetleri hala 5 sene önceki gibi berbat. Robotlarla iletişim kuruyoruz. 3 ay boyunca akşamları hızım yerlerde sürünüyor kapasite artışı yapın dedim. Hiçbir sorun görünmüyor dediler. Bütün dünya kupasını tv+tan 144p izledim. Ev hanesiyle yaşadığımız çilelere hiç girmiyorum. Gigafiber altyapımızı yaygınlaştırıp Telekom’un fahiş zam dayatmalarından kurtulacağız dedi ceo sayın Çelebiler. Geldiğimiz nokta ortada. 20 tl daha az zam yapmak için miydi bu boş söylemler :slight_smile: Bir şey deniyoruz diyerek telekomünikasyon dünyasına yön veren TurkNet’ten, halihazırda müşterisi olanları aylarca bekletip, yeni başvuru yapanlara 2 günde gigafiber bağlayan TurkNet 'e. Hey gidi hey. Ortada doğru düzgün yatırım da yok. Olanlar da kağnı hızında ilerliyor. 1.5 sene boyunca belediyeyle sorunların çözülememesi hangi akıl mantığa sığar acaba? Konu yayıncılara sponsor olup bedavadan internet dağıtmak olunca akşamına yapılıyor neredeyse :slight_smile: Giga kullanıcıları fiyat 400 olsa da kalır çünkü upload tarafında rakibi yok. Ama görünen o ki 6 ayda bir giderek artan daha fahiş zamlar göreceğiz. Aldığım hız 100 mbps’ten 50’ye düştü zaman içinde. Ona da kimse bir şey yapmadı söylemedi. Eskiden özgür yasaksız limitsiz internet diyorduk. Yıllardır kullandığım çoğu site de engellendi. Bende bittin ne yazık ki TurkNet.

4 Beğeni

Bu Ekonomide ve yeni yılın getirileri ile bir zam görmek çok doğal fakat bu zam aşşırı fazla olmuş. Geçen zammı hatırlarsınız 169TL olan, o zam gerekliydi ki firma zarar etmesin fakat bu zam öyle durmuyor. Bu zamdan vazgeçilmezse binlerce abone kaybetmeniz an meselesi gibi durmuyor mu? Bu ay kazandığınız para, yaptığınız ciro gelecek ay olmayacak çünkü insanlar başka ISS’lere yönlenecekler. Sunduğunuz hizmet kaliteli fakat insanlar ekonomik zorluklar çekiyorlar o yüzden hayatta kalmak kaliteden daha öncül bir ihtiyaç. Umarım bu zamdan dönülür yoksa çoğumuz başka ISS bakmak zorunda kalacağız.

2 Beğeni

Yaklaşık bir yıl içinde 95 tl den 250 tl yükselen fiyatlar. İşçiye emekliye yapılan zamlar ortadayken yaptığınız bu zamlarla müşterinizi düşündüğünüz (!) İçin teşekkürler TurkNet harikasınız

1 Beğeni

Etkilenmiyoruz.

Screenshot_2

Eskiden taahhütsüz diye övünüyordunuz, taahhüt bir yana fiyat sabitlemek için vermediğiniz hizmetiniz öncesinden para talep ediyorsunuz fiyat sabitlemek için! Herkesin fiyat sabitleyecek durumu olmayabilir ön ödeme için. Yaptığınız zamlar fahişliği de geçti, kullanılacak hiçbir yanınız kalmadı sizin, bu soygun düzenine ayak uydurmaktan başka bir şey değil bu yaptığınız ! Yazıklar olsun!

2 Beğeni

Kalite derken gigafiberi bilemem kullanmadım ama tt altyapısından hizmet alırsanız pek bir kalite yok malesef destek merkezine işiniz düşerse ne dediğimi anlarsınız yani bu hizmete bu zam fazla.

1 Beğeni

Eeee Haziran sonrası bedava bana :joy: TT altyapıda fiber için bişiy yok :rofl:

1 Beğeni

Selamlar @valravn, bu kampanya döneminde abonelik başlatan kullanıcılarımız fiyat güncellemesinden etkilenmeyecek.

Bakır altyapı demişsiniz. Fiberde zam gelmedi mi?

Selamlar @muhep, GigaFiber dışındaki tüm altyapılar için aynı fiyat güncellemesi geçerli.

1 Beğeni

VDSL’lere geçmiş olsun.

Bu arada lütfen paket paket fiyat olayını düşünün 50 alan adam ile 100 alanlar niye 250 TL ödesin. 1 tl ucuz olacaksa bile hak haktır

12 Beğeni

Eski kullancılara birşey yok zaten biz koyunuz.

5 Beğeni

Hangi tarihlerde kayıt olanlar etkilenmiyor bu fiyat artışından?

1 Beğeni

Selamlar @piecess;

4 Beğeni

3 gündür interneti olmayan ben üstüne bir de zam haberi üzücü