Ankestre kutu polemiği

buyrun

Hocam senin sorun neydi bu arada :smiley:

Yüksek ping dalgalanmalar , hat kopmalari

2 Beğeni

Hız düşürün hat sınırda zaten tabiki kopar.

Alt yapı 100mbps destekliyor 93 alıyordum sorunsuz. Snr değeri ni elle yukseltince modemden yine kopmalar var . Bunları denedik zaten . 50 ye dusurduk sorun devam etti 10 ile 8.5 snr geliyor . Sitelere bağlantı yi geç sağlıyor ve 720p de videolar açılmıyor bile .

1 Beğeni

Dostum senin internete güzel bir elektroşok lazım. bu dediklerine göre kalp ve damar tıkanıklığı sorunu var netin :slight_smile:

1 Beğeni

anjiyo yapacak doktor beklıyoruz hocam keyfı yerıne gelırse

1 Beğeni

“yarım doktor candan yarım imam dinden eder” derler. fırat bey candan edecek bu gidişle :slight_smile:

1 Beğeni

beni strese sokuyor TurkNet calısanları… yemın ederim sinir hastası olacam. dalga gecer gibi saka gibi cevaplar psikolojimi bozdular resmen :frowning:

1 Beğeni

bankadan kredi çekerken hayat sigortası istiyorlar. yakında internet aboneliği içinde sağlık sigortası istemeleri lazım. çoğu insan stres sahibi oluyor.

2 Beğeni

Ortak altyapı bu bölgeye yeni abone gelirse max hız düşer snr’da düşer
hızı düşürürseniz sorun çözülür gibi geldi.

4 aydır bolgede port yok kı . o dedıgınızın olması ıcın. 2 ay sonra eklenecegı bılgısı geldi

1 Beğeni

Ben sanmıyorum çünkü ping sorunu ve dalgalanma sorunu yaşıyorum diyor.

1 Beğeni

Ping ve dalgalanma düşük snr’danda kaynaklanabilir denemenin tek yolu hız düşürüp test etmek.

1 Beğeni

bence her aboneye 5 tl zam yapsalar 300 bin aboneden 1.5 milyon tl eder. aylık toplam maliyeti 10 bin liradan 150 tane saha ekibi alsalar. kalabalık ve çok sorunlu bölgelerde hızlı teknik destek yapsa. parasını nasıl olsa tüketici ödüyor. eğer bi kablolama falan yaparlarsa sadece malzemenin parasını tüketici verse. malzeme harcaması yoksa ücretsiz olsa. ben razıyım. hem bu şekilde müşteri memnuniyeti sağlanır ve müşteri sayısı artar. daha sonra kazandıkları paradan biraz da kendileri aktararak eleman sayısını artırırlar. zaten yeni gelen müşteride otomatikman elemanların parasına katkıda bulunacaktır.

2 Beğeni

50 ye kadar dusurduk hakan bey zaten . yine olmadı . keske dedıgınız gıbı olsaydı da rahatlasaydım.

2 Beğeni

mahalledeki ahaliyi internetsiz bir hayata ikna etmek lazım :slight_smile:

1 Beğeni

Aman kalsın taş devrine dönemeyiz :slight_smile:

1 Beğeni

iyi işte biz rahat rahat tek başımıza hızlı internet kullanırız :slight_smile:

2 Beğeni

altyapı ya daha cok yatırım yapsalar tt hıc sorun olmuyacak

2 Beğeni