Adresime Fiber Altyapı İstiyorum

kuşcağız mah. Keçiören/ Ankara planlanan bir çalışma var mıdır? Eski oturduğum yerde sanırım bir çalışma var site üzerinde o şekilde yazıyor. Orasıda Esertepe Mah. Keçiören/ Ankara ikisinide söylerseniz sevinirim.

Taleplerinizi ilettik, yarın gün içerisinde ben veya Baran arkadaşımız dönüş sağlayacaktır.

2 Beğeni

Kusura bakmayın :confused: sistem kontrol esnasında bir hata meydana gelmiş adresiniz 2021 GigaFiber planları arasında yer almaktadır.

1 Beğeni

Belirttiğiniz adres 2021 GigaFiber planları arasında yer almaktadır.

1 Beğeni

@Baran Bey, uğraştırdım. Bilgi için çok teşekkürler…

1 Beğeni

Belirttiğiniz adresler 2021 GigaFiber planları arasında yer almaktadır.

1 Beğeni

Bende sistem yeniden kontrolü için beklettim maalesef. Rica ederim ne demek, yardımcı olmak için buradayız :hugs:

1 Beğeni

Hocam çok teşekkür ederim cevabınız için. Acaba tarih vs. Belli mi yoksa 2021 yılı içinde mi gelecek

Maalesef tarih hakkında kesin bilgi verilemiyor ancak 2021 yılı içerisinde getirilecek. Rica ederim, iyi günler dilerim :hugs:

2 Beğeni

İstanbul bahçelievler Çobançeşme mahallesi Ergenekon sokak fiber altyapı gelecek mi

İstanbul Küçükçekmece Sefaköy Tevfikbey Mahallesi Süreyya sokak gigafiber planları dahilinde mi?

2 Adreste GigaFİBER çalışması bulunmamaktadır, talep olarak iletilmiştir…

2 Beğeni

2021 içinde gelir mi ?

2021 yılı içerisinde gelmez.

1 Beğeni

Merhabalar, buradan herkesi GİGAFİBER altyapımız konusunda bilgilendirmek istiyorum.

TurkNet olarak her zaman kullanıcılarımızı daha yüksek hızlarla internet erişimi sağlamaları için var gücümüzle çalışıyoruz. GİGAFİBER hizmetimizi bu sebeple büyütmeye ve kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Buradan adres belirterek istemiş olduğunuz GİGAFİBER altyapı taleplerini bir dosya halinde tutuyor ve planlama ekiplerimizle paylaşıyoruz. Ancak bulunduğunuz bölgeye tahmini olarak GİGAFİBER altyapımız ne zaman gelir bu konuda size ne yazık ki net bir bilgi veremiyoruz.

Bu durumun birden fazla sebebi var… Çünkü GİGAFİBER altyapımızı genişletmeye çalışırken almamız gereken izinler, uymamız gereken belirli prosedürler var. Tabiiri caizse “ha” deyince olmuyor :frowning: Arka planda bunun mücadelesini vererek ulaşabildiğimiz her yere GİGAFİBER altyapımızı çekmek istiyoruz…

Göstermiş olduğunuz anlayışınız için hepinize çok teşekkür ederiz. Umarım kısa süre içerisinde herkese GİGAFİBER altyapımızı getirebiliriz.

4 Beğeni

2021 yılı içerisinde planlanan yerler kesin olarak bu yıl içerisinde bağlanacak yerler mi peki?

Eğer ekstra bir sıkıntılı durum çıkmazsa evet bağlanacak diyebiliriz :rocket:

1 Beğeni

Çekerken bir müdürlüğe uğrasaydınız ya.

Ben Ümit Önal’a yazmıştım hallolmuştu, ekte aşama aşama paylaşımım var facebook grupta dilersen inceleyebilirsin.

Merhaba iyi günler İzmir/Bornova/atatürk mahallesi 2021 fiber altyapı planları arasında var mı?