Adresime Fiber Altyapı İstiyorum

İstanbul/Maltepe/Bağlarbaşı Mahallesi/Nida Sokak GigaFiber planları arasında yer alıyor mu ? @Baran

1 Beğeni

Belirttiğiniz adres 2021 GigaFiber planları arasında yer almamaktadır, talep olarak ilgili birime ilettim. İyi günler dilerim.

1 Beğeni

Merhaba @Baran,
İstanbul/Avcılar/Ambarlı Mah./Beşevler Sok. TurkNet’in GigaFiber planları arasında yer alıyor mu?

Merhaba @Baran
Hatay/İskenderun/Modernevler mah./5 sokağa fiber altyapı planı varmıdır bakabilirmisiniz 50 mbps VDSL bağlantı yetersiz kalıyor.

İstanbul/ümraniye/istiklal Mah./Aslıhan Sokak @Baran

Belirttiğiniz adres 2021 GigaFiber planları arasında yer almamaktadır. Talep olarak ilgili birime ilettim, iyi günler dilerim.

1 Beğeni

Belirttiğiniz adres 2021 GigaFiber planları arasında yer almamaktadır. Talep olarak ilgili birime ilettim, iyi günler dilerim.

1 Beğeni

@Baran Ankara keçiören yayla mahallesi, teşekkürler.

Belirttiğiniz adres 2021 GigaFiber planları arasında yer almaktadır :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Merhaba,

İstanbul, Bahçelievler, Kocasinan Merkez Mah., Ülkü 1 Sok. adresi için Gigafiber altyapı planlaması hususunda bilgi alabilir miyim?

Iyi çalışmalar…

1 Beğeni

@Baran arkadaşım cevabını verebilir

2 Beğeni

Orası 2021 planlama içersinde idi.

Birkaç ay önce bahçelievler devlet hastanesinin oralardan kablolama başlamıştı ama son durum ne bilmiyorum…

1 Beğeni

@Baran Bey,

Donuslerinizi bekliyorum

Iyi haftalar…

İstanbul Kağıthane Çağlayan Mahallesi Fırın sokak gigafiber planlaması var mı

Belirttiğiniz adres 2021 GigaFiber planları arasında yer almamaktadır, talep olarak ilgili birime ilettim.

1 Beğeni

Belirttiğiniz adres 2021 GigaFiber planları arasında yer almamaktadır, talep olarak ilgili birime ilettim.

2 Beğeni

@Baran Bey,

Altyapı sorgulama ekranında “En yakın zamanda adresinizde TurkNet GigaFiber hizmeti sunabileceğiz.” diye ek bir bildiri çıkıyor.

Bu bildiri planlama dahili olan bir bölge olduğu anlamına gelmiyor mu?

Bir yanlışınız olmasın ? Kocasinan Gigafiber planları içersinde en son liste güncellendiğinde eklendi sanırım hatta.

Merkez mahallesi. Saray sokak. No/9 Daire:5 Güngören / İstanbul gigafiber plan dahilinde mi?